Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aqua'nın Pegasusu ~~

YazarMesaj
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

Aqua'nın Pegasusu ~~ Empty
MesajKonu: Aqua'nın Pegasusu ~~   Aqua'nın Pegasusu ~~ Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 3:43 am

Pekala. Birşey itiraf etmeliyim. Ben. Atlardan. Çok korkarım. Hemde fazlasıyla!

Şimdide ahırların önünde dikilmiş içerideki bazılarının muhteşem olarak adlandırdığı varlıklara birkaç metre uzaktan bakmakla yetiniyorum. Korkuyor muyum? Aman tanrım hemde çok! -tanrılarım? - Yine de atların ilgisini çekmiş olucam kafaları teker teker bana çevriliyor. Ihhh bu dahada korkutucu! Yani.. Onların kendi zihinleri var öyle değil mi? Hakkımda dedikodu yapıyor falan olabilirler şu anda? AHHHHH! NEDEN BURAYA GELDİĞİMDEN BERİ İÇ SESİM DELİRMİŞ DURUMDA?

Sakin ol Aqua... Sakin ol... Derin derin nefes alıp ver... Aferin sana, işte böyle...

Gözlerimi kapatıp sakinleşmeye çalıştığım o anda kulağımda hissettiğim nefesle birlikte saçlarım hafifçe havalanıyor ve huylanarak birkaç adım geriye zıplıyorum. Ve karşımda... Bir pegasus duruyor. Gözlerim fal taşı misali açılırken burada beni daha çok korkutabilecek tek şeyin atın beni altına alıp ezmesi olduğunu düşünüyorum ama bu, bunun aksine burnunu cebime doğru eğip kokluyormuş gibi yapıyor.

A-re? Şaşkın şaşkın bakmayı kestiğimde cebimde olan şekerleri hatırlıyorum ve onları istediğini anlıyorum. Attan birkaç adım geriye çekildikten sonra cebimden titreyerekte olsa şekerleri çıkarıp yemesi için yere bırakıyorum. Elimi ona verecek değilim! Ya ısırırsa!

Şekerleri tatlı tatlı yedikten sonra gözlerini kaldırıp doğrudan bana bakmaya başlıyor pegasus. Gözleri tamda o anda dikkatimi çekiyor tıpkı benim gözlerim gibi, masmavi. Tuhaf bir şekilde o anda onunla aramda bir bağlantı kurulduğunu hissediyorum, ona dokunmak için birkaç adım ileriye gidiyorum hipnotiza olmuşçasına ve birkaç saniye sonra ne yaptığımı fark ederek komik bir şekilde irkiliyorum. Pegasus'ta ona dokunmak isteyip dokunamamamı komik buldu olacak, gülermişçesine bir takım sesler çıkarmaya başlıyor. Yanıma gelmeye çalışıyor, ben kaçıyorum ve benim korkmuş suratımı gördükçe daha da kahkaha atıyor. Ah harika! Benimle oynamaktan zevk alıyor ve galiba... Artık o benim pegasusum.

Ama onun bana davranış şekline bakılırsa ben onun oyuncağı oldum! Offf!

[Rp bitmiştir]

Aqua'nın Pegasusu ~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın en tatlı pegasusu ...
» Atlardan korkan kızın pegasusu oluyor