Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz Alışveriş

2 posters
YazarMesaj
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

Biraz Alışveriş Empty
MesajKonu: Biraz Alışveriş   Biraz Alışveriş Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 7:43 am

Sabah uyandığımda aklımda Kamp Marketi'ne gitmekle ilgili hiçbir düşünce yoktu. Sadece biraz rahatlamak ve dolaşmak istiyordum. Şu günlerde kendimi biraz fazla yormuştum ve biraz gezinmenin bana iyi olacağı düşüncesiyle üstümü değiştirip, kulübemden çıktım. Aslında pek bir amacım yoktu. Sadece biraz etrafı dolaşıp, hava almanın bana iyi geleceğini düşünüyordum. İlk önce dersliklerin oradan geçtim, içeri girme düşüncesi bir an için aklıma gelsede hemen sonra vazgeçtim. Ardından kamptaki çoğu yeri dolaştıktan sonra kulübelerin oraya gitmeye karar verdim. Belki bana eşlik edecek bir arkadaş bulabilirdim ki aklıma biri gelmişti bile. Bu iş için en iyi kişi Afrodit kızı Hope'tu. Hemen Afrodit Kulübesi'nin oraya doğru yürümeye başladım. Kapının önüne gelince de hemen kapıyı çaldım. Kısa bir beklemenin ardından kapı açıldı, kapıyı açan Hope olmuştu. ''Selam Hope.'' dedim sevinçle. Açıkçası Hope biraz şaşırmıştı. ''Selam Gaby. Beni ziyarete mi geldin yoksa?'' diyerek bana bir bakış attı. ''Aslında biraz gezebiliriz diye düşünmüştüm. Kulübemde canım sıkıldı, aklıma sen geldin. Ne dersin bakalım?'' dedim. Bir yandan da Hope inşallah kabul eder diye düşünüyordum. Hope hemen cevabını verdi. ''Memnuniyetle gelirim. Zaten benimde canım sıkılıyordu. Hadi gel çıkalım.'' demesiyle birlikte Hope hemen kulübeden çıktı. İleriye doğru yavaş adımlarla yürümeye başladık. Hope meraklanırcasına: ''Peki, nereye gidiyoruz?'' dedi. ''Hiçbir fikrim yok. Ama aslında biraz alışveriş yapsak fena olmaz. Kamp Marketi'ne gitmeye ne dersin?'' dedim gülümsememi genişleterek. ''Süper olur, hadi hemen gidelim. Alışveriş bizi bekler.'' Bu fikrime Hope çok sevinmişti. Halinden belli oluyordu. Hemen adımlarımızı hızlandırdık. Kısa bir yürüyüşün ardından Kamp Marketi'nin önündeydik.
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Biraz Alışveriş Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Alışveriş   Biraz Alışveriş Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 8:46 am

Kulübemde oturmuş kitap okuyordum. Arada esniyor, uyusam mı uyumasam mı diye düşünüyordum. Kalktım elimi yüzümü yıkadım ve kendime gelmeye çalıştım. Tam da o sırada kapı tıklandı. Koştum kapıyı açtım, karşımda Gaby duruyordu. Biraz şaşırdım. Aslında o beni ziyarete gelmezdi. ''Selam Hope.'' dedi. "Selam Gaby. Beni ziyarete mi geldin yoksa?" diye sordum. ''Aslında biraz gezebiliriz diye düşünmüştüm. Kulübemde canım sıkıldı, aklıma sen geldin. Ne dersin bakalım?'' İşte buna kesinlikle hayır diyemezdim. ''Memnuniyetle gelirim. Zaten benimde canım sıkılıyordu. Hadi gel çıkalım.'' Her zaman hazırdım, bu yüzden artı bir şey yapmaya gerek duymadan kulübeden çıktım ve kapıyı kapattım. ''Peki, nereye gidiyoruz?'' diye sordum. ''Hiçbir fikrim yok. Ama aslında biraz alışveriş yapsak fena olmaz. Kamp Marketi'ne gitmeye ne dersin?'' Alışveriş mi? Afrodit Kızı'na bunu sorduğuna inanamıyordum. ''Süper olur, hadi hemen gidelim. Alışveriş bizi bekler.'' dedim.
Markete girer girmez abur cubur kısmına yöneldik. Bol bol beyaz çikolata almam gerekiyordu. Hem Rüzgar için, hem kendim için, hem de Bar için. Dün bütün stoklarımızı tüketmiştik. Ardından elime geçen bütün cipsleri, ice-tea leri aldım. Gaby de bir kaç şey almıştı. "Ee, şimdi nereye bakmak istersin?" diye sordum.
http://scythee.tumblr.com
Alicia Roxanne Wideen
Alicia Roxanne Wideen

Biraz Alışveriş Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Alışveriş   Biraz Alışveriş Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 8:30 am

Hope'la hızlı bir şekilde alışveriş yapıyorduk. Hope eline ne geçse alıyordu. Kamp Marketi'nden almadığı abur cubur kalmayacaktı neredeyse. Bende birkaç çikolata aldım. Çikolataya bayılıyordum. Ardından birkaç cips, kek ve içecek aldım. Herhalde bu kadar şey yeterdi. Yani şimdilik... Artık ara sıra Kamp Marketi'ni ziyaret etmem gerekiyordu. Aldığım şeyler bana ne kadar dayanabilirdi ki. Çikolataları bu akşam bitireceğimden emindim.
Ardından ileriki reyonlara doğru ilerledik. Alabileceğim başka bir şey yoktu. Biraz daha yürüdükten sonra Hope soru soran bir bakışla bana baktı ve ardından: ''Ee, şimdi nereye bakmak istersin?'' Bir süre düşündüm en iyisi artık kasaya gitmekti. ''Çok şey aldık. Kasaya gitsek iyi olacak.'' dedim. Bir yandan da kıkırdıyordum. Hope elindekilere bir göz attı ve ardından konuşmaya başladı. ''Evet, baya şey aldık. Kasaya gitsek iyi olacak.'' Ardından kasaya doğru yürümeye başladık. Eşyalar kasadan geçti, parayı ödedik, hemen sonra da Kamp Marketi'nden dışarı çıktık. Elimizde poşetlerle yürümeye başladık. Kendi kulübelerimizin olduğu yere geldiğimizde: ''Hoşçakal Hope. Arayı uzatma, yine alışverişe çıkalım.'' dedim. Hope gülümseyerek karşılık verdi: ''Tabii her zaman, hoşçakal Gaby.'' diyerek kendi kulübesine doğru ilerledi.
- RP Bitmiştir. -

Biraz Alışveriş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Alışveriş!
» Alışveriş ve Ben
» Alışveriş.
» Alışveriş.
» Alışveriş.