Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucas Matthew Price

2 posters
YazarMesaj
Lucas Matthew Price
Artemis'in Manevi Oğlu
Artemis'in Manevi Oğlu
Lucas Matthew Price

Lucas Matthew Price Empty
MesajKonu: Lucas Matthew Price   Lucas Matthew Price Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 7:13 am

Kulübemde bu kampa geldiğim günden beri yaptığım gibi sıkılarak müzik dinliyordum. Tavandaki noktaları sayarken, bu monotonluğu gidermek için ayağa fırladım ve kulübemden dışarı çıktım. Kampın içinde etrafa sahte gülücükler saçıp yürürken fark etmeden dersliklere geldiğimi farkettim. Dersliklerin ismine göz atarken ok atma teknikleri sınıfını gördüm. Biraz anrenmanın hiçbir zararı olmaz diye düşünerek dersliğin bulunduğu açık alan girdim ve kemer tokamı aktive ederek ok ve yay takımımı elime aldım. Elimi altın sarısı saçlarımın içinden geçirdikten sonra yayıma gerdim ve nişan aldım. Tam oku serbest bırakacakken arkamdan tanıdık bir ses duydum '' Ders almak için mi geldin?'' diye sordu. Bu sesin sahibini biliyordum arkamı döndüm ve gülümsedim hayatımdaki en önemli kadına...
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

Lucas Matthew Price Empty
MesajKonu: Geri: Lucas Matthew Price   Lucas Matthew Price Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 12:43 am

Lucas'ın okçuluk konusunda ders almaya gelmesine şaşırmıştı biraz. Küçüklüğünden beri ok atmayı öğretmeye çalışmıştı oğluna. Lucas, elindeki yay ve oku gösterirken, sadece antreman için geldiğini söyledi. O bunu söylerken Artemis'in yüzünde bir tebessüm belirmişti. Dersliklerde antreman yapılmazdı, madem oğlu şu anda onun dersliğindeydi, kısa süreli ders verebilirdi ona. "Antreman için gelmiş olabilirsin ama, dersliklerde olduğuna göre... Bakalım sana öğrettiklerimi hala hatırlıyor musun?" Ona bir kez daha gülümsedikten sonra onu hedef tahtasının yüz adım uzağına götürdü. Bir eli ile yere sabitlenmiş hedef tahtasının hareket haline geçmesini sağlarken, alaycı bakışlarını Lucas'a çevirdi. "İlk dersin. Okunu hedef tahtası hareket halindeyken tam ortaya isabet ettirmeye çalışacaksın." Ona başlamasını işaret ettikten sonra geri çekilti. Lucas, okunu yeniden yayına yerleştirdikten sonra, doğru pozisyona geçtiğinde, Artemis düzeltme isteği duydu. "Hayır öyle durma. Biraz daha dik. Evet. Bana bakma Lucas. Sadece hedef tahtasını izle. Unutma, atışını yaparken rüzgar hedefi kaçırmanda ya da vurmanda, en büyük etken olacak." Yeniden geri çekildi ve ona atışını yapmasını işaret etti. Hedef tahtası onlar konuşurken, bir sağa bir sola ilerliyor, okun ortaya isabet etmesini zorlaştırmak için bazen yavaşlıyor, bazen ise hızlanıyordu.

Lucas Matthew Price
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucas Matthew Price
» Lucas Matthew Price * Görevler *
» Lucas Matthew Calmiyonte
» Scotty Price
» Nicholas Matthew Monmouth