Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Tartışma

YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

İlk Tartışma Empty
MesajKonu: İlk Tartışma   İlk Tartışma Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:20 am

30- Tanrı Ebeveynin ile bir tartışma rp'si yazacaksın.
Mekan: Hades'in Sarayı
Katılacaklar: Ben

-----

Birden canım annemin yanına gitmek istemişti. Bu yüzden ilk işim kendimi yer altına atmak oldu. Zaten son günlerde bunu çok sık yapıyordum ve Hades'in bu işten hoşlanmadığını biliyordum. Ama annem varken bana zarar veremezdi. İşte bu yüzden rahat ama biraz gergin bir şekilde yer altında dolaşabiliyordum.

Hades'in Saray'ına geldiğimde adımlarımı sessizleştirdim. Taht odasının önünden sessizce geçip annemin bahçesine gitmeyi planlıyordum ki taht odasından biri ismimi seslendi. "Jessica!" bu sesi tanıyordum. Annem taht odasından bana seslenmişti. Hades de orada mıydı acaba? Yüzüm bembeyaz halde odaya girdim. Ama sadece annem vardı. Hades bir yerlere gitmiş olmalıydı. Koşup anneme sarıldım. "Anne seni çok özledim. O kadar çok göreve gidiyorum ki seni hiç ziyaret edemez oldum." O anda annemin gülümsemesi silindi. Bir an Hades'in geldiğini sandım ama yoktu. "Ben de seninle bu konu hakkında konuşmak istiyorum Jessica." dedi annem. Yüzümdeki korkmuş ifade meraka dönüştü. "Ne konuşmak istiyorsun?" diye sordum. Annemin kararsız yüzündeki değişimi izledim. Şimdi endişlendiği zaman çocuğuna kızacak ya da ona yasak koyacak annelere benziyordu. "Artık o görevlere çıkmanı istemiyorum Jessica" Ne diyordu bu böyle? "Yanlış duydum. Değil mi anne?" diye sordum sakin bir şekilde. En azından öyle çıkmasını umuyordum sesimin. Ama sesimdeki gerginlik çok belliydi. Annem de gerginleşmişti. "Jessica, o görevler sana zarar veriyor. Kızıma bir şey olmasını istemiyorum. Belki de o görevler bitene kadar burada kalmalısın." dedi. Düşünceli görünüyordu. Konuşmaya başladığımda sakinlikten eser kalmamıştı hatta bağırıyordum. "Başka derdin! Sence ben bunu yapar mıyım? Burada kalır mıyım?! Sakın bana karışma anne! Ben savaşmayı seviyorum ve bunu yapmaya da devam edeceğim. Doğru düzgün bitki bile bulunmayan bu yerde ise durmaya hiç niyetli değilim!" annem bu sözlerim karşısında sinirlenmişe benziyordu. "Jessica! Burası kusursuz değil biliyorum ama senin için daha güvenli!" dediğinde dudaklarım alaycı bir şekilde kıvrıldı. "Ya tabi! Hades'in beni Tartarus'a her an yollama tehlikesi, canavarlarla dövüşmekten daha güvenlidir eminim buna! Boşversene anne! Buraya seni özlediğim için gelmiştim ama uzun süre görüşmesek daha iyi olacak!" sonra sırf onu gıcık etmek için ekledim. "O sırada bir çok göreve çıkabilirim de!" dedim ve koşarak oradan uzaklaştım.
http://camelot.hareketforum.org/

İlk Tartışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tartışma.
» Annemle tartışma
» Tartışma Bölümü
» Tartışma Bölümü :D
» Tartışma-Konuşma bölümü