Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)

+3
Lucianna Fackrell
Rose Denise Harris
Robert Harris
7 posters
YazarMesaj
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Empty
MesajKonu: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:43 am

İşte, uzun zamandır 'bizim tayfa' olarak yapmayı planladığımız maceralar zinciri için yazdığım kehanet:

(Kurgu için Lucy ve Stell'den yardım almayı planlıyorum.)

Güneşin doğmadığı hazan vaktinde sekiz kahraman,
Çıkacaklar bir yola bu seferki durum pek yaban!
Karanlığın bekçileri bile görevlerini bırakmışken,
Seçilecekler, en hilebaz olanın tarafından.
Başlarına gelecek sayısız zorluğun üstesinden,
Kimi gelecek mertçe, kimi isyan edecek çaresizce.
Başaracak istenileni, direnişi yürekleri dağlayan.

--> Kesin Katılacaklar:

Robyn, Rose, Lucy.

--> Davet Edip Cevap Beklediklerim:

Jenny, Stell, Hec.

--> Katılmasını İstediklerim:

Yenilerden iki kişi. Özellikle bir isteğim olacak: güzel betimleme yazan, Türkçe'yi düzgün kullanan, online süresi fazla ve işe önem verebilecek iki kişi istiyorum. Gerçekten özenle planlanacak ve titizlikle yazılacak bir macera dizisi bu, en az 100-150 posttan oluşacak ve birçok ayrı mekanda yazılacak...

~ Katılmak isteyenler lütfen bana pm atsın, onlara geri döneceğim.

Not: Kurgumuz kararlaştırıldıktan sonra, bu görev için resmi olarak melez konseyini toplayacağız ve tüm kulübe liderlerinin katılmasını istiyoruz.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:59 am

Kehanet süper olmuş, son iki dize 'neden 7 satıra sığdırma zorunluluğu var ki?' der gibi ama bayıldım ben Smile

Maceraya tabii ki katılacağım, umarım diğer 4 kişi de katılmayı kabul eder ve gerçekten rp yazmaktan anlayan 2 kişi daha katarız ekibe Smile

Lucy ve Stell kurguyu oluşturduktan sonra, planlama işini de ben yapabilirim, 8 kişi olacağımızdan, bir aşamadan sonra iki gruba ayrılmamız gerekecek sanırım.

Not: bu sefer rp'ye çok sayıda Tanrı ve Tanrıça da katsak iyi olur, geçen sefer sadece Tanrıça Athena, Tanrıça Hestia ve hayali Tanrı Poseidon katılmıştı.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:05 pm

En zor kısım da yine ben ve Stell'e atılmış Very Happy Tamam, yarın onunla konuşup kurguyu kararlaştırırız, fikirlerinize açığız!!

Hımmm... yeni katılacak kişileri merakla bekliyorum. Şimdi elimizde neler var bir bakalım; Hades çocukları ve onların karanlık güçleri, Rose ile deniz-su vs., kabul ederse Jenny ile hava, şimşek... Ben de lafta zeka (!) ve düşünce okuma. İki farklı yetenek daha gelirse harika olacak gibi Wink

Hatta, benim aklımda biri var sanırım, kendisine teklif edeceğim!
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:54 pm

Bu macerada sizden güzel bir kurgu ve güzel rp'ler bekliyorum, öyle birşey olsun ki, 2. ayın boncuk simgesini bile bu olaydan seçelim Razz
http://olimpos.my-rpg.com
Robert Harris
Robert Harris

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:36 pm

Katılacaklardan biri belli oldu, Hestia kızı Laudomia.

Hala Stell, Jenny ve Hec'ten cevap, bir de yenilerden gönüllü beklemekteyiz efem.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:56 pm

Stella Fabiano!!! Elbette katılacak!! Sorman bile yersizdi kardeşim Smile Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:08 am

Hector katılıyor...Sormadan yazabilirsin beni İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_biggrin
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:11 am

Tamam o zaman millet, Jenny de katılıyormuş ve son katılımcımız da belli oldu: (site tarihinde bir ilk) Satir Koç Hedge!

Şimdi, kurguyu kararlaştırıyoruz Stell'le, birazdan onu da buraya yazar veya rp partner'de başlık açarız. Melez konseyini de bu gece veya yarın toplayacağız.

Eeee herkes hazır mıı?

Bu arada şu ana kadar katılması kararlaştırılan Tanrı/Tanrıçalar: Zeus, Athena, Hestia oldu. Titanlar da Kronos ve Atlas Wink Birkaç ilahi güç daha katabiliriz belki Razz
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:21 am

Koç Hedge emrinizde. Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:38 am

St. Helens
Canavarlar denizi - k.k. kaplıcaları
yeraltı - tartarus
Vegas
othyrs dağı

Şimdi kehanete göre kararlaştırdığımız kurgu, görev Büyük Ev de başlar, Zeus konseyi toplar ve görevi verir, bizde bu arada Robyn'in yokluğunu fark ederiz, Rose en son Hestia ile görüşmeye gideceğini söyler, bizde birlikte olduklarını düşünerek kendimizi rahatlatmaya çalışırız Smile Robyn'in bize gideceğini söylediği yer olan St. Helens dağına gideriz, orada telekineler ile karşılaşırız, bize meydan okurlar, çünkü artık Kronosun tarafına geçmişlerdir :/ Onları hallederiz, orada olmadıklarını anlayınca canavarlar denizine gideriz, birazcık uyurken kendimizi k.k. kaplıcalarında buluruz, bu arada erkekler fareye dönüşür, biz kızlar da onları kurtarırırz Wink Sonra babam bana Kronosun bizimle konuşmak istediğini söyler, bizde tartarusa gideriz. Bize Atlasın Las Vegasta adam toplamaya başladığını söyler çünkü başarabileceğimizi hiç sanmıyorlardır (ne kadar yanıldıklarını görecekler tabi Smile ) Vegasta onu kovalarız, Lucy Atlasın beynini ele ggeçirir, bizde dağa gideriz. Dağda da bir sürü macera yaşarız, Hestia ve Robyn'i kurtarırız işte falan filan Smile Smile Şimdilik kurgumuz bu, eklemek istedikleriniz ya da eksik gördüğünüz yerler varsa lütfen söyleyin. Ve bu arada katılanların hepsini tekrar yazabilir misin Lucy Smile Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:02 am

Robyn ve Tanrıça Hestia => Kayıplar.

Tüm kulübe liderleri => Konseydeki rp'ye katılacaklar.

Ana kahramanlar => Rose, Jenny, Lau, Hedge, Hec, ben, sen Smile

Katılacak Tanrı/Tanrıçalar => Zeus, Athena, Hades, belki Poseidon. Tabii bir de Hestia.

Kurgu karakterleri => Atlas, Kronos, hesperidler, telekineler, diğer canavarlar...

Bu arada Vegas'a gitmişken Atlas'ın tuzağına düşüp kumarhaneye girsek diyorum Razz

Plan işini seninle Rose'a bırakıyorum ama bir ara iki ayrı gruba ayrılırsak iyi olur bence...
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:06 am

Tamamdır Smile Gruplara ayrılma işini de Rose'a bırakıyorum, en iyi o yapar Smile Smile

Bencede Lotus kumarhanesine girmeliyiz ama seni etkilemez ki!!
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:21 am

Hıhım, siz kumarhanede esir düşmüşken ben ve şanslı 1-2 talihli daha, Atlas ile başka bir tarafta yüzleşebiliriz de. Bilmiyorum, iki gruba nerede ayrılacağımıza bağlı.

Bu arada iş artık kehanetten çıktı Very Happy Rp partnerde başlık aç istersen Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:24 am

Tamam Wink
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)   İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:39 am

Rose, Jenny, Lau, Hedge, Hec ve Robyn, sizi rp partner başlığına alalım Smile

Tüm kulübe liderlerine duyrulur!! Konseye katılımınızı bekliyoruz.

*~* Sanırım böylece bu kehanetin de yapım aşaması tamamlandı Razz Artık macera sona erdiğinde Rose plan özetini yazana kadar, buraya yazmayacağız *~*

İçimden geldi. (resmi adı da... 2. Büyük Kehanet olsun!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2. Büyük Kehanet (Kayıp Tanrıça)
» Yunan kampında ilk resmi görevimiz.
» Yaz geldi.
» Babanız Geldi.
» Hakeminiz Geldi.