Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gerçek Annem

2 posters
YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Gerçek Annem Empty
MesajKonu: Gerçek Annem   Gerçek Annem Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:17 am

Annemi çok merak ediyordum. Onu daha hiç görmemiştim. Gerçi kampa da yeni gelmiştim. Yani annemin Persephone olduğunu yeni öğrenmiştim. Kulübemde bu düşüncelerle dönüp dolaşıyordum. Aklıma türlü türlü anılar geliyordu. Bir keresinde Calvin abi Empire State Binasından bahsetmişti. Daphne abla da annemin şu an orada bulunduğunu söylemişti ve bu durum fazla sürmeyecekti. Onun için oraya çabuk gitmeliydim. Evet, kararımı vermiştim. Kulübemden çıktım ve pegasus ahırına gittim. İçeirye girer girmez Rüya'nın yanına gittim ve ona derdimi anlattım. Beni çok iyi anlıyordu. Zaten beni bu hayatta en iyi anlayan oydu. Rüya'yı hazırlamaya başladım. Tiff abla bana pegasusla ilgili bilgiler vermişti. Bu sayede kolayca Rüya'yı hazırladım. Üzerine bindim ve uçmaya başladık. Uçmak çok eğlenceli bir şeydi. Rüya nerden bildiğini bilmiyordum ama Empire State binasını biliyordu. Oraya beni götürdü. Burası kocaman bir binaydı. Cesaretimi toplayarak içeriye girdim. İçeride görevli vardı. Onu atlatmam grekiyordu ki bu pek zor olmadı. Biraz eğildim ve çaktırmadan asansöre gittim. 600. kata çıkmam gerektiğini biliyordum. Bu yüzden 600. kata çıktım. Asansörden indiğimde ağzım açık kaldı. Burası harika bir yerdi. Tıpkı masallardaki gibiydi. Yürümeye başladım. Nereye gittiğimi bilmiyordum. Bir süre sonra Olimpos Konseyi yazan bir yere girdim.
Persephone
Tanrıça/GM
Tanrıça/GM
Persephone

Gerçek Annem Empty
MesajKonu: Geri: Gerçek Annem   Gerçek Annem Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:26 am

Son günlerde çocuklarımla ve kampa ilgilenebiliyordum. Üstelik bir sürprizimde vardı. Kampa yepyeni bir çocuğum gelmişti. Tüm çocuklarımın en küçüğü Sabrina… Sarı saçları, mavi gözleri, minik burnu ve yaşıtlarına göre uzun boyu ile babasını hatırlatmıştı bana. Belki de en sevdiğim eşlerimden biriydi. Hades gibi değildi elbette… Özlem hissetmiştim içimden. Fakat bunları da aşmayı öğrenmiştim. Olimpos Konseyinde her zaman ki gibi annemle oturuyordum. Birden Tanrıça bana ışıldayan gözlerle baktı. Anlamıştım, kızım gelmişti. O bizi yalnız bırakırken bende kapıya doğru ayaklanmıştım. Kapı büyük bir gürültü ile açılınca küçük kızımı gördüm. Minicik kızımı… Daha bebekken bırakmıştım onu. Şimdi karşımdaydı. Işıldayan mavi gözleri ile bana bakıyordu. ‘‘Sabrina hoş geldin.’’ Gülümsemem yüzüme yayılmıştı. Beni tanıyacağını umuyordum.
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Gerçek Annem Empty
MesajKonu: Geri: Gerçek Annem   Gerçek Annem Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 4:40 am

Olimpos Konseyine girdiğimde bir Tanrıça bana ‘‘Sabrina hoş geldin.’’ dedi. Tanrıça'ya dikkatle baktım. Daha önce onu hiç görmemiştim. İçime bahar neşesi doldu. Yüzüne daha dikkatle baktığımda onun annem, Tanrıça Persephone olduğunu anladım. Sonunda anneciğimi görmüştüm. Neşeyle ve biraz da soru sorar bir tonla "Anne!" dedim. Tanrıça'nın yüzündeki tebessüm daha da büyüdü. "En küçük kızım, gel buraya." dedi. Hemen küçük adımlarla koşarak annemin yanına gittim ve ona sarıldım. Tanrıça'ya sarılmak ne kadar doğru olduğunu bilmiyordum ama o benim annemdi. Yıllardır bu anı beklemiştim. Sonunda hayallerim gerçek olmuştu. Annemi ne kadar özlediğimi anlatamazdım. Bahar kokusunu iyice içime çektim. Bu hiçbir şeye benzemiyordu.

Gerçek Annem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilinmeyen Gerçek
» Gerçek Yaşınız?
» Gerçek Dost!
» Mor Işığın Arkasındaki Gerçek
» Kuzenim Hakkında Bir Gerçek