Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yunan kampında ilk resmi görevimiz.

2 posters
YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Yunan kampında ilk resmi görevimiz. Empty
MesajKonu: Yunan kampında ilk resmi görevimiz.   Yunan kampında ilk resmi görevimiz. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 5:08 am

Bu gün hafızamı geri getirmek için bolca çabaladığım arkadaşım Iason ile bir göreve çıkacaktık. O eşyaları halledecek bende Kheiron'dan izin alacaktım. Yatağımdan kalkıp silahlarımı kontrol ettim. Dilediğim anda belirdiler. Tamamdır. Zamanında Medusa bir kardeşimi almıştı. Biz de az kalsın heykel oluyorduk. Tüm hatırladığım buydu. Daha fazla hatırlamak zorundayım.

Düşüncelerimi aklımdan çıkarıp Kheironun ofisine doğru ilerledim. Nasıl izin almalıydım. Acemi bir Yunanlı gibi davranırsam anlayışla karşılar diye düşündüm. Kapıya geldim ve bir iki kere tıklattıktan sonra içeri girdim. İlk sözlerim " Merhaba! Ben Eryx. Bir görev almak istiyorum. " dedim. Sanrım başarmıştım. Kabul eder gibi görünüyordu. Gözlerini hafif kısarak cevabını verdi " Söyle bakalım melez ne tür bir görev bu? " Nasıl anlatmalıydım bunu. Kısa bir süre düşündükten sonra yüzüme kararlı bir ifade takındıktan sonra görevimi açıkladım " Ben ve Iason Carter- " Iason Carter dediğimde ifadesi değişmişti onun önemli biri olduğunu biliyordu. " Medusa'yı kesinkes yok etmek için izin istiyoruz. " dedim. Beni küçümser bir şekilde " Tamam o zaman izin verildi. Yolunuz açık olsun! " dedi gülerek ve beni odasından çıkardı. Dışarı göz gezdirdiğimde Iasonu gördüm ve yanına doğru koşmaya başladım.

Yanına gelince beni uzunca bir süre süzdükten sonra " Tamam dostum her şey hazır! Haydi pegasuslara! " Red Mane isimli pegasusuna atladı bir iki söz söyleyerek uçmaya başladı. Bende çabucak pegasusum Cabernet'e atladım birlikte uçmaya başladık.

Kısa süre sonra yeraltı dünyasına inmek için Los Angeles'a iniş yaptık. Iason'dan komut bekliyordum...
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

MesajKonu: Geri: Yunan kampında ilk resmi görevimiz.   Yunan kampında ilk resmi görevimiz. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 5:43 am

Medusa'yı öldürmek ha. Yunan kampına geldiğimden beri böyle eğlenceli işler yapmıyordum. Aslında Kherion büyük ihtimal bizim Em teyzenin bahçe dükkanına falan gideceğimizi düşünüyordu. Ama onun bilmediği bir şey vardı Biz ''Romalıydık.'' Medusayı en güçlü olduğu yerde Yer altında haklayacaktık. Kısa süre sonra yeraltı dünyasına inmek için Los Angeles'a iniş yaptık. Eryx Yer altına inmek için benden komut bekliyordu. Romada ilk komutu hep ben verirdim. Gidiyoruz dedim yüz ifadem ile. '' Biraz eğlence kimseyi öldürmez. Sadece Medusayı değil etrafındaki yaratıklarıda haklayalım '' dedim. '' Haklısın ortak.'' dedi. Bunu ondan çok uzun zamandır duymuyordum. Yer altına iniş yaptık. Buarada çok dikkatli olmamız gerekiyordu. Eryx silahlarını çekti. Gülümsedim. '' Yeni oyuncağımı gördün mü ? '' diye sordum. Kafasi iki yana salladı. Sol elimi yukarıya kaldırdım ve '' Uyan Zırh Deşen! '' diye kükredim. Bunu söylerken kendimden oldukça emin olmam gerekiyordu yoksa kılıç elimde belirmiyordu. Normal zamanlarda babamın yanında duran kılıç bu komut ile bana geliyordu. Silahı elimde belirir belirmez vücudumdaki kaslar gerildi ve şişmeye başladı. Bu kılıcı elime aldığımda gerçekten kendime inanamıyordum. Tam bir kas yığınına dönüyordum. Eryx gülümsedi '' Havalıymış ortak.'' dedi. '' Senin İce Wine kadar olmasada benimkide idare ediyor işte ortak'' diye karşılık verdim. Medusaya doğru ilerlemeye başladık.
Eryx von Dorff
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Yunan kampında ilk resmi görevimiz.   Yunan kampında ilk resmi görevimiz. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:12 am

Gerçekten etkileyici şeyler yapmıştı Iason. Çok geçmeden karşımıza yanında bir canavar sürüsü ile Medusa'yı gördük. "Şimdi bittiniz sizi pislikler!" dedi Medusa. Gözlerine bakmamak için gözlerimizi kapamıştık. Iason'un sesini duydum. " Ölüm vaktiniz geldi zavallılar! " diye bağırınarak yaratıkları parçalıyordu tahminim. Birden beni sarstı " Hadi koş ben bunları hallederim. Sen Medusa'yı yakala! " dedi. Medusa'nın arkasından koşmaya başladım. O kaçıyor ben takip ediyordum. Belki sesimi duymazdı ama " Dostum girdiğimiz yerde buluşalım! " diye bir çığlık attım Iason'a.

Medusa " Beni asla yakalayamazsın. Saldırın canavarlar!" dedi ve arkamdaki tek çıkış kapandı. Köşeye sıkıştırılmıştım. En az yirmi adet canavar etrafımı sardı. Bir şeyler aklıma geldi bir anda. " Tanrı Liber'in gazabına uğrayın pislikler! " diye bir nara attım. Yerden en az on tane üzüm bağı çıkarttım. Gücüm tükenmişti. Gerisini hatırlamıyordum. Yaratıklar pis pis gülerken çember daralıyordu. Birden ellerimi iki yana açıp patlama anlamındaki " Esplosione! " dedim birden üzüm bağlarındaki üzümler çevreye yüksek hasar verece şekilde patlamaya başladılar. Patlamadan etkilenmemek için gözlerimi kapadım. Büyük gümbürtüden sonra tüm yaratıklar tuzla buz olmuş demir parmaklıklar kırılmıştı. İnanılmaz! Bunu ben mi yapmıştım. Acaba Iason ne yapıyordu?
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

MesajKonu: Geri: Yunan kampında ilk resmi görevimiz.   Yunan kampında ilk resmi görevimiz. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:46 am

Neredeydi bu Eryx ? Umarım başa belada değildir diye düşündüm. Etrafta onu aramaya başladım. Derken inanılmaz bir patlama oldu. Patlamanın şiddeti az kalsın beni yere düşürecekti. Bunu Eryx'in yaptığını tahmin edebliyordum. Sesin geldiği yere doğru koştum. Kırık parmaklıklardan içeri girdiğimde içerisi yanık üzüm kokuyordu. Bu kesinlikle Eryx'in işiydi. Özel gücünü kullanmıştı. Etrafta bir sürü canavar leşi vardı. Birazdan hepsi kum olacaktı. Eryx'i aramaya başladım. Yerde baygın yatıyordu. Onu sarstım. Bir şeyi yoktu ama dinlenmesi gerekiyordu. Ayağa kalkamayacak haldeydi. Onu sırtıma aldım. Tam dışarı çıkıcaktım ki Medusa'nun kahkahası ile irkildim. Suratı iğrenç bir haldeydi. Yavaş yavaş kuma dönüyordu. ''Öleceksiniz Melezler!'' diye bağırdı ve yok oldu. Ne demek istediğini hemen anlamıştım. Eryx'in yaptığı patlama, zeminin temelini oynatmıştı. Ve yavaş yavaş çökmeye başlamıştı. Koşturmaya başladım. Eryx'in yürümeye hali yoktu. Çok güçsüz düşmüştü. Onun sırtımda olması beni oldukça yavaşlatıyordu. Ama ne olursa olsun en yakın dostumu burada bırakacak halim yoktu. Beraber ölmeye hazırdım. Daha önce bir çok kez ölüm ile burun buruna gelmiştik. Hiç birindene Eryx beni nede ben onu yalnız bırakmıştım. Burdan ya beraber çıkacaktık yada ikimizde çıkamayacaktık. '' Beni bırak '' diye sayıklıyordu Eryx. '' Asla buradan birlikte canlı çıkamayız'' dedi çok bitkin bir sesle. '' Kapa çeneni'' diye karşılık verdim. Bir yandan da deli gibi koşuyordum. Kafamıza ufak taşlar sürekli dökülüyordu. '' Eğer beraber çıkamazsak ikimiz de çıkmayız'' dedim. Fakat yavaş yavaş güçsüzleşiyordum. Kollarım titremeye başlamıştı. Babama yalvardım. Çok geçmeden babam duama karşılık verdi. Kaslarım iyice şişmeye başladı. Artık Eryx bir tüğ kadar hafif geliyordu. '' Teşekkürler '' dedim içimden . Çok daha hızlı koşmaya başladık. Az ilerde gün ışığı gözüküyordu. Başarmıştık.

Rp bitmiştir

Yunan kampında ilk resmi görevimiz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)
» Yunan mitleri hakkındaki kitaplar
» Görevimiz Tehlike (S.K. 70 #2)
» Melez Kampında İlk Gün..
» Melez Kampında ilk günüm =D