Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret

2 posters
YazarMesaj
cookie monster
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
cookie monster

Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret Empty
MesajKonu: Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret   Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:07 am

Gözlerimi açtım ve zorlanarak yatağımdan çıktım. Aynada kendime bakmaya gerek bile duymadan ayaklarımı sürüyerek banyoya girdim. Bir duş bu halimi düzeltebilirdi. Elden geldiğince yavaş hareket ederek duş aldım. Ilık su beni rahatlatmıştı. Üstümü giyindim ve çıktım. Odamda aynanın karşısına oturup saçlarımı yavaşça taradım. Saçlarımı kurutmak kurutma makinesi ile uzun süreceğinden hemen bir büyü yaptım. Saçlarım kurulanmıştı. Büyü yapmanın melezlerin hayatını kolaylaştırdığı kanısındaydım. Ben bunları düşünürken kapı çaldı. Nasıl olsa başkası bakar mantığıyla yerime oturdum ama kapı ısrarla çalıyordu ve başka kimse açmamıştı. Odamdan dışarı çıkıp kapıyı açtım. Karşımda Happ ve onun bir arkadaşı vardı. Şaşırmıştım. Happ'e baktım ve
-Happ hoşgeldin.Bu arkadaşın da kim?
dedim ve Happ'in arkadaşına bakmaya başladım. Çok güzel biriydi yüzünde bir gülümseme vardı. Ben de ona gülümsedim. Happ eliyle göstererek
-Rene bu Lena avcı kardeşlerimden biridir tanışmanızı istedim ve buraya onu getirdim. Şimdi de gidiyorum.
dedi kahkaha atarak.
-Hey ne yapıyorsun? dedim şaşırmış bir şekilde ama bir yandan da gülümsüyordum.
Happ arkasını bile dönmeden uzaklaştı Lena ile bense Happ'in arkasından bakıyorduk. Lena'ya döndüm ve
[color=iceblue]-Evet Lena içeri gelmek ister misin?
diye sordum. O da gülümsedi ve
-Elbette içeri girmek ve seninle tanışmak isterim
dedi. Kapıyı sonuna kadar açtım ve içeriyi elimle işaret ettim.
-Gel benimle seni odama davet edeyim ama dağınıklığından yakınma
dedim gülümseyerek ve koluna girdim. Odamın önüne geldiğimizde kapıyı kulübemize girmesini işaret ettiğim gibi açtım ve ona baktım.
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret   Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 2:33 am

O gün ilginç bir şekilde kendiliğimden uyanmıştım;ama yataktan kalkmaya hiç niyetim yoktu.Ta ki Happ yanıma gelip bağırıncaya kadar...
-Lenaaaaa!!!!!
Happy,adını gerçekten fazlasıyla taşıyordu.Gerçekten de 'mutlu' biriydi ve bu bazen can sıkıcı oluyordu.İstemeye istemeye,uykulu sesimle yanıt verdim.
-Ne var Happ?Beni rahat bırak.
-Hayır bırakmam!Bu gün seni İrene'yle tanıştıracağım!
Bu konu ilgimi çekmişti.Yatağımın içinde doğrulup merakla sordum.
-Hekate kızı olan mı?Belki bana birkaç büyü öğretir...
-Harika!Hadi gidelim!
Happ bana istemediğim halde pembe bir tişört giydirdi ve birlikte kulübeden çıktık.Hekate kulübesinin dışı çok ilgimi çekmemişti.Ama büyücüler içerisini iyi dizayn etmişlerdi!Her şey büyülü gibiydi...Daha sonra İrene olduğunu tahmin ettiğim güzel bir kız kapıyı açtı.
-Happ hoşgeldin.Bu arkadaşın da kim?
İrene hem şaşkın hem de meraklı görünüyordu.Happ sırıtarak ona yanıt verdi.
-Rene bu Lena avcı kardeşlerimden biridir tanışmanızı istedim ve buraya onu getirdim. Şimdi de gidiyorum.
O kahkaha atarak uzaklaşırken biz de Rene ile şaşkın bir şekilde birbirimize bakıyorduk.
-Merhaba Rene,tanıştığımıza sevindim.
-Ben de sevindim Lena.Seni odama davet edeyim,dağınıklığın kusuruna bakmazsın umarım..
-İnan bana,dağınıklığa alışkınım...
İkimizde biraz güldük ve İrene'nin odasındaki mavi pofuduk koltukta oturarak büyüyle hazırlanmış buzlu çay içtik.İrene gerçekten çok iyi bir kızdı ve onunla biraz laflamak hoşuma gitmişti.
-Pekala,çok kaldım.Artık gitme zamanı.Yoksa beni almadan ava giderler...
İrene gideceğime biraz bozulmuş gibiydi.Ama gülümsemesini esirgemedi.
-Sen bilirsin Lena,umarım bir daha görüşürüz...
-Tabiki görüşeceğiz!Bu sefer benim odamda,hatta belki odamı bile toplarım!
İkimiz de gülerek kapıya gittik.Artık gitme vaktiydi.
-Görüşürüz Rene...
-Görüşürüüüz...
Birbirimize el salladık ve ben sırıtarak kulübemin yolunu tuttum.

xxx

RP BİTMİŞTİR...

Kulübemdeki şaşırtıcı ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şaşırtıcı olaylar
» Şaşırtıcı Müjdeler ve Yeraltı Tanrısının Tuzağı
» Kulübemdeki İlk Gün
» Kulübemdeki İlk Gün
» Kulübemdeki ilk günüm