Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Allen J. Harth

2 posters
YazarMesaj
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

Allen J. Harth Empty
MesajKonu: Allen J. Harth   Allen J. Harth Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 1:22 am

Yeni açılan ve söylentilere bakılırsa baya da tutan dersliği uzunca bir zamandır gözden kaçırıyordum. Bunun en önemli sebebi, ders eğitmeninin kardeşim Zack olmasıydı. Kafası omuzlarına biraz fazla büyük gelen kardeşim. Dersliğe doğru ilerlerken bunun canımı sıkmasına engel olmaya çalıştım. Zack'in dövüş sporları konusundaki yeteneğini ancak bir aptal sorgulayabilirdi. Bunca yıl sokak kavgasından başka bir şeye ihtiyaç duymamıştım, ama bu şartlar altında hayatta kalmak istiyorsam daha fazlasını yapmam gerekiyordu. Bu yüzden dersin yapıldığı alana geldiğimde, içimdeki bütün ters duyguları yuttum ve derin bir iç geçirdim. 'Bunu yapabilirsin,' diye mırıldandım kendi kendime, kimsenin duyamayacağı bir ses tonuyla. 'Kasmana gerek yok. Bunu yapabilirsin.' Kendimi biraz daha rahat hissettikten sonra, kendimden emin adımlarla, o anda arkası bana dönük olan Zack'e doğru yürüdüm. Herhalde daha önceki antremanda kullanılmış olan malzemelerin temizliğini yapıyordu, bu yüzden beni fark etmemişti. Rahat bir ses tonuyla, 'Selam, Zack. Nasıl gidiyor?' diye sordum. Gören, ders için değil de ayak üstü muhabbet için geldiğimi düşünebilirdi.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Allen J. Harth Empty
MesajKonu: Geri: Allen J. Harth   Allen J. Harth Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 3:44 am

Allen arkamdan ''Selam, Zack. Nasıl gidiyor?'' dedi çekingen bir şekilde. Arkama dönüp yüzüne baktım ve gülümseyerek ''Demek sonunda dersliğime geldin demek ha kardeş? '' dedim. Allen yüzünü sinirli bir şekilde buruşturdu ve konuşmak için ağzını açtı. Hemen sözünü kesip ''Neyse,gel ve bir dövüş sanatı seç. Ama seni uyarayım. Buradaki şeyler sokak kavgalarına benzemez.'' dedim.
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

Allen J. Harth Empty
MesajKonu: Geri: Allen J. Harth   Allen J. Harth Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 4:08 am

Tabii, Zack'ten böyle bir şeyi beklemem gerekiyordu. Mutlaka havasını atacaktı. Ona sinirlenmemeye çalışarak gözlerimi devirdim ve 'Sokak kavgasına benzemeyeceğini biliyorum, kardeşim. Zaten diğer türlü burada olmam için bir neden olmazdı.' dedim. Sonra kısa bir süreliğine düşündüm. 'Aslında dövüş sporlarının hepsini bilmiyorum.' diye itiraf etmek zorunda kaldım. 'Eğitmen sensin. Beni de tanıyorsun. Sen ne önerirsin?' Şimdi düşünme sırası Zack'teydi. Biraz sonra, 'Aslında dar alanda etkili dövüşmene yarayan, benim geliştirdiğim bir teknik var. Hakai no Kami. Eğitimi biraz zorlayıcı olacak, ama sana bir şey önermem gerekirse, en iyisinin bu olduğunu söyleyebilirim.' Dövüş sanatının adı baya komikti, ama öğrendiğimde yapabileceklerim de cazip gelmişti doğrusu. Yüzümde hafif, belli belirsiz bir gülümsemeyle ona döndüm. 'Tamam, ben varım.' Etrafımdaki dövüş malzemelerine şöyle bir göz attım. 'Nereden başlıyoruz?' diye sordum hafif bir merakla.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Allen J. Harth Empty
MesajKonu: Geri: Allen J. Harth   Allen J. Harth Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:54 am

Allen '' Nereden başlıyoruz? diye sorduktan sonra sinsice gülümseyip ''İlk başta sana tekniği açıklamam lazım. Dediğim gibi teknik benim tarafımdan geliştirildi. Dünya üzerindeki en tehlikeli dövüş sanatlarının korkunç bir karmasıdır. Tabi içinde Zack tarzı doğaçlamada var. Her türlü alanda rahatça dövüşmeni sağlayacak bir tknik bu. Yıkım Tanrısı anlamına gelen Hakai No kami...'' dedim ve Allen'ın yüz ifadesine baktım. Belliki sıkılmıştı. Gülümsemem biraz daha yayıldıktan sonra malzemelerin olduğu odaya gittim içinde 80 kilogram ağırlık bulunan çantayı aldım ve konuşmaya devam ettim. '' İlk başta bu çantayı sırtına takarak yüz şınav çekmen gerek sert çoçuk.'' dedim ve göz kırptım.
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

Allen J. Harth Empty
MesajKonu: Geri: Allen J. Harth   Allen J. Harth Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 11:16 pm

Çantayı elime verdiğinde, ağırlıktan dolayı bir an tam olarak kavrayamamıştım. Dengemi sağladıktan sonra ters ters baktım Zack'e, bunu özellikle beni gıcık etmek için yapıp yapmadığını anlamaya çalışıyordum. Ama yüzündeki ciddi ifadeye bakılırsa şaka falan yaptığı yoktu. Başımı iki yana salladım ve çantayı sırtıma taktım. Anında dizlerim büküldü. Son dakikada çaba göstererek kendimi zorladım ve en azından bacaklarımın titremesinin önüne geçmeye çalıştım. Bütün bu uğraşlarım boyunca Zack'in yüzüne bakmıyordum, çünkü orada göreceğim ifade iyice sinir olmama neden olacaktı. Omuzlarım protesto edercesine inlerken bunu umursamamaya çalıştım ve kusmamak ve tamamen yere yapışmamak için özen göstererek, ellerimi yere dayadım. Neredeyse anında çökecektim, ama seksen kilo ağırlığındaki bir yükün altında ezilmek de pek de cazip gelmiyordu. Kendimi zorlayarak vücudumun yavaş yavaş kalkmasını sağlamaya çalıştım. Sırf motivasyon olsun diye saymaya karar vererek, sıktığım dişlerimin arasından 'Bir,' diye fısıldadım. Sırtım ikiye ayrılacakmış gibi ağrıyordu, ama bunu düşünmemeye çalışarak sadece yapacağım işe konsantre olmaya çalıştım. İki, üç... Ağrı hissini zihnimin daha gerilerindeki bir noktaya attım ve sadece şınav çekmeye odaklanarak devam ettim. Saymanın eziyete dönüşmeye başlayıp da nefes alış verişlerimin ritmine uyarak şınav çekmeye devam ederken kaça kadar geldiğimi sayamamıştım. En sonunda Zack'in sesi beni içinde bulunduğum duruma geri döndürdü. Başımı kaldırmaya ve ona bakmaya çalıştım.

Allen J. Harth
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allen J. Harth
» Allen J. Harth
» Allen Jacques Harth
» Allen Jacques Harth
» mira allen(3.rp)