Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem Gece

2 posters
YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Annem Gece Empty
MesajKonu: Annem Gece   Annem Gece Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 4:15 am

Evet, Kherion bana annemin Nyks yani gece olduğunu söylemişti benimde Nyks kulübesini bulmam uzun sürmedi en karanlık ve korkutucu kulübe orasıydı zaten Brock'a kardeşlerimi sorduduğumda Brock'un çenesi düşüklüğü gine ortaya çıkmıştı ve kardeşlerimden biriyile ilgili korkunç bir gerçek söylemişti.Annem aslında çok güçlüymüş zamanında kardeşim Hypnos Zeus'tan korkup annesi Nyks'a kaçmış ve Zeus Hypnos'un Nyks'a kaçtığını öğrenince Nyks'tan korkup Hypnos'u affetmiş.Nyks kulübesinin önüne vardım sanki ayrı bir dünyaydı diğer yerlere göre daha karanlıktı tam kapıyı çalınca aklıma korkunç bir şey gelmişti.Ölüm benim kardeşimdi birden ürperdim hatta kaçamyı düşündüm ama burası benim ilk evimdi.Kapıyı çaldım kapıyı bir erkek açtı beni süzdü en çok saçıma baktı çünkü griydi saçım tam bir şey söyleyeccekken sözünü kestim "Ben Archaios Nyks oğlu."dedim.
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

Annem Gece Empty
MesajKonu: Geri: Annem Gece   Annem Gece Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 7:11 am

Koca kampta yapacak hiçbir şey bulamıyorsanız, kulübenizde oturup keyif çatmak, hele de bunu muhteşem bir ses sistemiyle düzenlenmiş kocaman sinema salonunda yapmak, normalde sıkıcı gelse bile o anda hayatınızı kurtarabilir. Beni tanıyan biri, hayatım boyunca bana yetecek kadar korku dolu olay yaşadığımı söyleyebilirdi, ama ben yine de böyle boş zamanlarımda televizyonun karşısına geçip ard arda korku filmi izlemeye bayılırdım. Şimdi de elimde kocaman bir patlamış mısır kasesi (sağlıklı yemekmiş, canı cehenneme), yanımda da büyük bir bardak kolayla birlikte sinema salonumuzda dvd'ye taktığım dördüncü filmi izliyordum. Işıkları kapatmıştım, ses de sonuna kadar açıktı. Böyle bir durumda nasıl olup da kapıyı duydum bilemiyorum. Filmin en heyecanlı yerinde durdurup, şu anda lanet olası kulübede kimse bulunmadığı için kapıya bakmak zorunda kalma düşüncesi yüzümü buruşturdu ve oflayarak yerimden kalktım. 'Bizim salaklardan biriyse bunu fena ödeyecek.' diye mırıldandım yukarı çıkıp kapıya doğru yönelirken. Kapıyı açtığımda hiç tanımadığım bir yüzle karşılaşınca şaşırmıştım. Çocuk benden bir iki yaş küçük görünüyordu, biraz cılız gibi görünüyordu. Sonra gözüm saçlarına takıldı. Gri mi? Benden küçük olmasına rağmen bu kadar garip bir saç rengi olmasına şaşırmıştım. Yine de aradan biraz zaman geçip de çocuk hala neden buraya geldiğini anlatmadığı için ilgim çabucak dağıldı ve aklım yine, aşağıda durdurduğum filme gitti. Tam ağzımı açıp bir şey demeyecekse defolup gitmesini söyleyecektim ki, nihayet konuşmaya karar verdi. 'Ben Archaios Nyks oğlu.' Bununla birlikte tek kaşım havaya kalktı. Yeni bir kardeş, ha? Eh, daha kötülerini de görmüştük. Sanırım. O anda aklıma çocuğa söyleyebilecek bir ton şey geldi, aklın varsa defolup gidersin, melez kampı denen bataklığa hoş geldin, bunun benzeri şeyler işte. Suskunluğumdan canı sıkılmış olacak ki, Archaios olduğu yerde kıpırdanmaya, ağırlığını bir ayağından diğerine vermeye başladı. Başımı salladım ve 'Allen. Demek küçük kardeşim oluyorsun. İçeri gelsene.' Yana çekildim ve yanımdan geçip içeri girmesine izin verdim. 'Şu anda benden başka kimse yok. Üç kardeşimiz daha var.' Şimdilik, diye ekledim içimden. Onu orada öylece bırakıp filme inmeyi düşündüm, ama o kadar yabancı duruyordu ki, bir şeyler yapma gereği hissettim. 'Film izlemek ister misin?'
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Annem Gece Empty
MesajKonu: Geri: Annem Gece   Annem Gece Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 7:17 am

Film izlemek ha? En son film izlediğimde okulun tanıtım filmiydi büyük bir sevinçle "Tamam."dedim ama hala kulübede nasıl sinema olacağı aklıma gelmemiştim abim beni bir tünel gibi merdivenlere getirdi.Aşağı indiğimde nefesin kesilmiştim yaklaşık 10 kişilikti ve tek kelimytle mükkemmeldi.Sonra baimin dürtmesiyle kendime geldim.Sonra abim benim uyuduğumu zannederek biraz süzdü ve "Uyumuyorsan filmi izleyelim."dedi ve öncedende oturduğunu anladım bil koltuğa geçti ardından bende yanında ki koltuğa geçtim.Filmi açarken içimden "Sanırım bu Brock'un bahsettiği çocuk."dedim ve gözlerimi ekrana diktim.
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

Annem Gece Empty
MesajKonu: Geri: Annem Gece   Annem Gece Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 8:30 am

Neyse, en azından yasal olarak on üç yaş sınırının üzerinde bir film izlemiyordum. Benim için neyse de, kendi gölgesinden bile korkuyormuş gibi görünen kardeşimin fena etkileneceğinden şüphelenmeye başlamıştım. Ayrıca anlaşılan dikkati de gereğinden fazla çabuk dağılıyordu. Ben de onun yaşındayken böyle miydim acaba diye düşünmekten kendimi alamadım. Salona indiğimizde rahat beş dakika kıpırtısız kalınca, uyuduğunu düşünerek onu dürttüm. 'Uyumuyorsan filmi izleyelim.' Koltuklara geçtiğimizde ben rahat bir tavırla ayaklarımı önümdeki koltuğun arkasına attım. Yerinde rahat edemiyormuş gibi pozisyonunu değiştiren Archaios'a, 'Hey, rahat ol, tamam mı?' dedim ve kumandayı alarak başlatma düğmesine bastım. Filmde, karanlığın içindeki tuhaf yaratığın hiçbir şeyden haberi olmayan genç adama yaklaştığını izlerken keyifle sırıttım. Doğaüstü filmlerine bayılıyordum. Seri katil filmleri sıkmaya başlamıştı. Elimdeki mısır kasesini yeni kardeşime uzattım. 'Mısır?' Tedirgin denebilecek bir ifadeyle biraz aldı. Haklıydı aslında, daha gelir gelmez ona korku filmi izlettirmeye başlayan bir ağabey. 'Aman canım, gerçek melez hayatına hazırlık olur işte. Bu tarz şeylerle gün içinde kaç kere karşılaşıyoruz.' diye düşündüm kendi kendime. Bir süre daha sessiz sakin filmi izledikten (ve genç adamın başına talihsiz bir olay geldikten) sonra sessizliği bozmaya karar verdim. 'Ee, nereden geliyorsun? Yani Amerika'dan mı, yoksa ülke dışından mı? Ya da hangi eyaletten?' Böyle bir filmin ortasında sormak için garip bir soruydu belki ama hiçbir şey söylemeden oturmamız da sinirime dokunmuştu. Çocuğun biraz açılmaya ihtiyacı olduğu ortadaydı. Koltuğumda yana döndüm ve beklentiyle onun yüzüne baktım.
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Annem Gece Empty
MesajKonu: Geri: Annem Gece   Annem Gece Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 11:25 pm

İçimden "Süper ya kulübemde ilk günümde korku filmi izliyorum.dedim.Bana mısır uzattı çok korkmuştum ama aldım.Sonra abim "Aman canım, gerçek melez hayatına hazırlık olur işte. Bu tarz şeylerle gün içinde kaç kere karşılaşıyoruz"'dedi.Yani bunlar olamaz! Keşke kapının önündeyken kaçsaydım.Bir süre sessiz kaldı ardından "Ee, nereden geliyorsun? Yani Amerika'dan mı, yoksa ülke dışından mı? Ya da hangi eyaletten?"dedi.İşte o zaman çökmüştüm yutkundum ağlamamaya büyük gayret gösteriyordum sonunda biraz kendimi toparladım ve "New York,Brooklyn yatılı okulu be-ben bir yetimim."diyebildim.Yetimim dedim yoksa neden yatılı okuldasın felan diye soru soracaktı abime baktığımda biraz pişmanlık ifadesi vardı.Biraz daha sessizlikten sonra "Hiç kardeşin yok mu?"diye sordu.İçimden "Aman Tanrılarım!Niye bu kadar derin sorular sormak zorundaki?"dedim.Bu sefer daha erken sesimi toplamamıştım "Bir abim vardı ama ben 5 yaşındayken öldü."dedim.Bu sefer nasıl öldü diye sormadı sonra derin bir nefes alıp ekrana bakmaya devam ettim artık ürkütücü gelmiyordu.
RP Bitmiştir.

Annem Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem.
» Et mi? Annem mi?
» Gece Evi Rpg
» İlk Gece
» Gece Evi Rpg