Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucas Matthew Price

2 posters
YazarMesaj
Lucas Matthew Price
Artemis'in Manevi Oğlu
Artemis'in Manevi Oğlu
Lucas Matthew Price

Lucas Matthew Price Empty
MesajKonu: Lucas Matthew Price   Lucas Matthew Price Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:49 am

Kulübemde koltuğa uzanmış ve sakin bir şekilde müzik dinlerken bir anons yapıldığını duydum. Görünüşe göre yeni bir derslik açılmıştı. Koltuktan hızlıca kalkıp kulübemden dışarı çıktım. Dersliğe hızlı adımlarla giderken dersliğin ne ile ilgili olduğunu hatırlamaya çalıştım. Dövüş sanatlarıydı galiba. Dersliğe vardığımda hızlıcakapıyı açıp içerigirdim. İçerde kampta adı baya bir geçen Nyks oğlu Zack vardı. Bana gülümseyip ''Ders almka için mi geldin?'' diye sordu. Evet anlamında kafamı salladım. Zack bir kez daha gülümseyip ''Hangi dövüş sanatını istiyorsun? diye sordu. Biraz düşündükten sonra ''Muay thai'' diye cevap verdim. Ve zack'in tepkisini bekledim.

En son Lucas Matthew Price tarafından Cuma Nis. 15, 2011 9:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Lucas Matthew Price Empty
MesajKonu: Geri: Lucas Matthew Price   Lucas Matthew Price Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:48 am

Lucas Muay Thai isteyince açıkçası sevinmiştim. Sonuçta bu benim en çok sevdiğim sanatlardan biriydi ve öğretmekde hoşuma gidiyordu. Lucas'a beni takip etmesi için işaret yaptıktan sonra dojo'nun muay thai için ayrılan bölümüne doğru yürüdüm. Bölüme vardığımızda Lucas'a bakıp ''Muay Thaizor bir dövüş sanatıdır. Yapabileceğine emin misin?'' diye sordum. Lucas kendinden emin bir şekilde ''Evet eminim'' dedi. Bu cevabından sonra gülümseyerek ''O zaman başlıyoruz. İlk başta şu kum torbasının alt tarafına yüz tane tekme atacaksın'' dedim.

Lucas Matthew Price
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucas Matthew Price
» Lucas Matthew Price * Görevler *
» Lucas Matthew Calmiyonte
» Scotty Price
» Nicholas Matthew Monmouth