Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünyanın en tatlı pegasusu ...

YazarMesaj
Caleb Rivers
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Caleb Rivers

Dünyanın en tatlı pegasusu ... Empty
MesajKonu: Dünyanın en tatlı pegasusu ...   Dünyanın en tatlı pegasusu ... Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:51 pm

Sesleri ne kadar ürkütücü olsada tatlı sayılırlardı.Pekala,kabul ediyorum.Pegasuslardan hiç hoşlanmıyordum.Onların tüylü yaratıklar olduklarını düşünüyordum.Kardeşim Kev'den gizli ahıra gitmek zor olmuştu.Pegasusu olmayan tek melez bendim belki de.Ahıra girer girmez hepsinin bakışları bana yöneldi.Bazıları kişnedi,bazıları önünde ki otları yemeye devam ettiler.Gözlerim; ahırın en sonunda ki,krem renkli pegasusa takıldı.Bakışları bana çevriliydi.Tatlı denilebilecek türdendi.Bütün pegasusları es geçerek,ahırın sonuna doğru hareket etmeye başladım.Yanına vardığımda,kişnedi ve zıplamaya başladı.Beni güldürmeyi başarmıştı.Yüzümü yalamaya başladı.Bana;komşumuz Mr.Filch'in köpeğini hatırlatıyordu.Cebimde ki havucu çıkardım ve pegasusun ağzına tıktım.Kevin'in,pegasuslar havuçtan hoşlanır-dediğini hayal meyal hatırlıyordum.Çekinerek,pegasusu sevmeye başladım. "Mm,adının ne olmasını isterdin ?"dedim gülümseyerek.Havucunu yutmakla meşgul olan pegasus,nefes nefese kişnedi.Bundan bir sürü anlam çıkarabilirdim.-Sen bilirsin veya Benim zaten bir adım var falan.Aklıma en sevdiğim bilgisayar oyununun,en sevdiğim karakteri geldi.TED ! Evet.İyi bir fikirdi. "Ted? Nasıl ama ?"dedim başını okşayarak.Yeniden kişnedi.Kabul etmişti sanırım."Pekala,Ted.Yarın görüşürüz."dedim.Evet, o dünyanın en tatlı pegasusuydu.Ve iyi anlaşacağımıza inanıyordum.

Dünyanın en tatlı pegasusu ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın Sonunu Getiren Kehanet :)
» Aqua'nın Pegasusu ~~
» Atlardan korkan kızın pegasusu oluyor
» Tatlı bir karşılaşma
»  Tatlı Bir Macera/2