Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tartışma Bölümü

+20
Kevin Least
Adyali Beckett
Artemis
Tiffany Trully
Claire Angel Deeply
Edward J. F. Newgate
Eduard Ryan Longrange
Cornelia Fackrell
Mirabella LaPiere
Apollon
Marcus L. Stanislaus
Allen Jacques Harth
Drake Tyrell Stanislaus
Katherine M. von Dorff
Georgina Orwell
Alexia Sophie Russell
Satellite Morgan
Zack Cliff Burton
Hanna Olıvıa Temple
Athena
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:45 am

ya bende biraz sınırı aştım... umarım sorun olmaz Smile
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:53 am

Like a Star @ heaven Eduard, Tiffany, Satellite, Claire, Katherine, Anna, Zack, Cornelia, Drake ve Marcus rol oyunlarını bana göndermiş bulunmakta.
Yine ilk turda olduğu gibi Allen ve Alexis'in rp'lerini bekliyoruz, son 2,5 saatiniz.

Ne yazık ki 332 kelime kadar aştığın sınır, ciddi sorun olacak Zack. Bak ne demişim kurallarda;
http://olimpos.my-rpg.com
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:55 am

cidden kısaltmayı denedim ama yapamadım. belki ilk turda olduğu gibi bu turdada kurguya bakıldığı zaman kısaltılamayacağı anlaşılırsa sorun olmaz diye düşündüm ama yinede sizden ve yarışmacı arkadaşlardan özür dilerim Smile

En son Zack Cliff Burton tarafından C.tesi Mayıs 14, 2011 4:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:59 am

İlk turdaki uzunluk 100 kelime kadardı ki o da 7-8 cümlelik bir uzunluk anlamına geliyor. Eksta 300 kelime resmen bir paragraf, arada çok fark var. Zaten bu ayrıcalığın bir daha kimseye tanınmayacağını da defalarca belirtmiştim diye hatırlıyorum. İlk tur ona bakılırsa süre aşımlarını da kabul ettik.
Kheiron
Yardımcı Admin/Sentor/Kampın Müdür Yardımcısı
Yardımcı Admin/Sentor/Kampın Müdür Yardımcısı
Kheiron

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:07 am

Bu ikinci oyun olduğu için elenme olmayacak ama puanınız düşecek. Kurallar açık ve net. Tabii birkaç kelime geçti diye kimseyi elemeyeceğiz veya puanını düşürmeyeceğiz.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:09 am

Tabii stres de olmayın fazla, kimseyi 3001 kelime için elemeyiz sonraki turlarda. Ciddi kural ihlallerinden bahsettim.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:10 am

ama çok da rahatlamayın. benim gibi gaza gelip sınırı baya aşarsanız elerler Razz teşşekkür ederim bu arada Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:11 am

Evet, Zack'i duydunuz çocuklar, ayağınızı denk alın (!)
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:18 am

ya şimdi puanı düşüreceksiniz de çok düşürmezsiniz değil mi? Very Happy o kadar emek verdim ya,laptop karşısında kambur durmaktan sırtıma ağrılar girdi Very Happy (not:şaka)
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:19 am

Yok, kırarız. Hem de çok pis kırarız, kendini kötü bir sonuca hazırla Zack. (Not: Gerçek.)
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:20 am

her yarışmada olduğu gibi bu yarışmada da acımasız bir jüri ekibi var Razz Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:24 am

Jüricek pis acımasızız. Razz

Bu arada, 2. oyunun da neredeyse sonuna geldiğimize göre, bu akşam eklenecek olan 3. oyuna biraz kafa yorun bence. Bu oyunda zorlanan kişiler, Halat'ın açıklamasını okuyunca düşüp bayılabilir. Wink
Şu kelime sınırının da bu sefer 3000 değil, 500 tarafına takılacaksınız gibime geliyor. ^^
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:26 am

yok canım pis değilsiniz Smile ama evet acımasızsınız Very Happy ben en çok halat'tan korkuyorum çünkü başlarda halat ile ilgili tehtidleriniz oldu... onları hala unutmadım. gerçi uyku sarmaşıklarının kurgusu beni zorlamadı,ama halatın zorlayacağından eminim ^^
Drake Tyrell Stanislaus
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Drake Tyrell Stanislaus

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:53 am

Benim 12 oyun içerisinde en çok korktuğum iki oyun var; Biri final oyunu, biri de halat. Hani yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip elenmek çok koyar, finalden ondan tırsıyorum. Halat'tansa Zack'in dediği gibi, oyun isimleri açıklandığından beri korkuyorum, sizin yaptığınız gizemli açıklamalar ve oyun isminin bende hiçbir şey çağrıştırmamasından dolayı. Halat... Resmen sözlerin bittiği yer yani. Razz
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:56 am

böyle puanlarım kırılmaya devam ederse finali göremeyeceğimden pekde fazla endişelenmiyorum Very Happy ama hangi oyun olduğunu bilmesemde bir oyun kurgusu geliyor aklıma Very Happy athena yada ares ile ilgili
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:59 am

Birincisi, bu oyunda kesin sonuncuyum. -.-
İkincisi, ben o halatta kesin elenirim. -.-
http://camelot.hareketforum.org/
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 6:02 am

ben sonuncu olabilir miyim bilmiyorum,kurguma çok güveniyorum ama athena söyledikleriyle beni korkuttu Razz

ya belkide blöf yapıyolar? belkide çok kolay? Very Happy asddsf ne güzel olurdu değil mi?
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 6:15 am

halatta bende eğlencem ya çok tırsıyorummm Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 6:16 am

İnan bana blöf yapmıyorum Zack. Smile
Kurgun çok iyi olsa bile tur sonunculuğuna oynayacaksın ne yazık ki. Normalde elenmen gerekirken sadece puanını düşüreceğiz, düşüş elbette fazla olacak.

Bu turun birincisi kim olur, cidden çok merak ediyorum. Değişik tuzaklarımız vardı çünkü.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:09 am

Şu anda rp mi Tanrıça Athena'ya göndermiş bulunuyorum... Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:20 am

Like a Star @ heaven Son on dakikadayız, rp'sini göndermeyen tek bir kişi kaldı; Allen. On dakika içinde rp'sini göndermezse ne yazık ki diskalifiye olacak ve puanları sıfırlanacak.
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:36 am

Renklendirmeden dolayı 4 dakika gibi bir gecikmeyle Athena'ya Pm olarak attım Rp mi. Kabul edilmesini rica ediyorum Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:41 am

Kabul edildi. Smile

Like a Star @ heaven Tüm yarışmacıların rol oyunları elimize ulaştı, değerlendirmemiz sürüyor. Sizlerden bir saat kadar sonra rol oyunlarınızı etap 1'e göndermenizi isteyeceğiz ve sonuçları öğreneceksiniz. Bu sefer puanlar arasındaki fark ilk turdaki gibi az olmayacak.

Halat isimli üçüncü oyun da bu gece siteye eklenecek, takipte olun.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 8:48 am

Flood.

Like a Star @ heaven Rol oyunlarınızı Etap 1'de yayımlamaya başlayabilirsiniz. Puanlama maksimum 2 saat içerisinde yapılacaktır.

Like a Star @ heaven 3. oyun olan Halat'ın açıklaması, tam 23:00'da siteye eklenecektir. Takipte olun!
Drake Tyrell Stanislaus
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Drake Tyrell Stanislaus

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 8:56 am

Ben rp'mi ekledim, Halat'ı da sabırsızlıkla bekliyorum. O oyun için en çok stresi yapan kişiyim sanırım. Razz

2. oyunun puanlamasını da çok merak ediyorum. Biraz saçmalamış olabilirim ama kurguya çok fazla kafa yordum, kötü bir sonuç alırsam üzüleceğim.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:16 am

O halat ne öyle ya? Very Happy

bende üzüleceğim kurgumu baya bir düşündüm ama sınırı geçtiğim için puanımı düşürecekler ve büyük ihtimal sonuncu olucam Very Happy
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:20 am

Halatı okudum ve ciddi anlamda bayıldım Cool Ve sanırım yine kurgum hazır, bir yazması kaldı lol!
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:21 am

bende kurgumu buldum Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:23 am

Aman, dikkatli olun. Halat etabın son oyunu ve elenmelerde fazlasıyla etkili olacak. Süre aralığı da cins oldu biraz, yarının pazar olmasına ve çoğunuzun rp'lerini o gün göndereceğine güveniyorum. Pazartesi sabahlama işi hiç iyi olmuyor çünkü. Razz
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: Tartışma Bölümü   Tartışma Bölümü - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:25 am

Ben birazdan yazmaya başlayabilirim, epey heyecan yaptım Razz Peki şeyi sorabilir miyim, halatın sonunu nasıl bağlamamız lazım? Yukarı çekildiğimizi faln mı yazacağız ne olacak yani? Smile

Tartışma Bölümü
7 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sonraki
 Similar topics
-
» Tartışma Bölümü :D
» Tartışma-Konuşma bölümü
» Tartışma.
» İlk Tartışma
» Annemle tartışma