Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenix Blume

2 posters
YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Fenix Blume  Empty
MesajKonu: Fenix Blume    Fenix Blume  Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 4:52 am

Sanat... Bir Apollon çocuğu olarak bu işte iyi olmak gerekiyordu fakat olay hiç düşündüğüm gibi değildi. Elimden hiçbir iş gelmiyordu. Ancak bir çöp adam falan çizebiliyordum. Buna bir son vermenin zamanı geldiğini düşündüğüm gün Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı'na gitmeye karar verdim. Eğitmen kardeşlerimden biri Ange idi. Bu yüzden şanslı sayılabilirdim. Hemen sınıfa doğru gittim. Kapıdan girerken derin bir nefes aldım ve içeri ilk adımımı attım. Etrafta heykel yapan kişiler vardı. Gözüm Ange'yi aradı. Bir köşede diğerlerinin neler yaptığını izlemekle meşguldü. Hemen yanıma gidip "Merhaba Ange. Biraz ders alabilir miyim acaba?" diye sordum. "Ooo kimler gelmiş. Tabii hemen başlayalım mı?" "Evet çok istekli ve sabırsız biriyimdir." dedim ve işe koyulduk.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Fenix Blume  Empty
MesajKonu: Geri: Fenix Blume    Fenix Blume  Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:13 pm

Fenix geldiğinde şaşırmamak elimde değildi.fenix,huy ve zevk bakımından bana göre Kev'in kopyasıydı ve Kev2in buraya adım atacağından bile şüpheliydim.Demek ki,şaşırmanın zamanı gelmiş.Hemen oturduğum yerden kalkıp Lara'ya ilgilenmesini işaret ettim.Başını sallayarak bana karşılık verdi.Bende Kev'i boş bir taşın önüne götürdüm."Sen bekle.Ben malzemeleri alıp geleyim." dedim.Fenix sabırsız bir ifadeyle başını salladı.Bir süre yanından uzaklaşıp bir tane çekmece aldım ve elime tutuşturdum.Fenix'in durduğu taşın yanındaki masaya bırakıp Fenix'e döndüm. "Taşa şekil oyacaksın.biliyorsun işte," dedim ve göz kırptım."Ama ilk ince taşa vereceğin şekli bulman gerek.Bir fikrin var mı?"
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Fenix Blume
Fenix Blume

Fenix Blume  Empty
MesajKonu: Geri: Fenix Blume    Fenix Blume  Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:45 pm

Ange beni gördüğüne gerçekten mutlu olmuştu. İşini Lara'ya teslim etti ve benle ilgilenmeye başladı. Beni boş bir taşın önüne getirdi. Bununla ne yapacağımı düşünürken Ange "Sen bekle.Ben malzemeleri alıp geleyim." dedi. Ben de bir çare şekilde kafamı salladım. Bunun kolay olacağını düşünmüyordum fakat Ange'nin yardımları ile bunu başarabileceğimi biliyordum. Bir süre sonra Ange elinde çekmece ile geldi. Çekmeceyi yan masaya bırakıp "Taşa şekil oyacaksın.biliyorsun işte" dedi ve göz kırptı. "Ama ilk önce taşa vereceğin şekli bulman gerek.Bir fikrin var mı?" dedi. Bunu daha önce düşünmemiştim. "Şimdilik yok. Biraz düşünsem?" dedim ve düşünmeye başladım. Acaba ne yapabilirdim. Çok zor bir şey olmamalıydı. Sonunda karar verdim ve "Güneş." dedim. "Bu biraz kolay sanki ha?" "Eee daha yeniyiz." "Peki başla o zaman." ve ilk eserimi yapmaya başladım.

En son Fenix Blume tarafından C.tesi Mayıs 07, 2011 11:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Fenix Blume  Empty
MesajKonu: Geri: Fenix Blume    Fenix Blume  Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 6:17 am

Fenix,taşa vurmaya başladığı andan itibaren,kullandığı çekiç kafama iniyormuş gibi bir hisse kapılıyordum.Fenix,taşa canavar öldürüyormuş gibi vuruyordu.Aslında,buraya gelen çoğu erkek melez böyle oluyordu.içimi çektim.güneş zaten yuvarlak değilmiydi?hem tiff onu daha önce yapmıştı.Dejavu.Masadan bir tane spatula aldım ve Fenix2in elinden çekici alıp spatulayı uzattım.
"Bunun adı,spatula.seçtiğin cismin yuvarlak olmasını sağlar."
dedim ve göstermek amaçlı masadan bir tane spatulada kendime aldım.Taşın uucuna sürtüp yuvarlak olmasını sağladım.ardından bakışlarımı Fenix'e çevirdim. "Sıra sende."
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Fenix Blume
Fenix Blume

Fenix Blume  Empty
MesajKonu: Geri: Fenix Blume    Fenix Blume  Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 11:01 pm

Yaptığım gürültüden Ange hiç de memnun gibi görünmüyordu. Bunu ben de istemiyordum ama elimden hiçbir şey gelmiyordu. Öylece taşa vuruyordum ama hiç de istediğim gibi olmuyordu ki. Yuvarlak bile olmamıştı. Sonunda Ange masadan bir şey aldı. Kafama vuracağını düşünürken bana doğru uzattı ve "Bunun adı,spatula.seçtiğin cismin yuvarlak olmasını sağlar." dedi. Örnek göstermek için masadan bir tane daha aldı ve taşı oydu. Demek bundan yapamıyordum. Bana doğru baktı ve "Sıra sende." dedi. Çok kolaydı sanki. Spatulayı elime aldım ve işe koyuldum. Daha spatulayı taşa değdirir değdirmez kolay olmadığını anlamıştım. Elim sanki bir odun gibi zar zor hareket ediyordu. Tam yuvarlak olmasa da biraz benzemişti sanki. Kendimden utanıyordum. Etrafa bir göz gezdirdiğimde herkesin muhteşem işler çıkardığını görmüştüm. Ben ise daha bir güneşi yapamıyordum. Ter içinde kalmıştım. Bir işi yapamamak ne kadar da zormuş. Sonunda bitirmiştim. Güneşin yanından bile geçmiyordu ama "Oldu sanki ha? Şimdi?" dedim gülerek.

Fenix Blume
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenix Blume
» Fenix Blume
» Fenix Blume
» Fenix Blume (2. RP)
» Fenix Blume