Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adyali Zenobia Carter

2 posters
YazarMesaj
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Adyali Zenobia Carter Empty
MesajKonu: Adyali Zenobia Carter   Adyali Zenobia Carter Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 1:15 am

Kulübeden kendimi apar topar dışarı attıktan sonra gezinmeye başladım. Bugün biraz dersliklere uğramayı düşünüyordum ama hangisine gideceğime karar verememiştim. Silah ve zırh yapımcılığı olabilir miydi? Sanmıyorum... Fazla erkek işi... Sonra Pegasus Binicilik Sınıfı'nı gördüm. İşte pegasuslara bayılırdım. Hemen içeri girdim ve etrafa bakındım. Birkaç kampçı pegasus eğitim alıyorlardı. İçeride Clay'ı görünce çok sevindim. Selam Clay, umarım eğitmen sensindir."
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Adyali Zenobia Carter   Adyali Zenobia Carter Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 5:26 am

"Selam Clay, umarım eğitmen sensindir." Adya'yı gördüğüme sevinmiştim. Adya en iyi arkadaşlarımdan biriydi. Onunla bir sürü maceralara çıkmıştık. Başımızdan bir sürü anı geçmişti. " Selam Adya. Evet eğitmenim benim. Rose'la Lia bugün derslikte değiller. "

Adya içten bir gülümsemeyle " Süper. Yalnış anlama senin yanında kendimi daha rahat hissediyorum. Hmm neyse hadi derse geçek. " dedi. Kıkırdamaya çoktan başlamıştım. Gülmeme biraz ara verip " Tamam yanlış anlamam. " diyebildim ve gülmeye devam ettim. Adya'nın bakışları üzerine kendimi toparladım ve " Haydi derse geçelim. " dedim. " Royces nerde? " diye de sonradan ekledim. " Ahırlarda. "

" Tamam o zaman hadi Rorces'in yanına ggidelim. " dedim ve Adya'nın koluna girdim. Ahırlara kadar yürürken dedikodu yapıyor, kahkahalar patlatıyorduk.
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: Adyali Zenobia Carter   Adyali Zenobia Carter Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 5:45 am

Bir Afrodit kızıyla arkadaş olduğuma bu yüzden seviniyordum. Royces'un yanına yürürken kampın son haftadaki bütün dedikodularını öğrenmiştim. Ahırların kapısını açtık ve pek hoş olmayan kokuya takmamaya çalışarak içeride ilerledik. Siyah parlak tüyleri ve ilginç bir şekilde morumsu gri gözleri olan harika bir pegasusun önüne gelene kadar hızla yürüdük. ''İşte bu benim ihtiyar Royces!'' dedim. Claire gülümseyerek Royces'u süzerken, onun bana dudak büktüğüne yemin edebilirdim. Claire'nin kulağına biraz yaklaştım. ''O çok zeki bir pegasus, gerçekten. Ne dediğimizi anlayabiliyor resmen, aynı bir insan gibi yüz ifadeleri bile yapabiliyor, çok bilge.'' İşinde uzman Claire halden anlar bir şekilde başını salladı. Ben de Royces'un kapısı açtım, sakince dışarı çıktı. ''Yolda biraz çimen yiyebilir mi? Onlara bayılıyor da.'' dedim. Claire evet anlamında başını salladı. Claire'yle hızlı adımlarla ahırlardan çıktık. Royces da aynı sukünetiyle başını eğip çimen yemeye başladı. ''Peki, şimdi ne yapıyoruz?'' diye sordum. Daha önce bu dersliğe hiç gelmemiştim, ne yapacağımızı bile bilmiyordum.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Adyali Zenobia Carter   Adyali Zenobia Carter Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 6:40 am

" Şimdi çalışmak için şurdaki açıklık alana gidelim. Orda daha rahat çalışabiliriz. " dedim. Bir süre sonra oraya vardık. " Adya sen zaten pegasussa binmeyi biliyorsun. O yüzden sana hızlanma alıştırmaları yaptıracağım. " dedim. Adya şaşkınlıkla bana bakıyordu. " Tamam ne yapmam gerekiyor peki şimdi? " dedi. Bende açıklma yaptım. " Çok şanslısı yeni bir yer yaptırdım. Hektor'a. Orda engeller var. Çember falan. Onlardan 5 dakika içinde kurtuşlup tekrar buraya geleceksin. Göreevin bu. Tamam mı? " Adya başını tamam diye sallayınca ona engellerin nerde olduğunu tarif ettim. Adya dediğim yeri anlayınca " Hazırmısın başlatayım mı süreni? " diye sordum. Adya Royces'İn sırtına bndi ve " Hazırım. Bşlata bilirsin. " dedi.

Bende
" SÜren başladı. " dedim ve süresini başlattım. Adya hızlıca havalandı ve engellere doğru gitmeye başladı. Bende Pers'İn verdiği saatimden Adya'yı izlemeye başladım. Şimdilik iyi gidiyordu. Hızlı başlamıştı.
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: Adyali Zenobia Carter   Adyali Zenobia Carter Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 7:13 am

Royces'la parkura atıldık. Royces fiziksel olarak o kadar güçlü bir pegasus değildi. Yaşlıydı da. Ama belki de çok enerjik bir pegasustu ve ben bunu burada öğrenecektim. Royces hızla koştu ve ilk engelden atladı. Yan yana koyulmuş iki koca silindir vardı sırada. İlkinin üstünden atladı, eğilerek ikincisinin içinden geçti. Ona uymaya çalışırken yüzümde bir şaşkınlık vardı. Sanırım Royces da benim gibi işine gelin çok becerikli olan bir pegasustu. Sırada çubuklar dikilmiş bir bölüm vardı. Royces olabildiğince hızlı aralarından geçerken ona moral veriyordum. ''Harikasın dostum, haydi, haydi!'' Sonunda Royces bir ritim tutturduğunda benim de moralim yerine gelmişti, Royces'un üzerinde dik durup sırıtıyordum. Ama sırada oldukça zorlu engeller olduğunu biliyordum.

Adyali Zenobia Carter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adyali Zenobia Carter
» Adyali Z. Carter~Görevler
» Zenobia
» Adyali Beckett
» Theodor versus Adyali