Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karanlık Macera 2

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Karanlık Macera 2 Empty
MesajKonu: Karanlık Macera 2   Karanlık Macera 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:55 am

Kardeşimle buraya gelme nedenimizi gerçekleştirmiştik. Yani Cerberus'u görmüştük. Şimdi ise yeraltındaydık ve etrafımızı inceleyerek yürüyorduk. Burası çok kalabalıktı. Denizde kum, burada ölü boldu. Çok şükür ki ölüler bize yol veriyordu. Daha doğrusu bizden kaçıyorlardı. Teo'yla beraber Styks ırmağına vardık. Burada ne yapacaktık hiç bilmiyordum ama bayağı yorulmaya başlamıştık. Teo'ya "Oturalım mı?" diye sordum. Teo başını tamam manasında sallayınca nehrin kenarına oturduk. Styks ırmağı çok garipti ve hala bunu çözememiştim.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Karanlık Macera 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Macera 2   Karanlık Macera 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:47 pm

Cerberus'u bu kadar kolay atlattığımıza seviniyordum. Ama şimdi ne yapacağımıza dair hiçbir fikrim yoktu. Bundan sonra ufak bir macera pırıltısı gördüğüm anda atlamamaya kendi kendime söz verdim. Cerberus'u görünce bir anda bütün vücudumu bir çaresizlik sarmıştı. Ama neyse ki soğukkanlılığımızı koruyup onu atlatmıştık. Belki bir fikri vardır diye Tiff'e döndüm ve "Sırada ne var kardeşim? Benim Styks'e girmek gibi bir planım yok." dedim. Tiff biraz düşündükten sonra "Zaten öyle bir planın olsaydı seni engellerdim Teo. Madem yapacak bir şeyimiz yok, en iyisi kampa geri dönelim. Hem zaten sadece buraları görmek istediğin için gelmedik mi?" dedi. Evet, gayet basitti işte, kafa patlatmaya gerek yoktu. Ayağa kalktım ve çıkışı bildiğini umduğum kardeşimi takip etmeye başladım. O sırada arkamızdan güçlü bir ses duyuldu. Hemen Roloi'yi etkinleştirdim ve otomatikman oluşan okumu gerdim. Karşımızda iki tane Cehennem Tazısı duruyordu. Sanırım Hades kokumuzu almıştı.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Karanlık Macera 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Macera 2   Karanlık Macera 2 Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 2:08 am

Sesin etkisiyle hemen arkama baktım. Şu an karşımda iki tane cehennem tazısı duruyordu. Anlaşılan Hades başımıza bela açıyordu. Kolyeme bastım ve yay-ok takımımı elime aldım. Sonra Teo'ya baktım. O da bana bakıyordu. "Sağdaki benim." dedim. Kardeşim başını sallayınca cehennem tazısına saldırmaya başladım. Başta biraz gri çekilip ok yağmuruna tuttum. Ancak cehennem tazısı bayağğı atletikti. Oklarımdan kurtulabiliyordu. İyice sinirlenmiştim. Yay-ok takımımı tekrar kolye şekline döndürerek hançerimi çıkardım. Hançerde okçuluk kadar iyi olmasam da iyiydim. Cehennem tazısına saldırmaya başladım. Hançerimi onun gövdesine sapladım en sonunda. Ancak cehennem tazısı yok olmamak için direniyordu. Acı çektiğinden ikinci hamlemi yapmak kolay oldu. Cehennem tazısı bu sefer dayanamayarak yere yığıldı, sonra da buharlaşıp yok oldu. Kardeşime baktım. O da kendi cehennem tazısını yok etmeyi başarmıştı. Birinin "Güzel!" demesiyle yerimizden sıçradık. Sesin geldiği yöne baktığımda Tanrı Hades'i gördüm. Bu hiç iyi değildi.

Karanlık Macera 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık Macera
» Karanlık Görev (2)
» Karanlık Miğfer
» Sonsuz Karanlık ile...
» Karanlık Görev (1)