Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babam,Ben ve Sihirli Kılıcım

YazarMesaj
Drew Anderson
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Babam,Ben ve Sihirli Kılıcım Empty
MesajKonu: Babam,Ben ve Sihirli Kılıcım   Babam,Ben ve Sihirli Kılıcım Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 9:20 pm

Silah ve zırh yapım atölyesindeydim.Kendime yeni bir kılıç yapıyordum çünkü diğeri arenada kırılmıştı.Bundan sonra birde zırh yapmalıydım.Bunlar benim için kolaydı.Küçüklüğümde bile tahta yontardım.Annem "Babasından kapmış bu işleri."derdi.Annemin ne demek istediğini şimdi anlıyordum.Babam Hephaistos'tu.Neyse;bunu zaten bütün kamp biliyor.
Bugün benim için büyük gündü.Bayrak kapmaca vardı.Bu oyunun hastasıydım çünkü yaptığım malzemeleri deneme fırsatım oluyordu.
Yeni kılıcın adını ne koyacağım derken kabzaya vurdum.Kılıç sıcakken yere düşünce çatladı.Kullanılamaz hale geldi.Ben kılıca bakakaldım ama bir ses odada yankılanmaya başladı.Evet evet bu babamın sesiydi.Babama baktım elinde bir kılıç vardı ve bana"O kılıç dalgınlıktan dolayı kırıldı.Bunu al.Bu senin ilk sihirli silahın olsun.Ama dikkatli kullan.Bunu yapmak için yeraltına indim ben."deyip kılıcı bana verdi.Her yeri Stygia demirinden yapılmıştı bu kılıcın."Çok tehlikeli."diye düşündüm.Kılıç Hades çocuklarınınkilerden bile güzeldi ve benimdi.Üzerinde Κατεδάφιση yazıyordu.Bu Yıkım demekti.Kim bilir kaç canavar yıkacaktım bununla.

Babam,Ben ve Sihirli Kılıcım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tsunami Kılıcım
» Kılıcım süslemek (Çalışmak)
» Yeni kılıcım yada onun gibi birşey
» Sihirli Toplar
» Sihirli Eşya mı ?