Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlenceli Bir Gece

3 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Eğlenceli Bir Gece Empty
MesajKonu: Eğlenceli Bir Gece   Eğlenceli Bir Gece Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 3:06 am

O gün her zaman ki gibi kulübemde pinekliyordum. Yapacak başka bir şey yoktu ki… Çoğu kişi kış’ın sona ermesi ve tatile başlanması ile kampa geri dönüyordu. Eğlenceli günler elbette bizi bekliyordu ancak benim gibi kıdemli melezlerin de sorumluluk sahibi olması gerekiyordu. Örneğin yeni gelen çaylaklarla uğraşmak, kılıç konusunda dersleri tamamlamak, bayrak kapmaca yarışmalarını organize etmek… Oldukça zor bir işti kabul edin. Yemekten sonra ancak rahat ediyorduk. Yavaşça yatağımdan kalktım ve ayna da üstümü başımı düzelttim. Yine yatağında müzik dinleyen Summ’a el sallayarak dışarı çıkacağımı söyledim. Büyük ihtimalle oda gelirdi yarım saat sonra. Yavaşça kulübeden çıkıp kapıyı örttüm. Gökyüzüne bakınca otomatik olarak gülümsedim. Bir tek bulut bile yoktu. Gökyüzü aynen pürüzsüz bir ten gibiydi. Tüm yıldızlar görünüyordu. Büyük ayıyı bile görebilirdik belki. Bunun için avcıların yanına gitmeyi düşündüm ancak onları da rahatsız etmek istemiyorum. Son günlerde yoğun olduklarını düşünüyordum. Kamp meydanına doğru yürürken bir kalabalık olduğunu gördüm. Bir olay olduğunu düşünüp koşmaya başladım. Eh sakar biri değildim ancak bu karanlıkta birine çarptığımı sonradan fark etmiştim. Yere kapaklanınca zar zor kendime geldim. ‘‘Hey dikkat e-’’ Kafamı kaldırıp çarptığım kişinin yüzüne bakınca Afrodit kızı Angel’ı gördüm. ‘‘Ah Angel çok özür dilerim tatlım! Bir olay oldu sandım ancak galiba ateş başında küçük bir eğlence var.’’ Angel heyecanla başını salladı. Neredeyse tüm kamp buradaydı. Angel ile ilerlerken bir yandan da sohbete devam ediyorduk.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Eğlenceli Bir Gece Empty
MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gece   Eğlenceli Bir Gece Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 10:05 am

Sevgilisi Pers ile el ele plajda dolaşıyordu. O kadar mutluydu ki gözü hiçbir şeyi görmüyordu. Fakat bu mutluluğu sevgilisinin “Aşkım benim artık gitmem gerek.” demesiyle sonra erdi. Her ne kadar sevgilisinin gitmesini istemese de gitmesi gerektiğini biliyordu. Bu yüzden “Peki aşkım konuşuruz.” diyerek onu öptü. Vedalaştıktan sonra sevgilisi onu bırakıp babasının yanına gitti. Şimdi tek başına kalmıştı. “Ne yapsam acaba?” diye düşündü. Yapacak hiçbir şeyi yoktu. Canı ise şimdiden sıkılmaya başlamıştı. Birden aklına bugünkü yapılacak olan eğlence geldi. Apollon kulübesi kamp meydanında bir konser verecekti. Onu izlemeye gidebilirdi. Evet, neden olmasın? Neşeli bir şekilde plajdan çıkarak kamp meydanında doğru yürümeye başladı.

Kamp meydanına yaklaştıkça kalabalık büyüyordu. O kalabalıkta bir kız ona tosladı. Tam kıza bağırıyordu ki bu kızın Sere olduğunu gördü.
‘‘Ah Angel çok özür dilerim tatlım! Bir olay oldu sandım ancak galiba ateş başında küçük bir eğlence var.’’ Dedi Sere. Sere’yi görmesine çok sevindi ve daha da güzeli o da eğlenceye gidiyordu. Hemen yüzüşüne o sıcak, içten gülümsemesini yerleştirerek “Önemli değil canım. Bende oraya gidiyordum. Birlikte gidelim.” Dedi. Sere’nin koluna girerek yürümeye başladılar. Sohbet ede ede yürüyorlardı. Kalabalığın içinden yürümeleri biraz zor oluyordu. Fakat ikisi de kimseyi dinlemeden ittirerek kendilerine yol açtıkları için o kadar da zor olmuyordu. Kalabalığı açtıkça müzik sesleri artıyordu. Kalabalığı tamamen açıp en öne geldiklerinde ise müzik son sesti. Apollon kulübesi konserlerini vermeye başlamış, hareketli bir müzik çalıyordu. Sere’ye bakıp gülümsedi. Sonra kendini müziğin ritmine bıraktı. Aynı Sere gibi…
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Eğlenceli Bir Gece Empty
MesajKonu: Geri: Eğlenceli Bir Gece   Eğlenceli Bir Gece Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 2:44 am

Yemeğimi yemiş, Tanrılara adağımı sunduktan sonra kulübeme gittim. Kulübede ve meydanda kimseler yoktu. Nedeni de bugün konser vardı. Konseri verenler de benim kardeşlerimdi. Bu beni mutlu ediyordu. Yatakta biraz dinlendim. Konsere gitmek için hazırlanmaya başlamalıydım artık. Dolabı açtım ve giyecek bir şeyler aradım. Üstüme rahat bir t-shirt, altıma da kot giydikten sonra aynada kendime bir kez daha baktım ve kendimi dışarı attım. Sesler buraya bile geliyordu. Herkes çok eğleniyor olmalıydı. Biz Apollon Kulübesi olarak çoğu işte iyi olduğumuz gibi müzikte de iyiydik. Etrafta olan birkaç kişi de konsere doğru yürüyordu. Ben de onların arasına katıldım ve yavaş yavaş yürüdüm. Günlerdir prova yapıyorlardı. Konserin çok iyi geçeceğini adım gibi biliyordum. Zaten çoğu zaman hata yapmazdık ki. Yürüyenlerin konuşmaları ve kahkahaları daha iyi hissetmemi sağlıyordu. Konser alanına yaklaştığımda tanıdığım birçok kişiyi görmüştüm. Onlara selam verdim ve insanların arasından sıyrılarak önlere doğru ilerledim. Kardeşlerimi görmeyi en çok isteyen bendim herhalde. Diğerlerini umursamadan yolu açıyordum kendime. Bazılarıyla biraz atışsam da sorun tatlıya bağlandı. Ne de olsa şimdi eğlenme zamanıydı. Yürürken, bir yandan da dans etmeyi de ihmal etmiyordum tabii. Neredeyse en öndeydim. Müzik kulakları sağır edecek kadar çoktu ama kimsenin bunu taktığı yoktu. Herkes kendini müziği ritmine bırakıp dans ediyordu. Herkesin yüzünde gülümseme vardı. Sahnedekilerin kardeşim olması eğlencemi daha da arttırıyordu tabii. Belki ileride ben de bu sahneye çıkabilirdim. Bunları düşünürken en öne gelmiştim bile. Tanıdığım iki kişiyi görünce birden duraksadım. Bunlar Sere ve Clay idi. Kendilerini müziğe bırakmış deliler gibi dans ediyorlardı. Yanlarına gittim ve "Merhaba." dedim. Beni duymamışlardı bile. Arkaları bana dönüktü. Onları kandırmak için biraz yana kaydım ve Sere'nin omzuna dokundum. Arkasına döndüğünde ben orada olmadığım için arkasındaki kişiye kötü kötü bakıp "Ne var?" dedi. İşte bu çok komikti. Öldürecek gibi bakıyordu. Kendime engel olamadım ve kahkaha attım. Sere'nin yanına gidip "Sakin sakin. Bendim o." dedim. Hala sinirli gibiydi ama müzik bu siniri alıp götürüyordu. Kendimizi müziğe bıraktık ve dans etmeye başladık tekrar.

Eğlenceli Bir Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi Rpg
» Gece Evi Rpg
» İlk Gece
» Gece atrenmanı
» Gece Ok Anteremanlarım