Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gece Ok Anteremanlarım

YazarMesaj
Bendis Veritas

Bendis Veritas

Gece Ok Anteremanlarım Empty
MesajKonu: Gece Ok Anteremanlarım   Gece Ok Anteremanlarım Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:32 pm

Daha yeni gelmiş olmama rağmen kampa, ilk olarak yapmak istediğim şey için etrafı bir kolaçan etmeye çıkmıştım. Ve tamda aradığım şeyi işte buldum.

bir okçuluk alanı...

Annemin gücünün yanımda olması için ona sessiz bir istek gönderdim ve tam o anda sanki sırtımı okşayan ufak bir esintiyle birlikte gerdim yayımı , çektim okumu ve fırlattım.

Yeteneğim için teşekkür az kalacak bir minnet kelimesi olsa da annemin beni anladığını ve sevdiğini içimde bir yerlerde hissediyordum. Devam ettim okları sıralamaya. Büyü gücüm sayesinde çoğalttığım oklarım birbirinin üzerinde hedefi buluyordu. İçimden geçen bu coşku dalgasıyla yere bıraktım okumu ve yayımı kollarımı açıp teşekkür ettim yine anneme...

Hiç olmamıştı yanımda, bırakmıştı beni ama şimdi, sanki yanımdaydı... ne kadar da çok istemişim onu yanımda bunca yıl...

Okumu ve yayımı aldım yerden ve devam ettim.

Hedefi buldukça daha geriye çekilerek devam ettim oklarımı fırlatmaya, daha güçlü daha sert çekiyordum her seferinde ki

artık kollarım işlemez hale geldi...

Kahvaltıya kadar bir kaç saat uyusam iyi olacak sanırım.

İyi de burda kimseyi tanımıyorum ki Sad

Gece Ok Anteremanlarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi Rpg
» Gece Evi Rpg
» İlk Gece
» Annem Gece
» Muhteşem Bir Gece