Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Tennant

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: David Tennant   David Tennant Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 4:11 am

Gücümü öğrendiğimden beri onu kullanmayı deniyordum ama daha çok kötüydüm ve tek seferlik kullanımlarımda ble çok fazla enerji harcıyordum hele bir kaç işi falan daha yapmaya çalışınca nerdeyse bayılıyordum.O yüzden bunları geliştirmek için büyü teknikleri sınıdı olduğunu duydum ve oraya gitmeye karar verdim.İçimde biraz tuhaf bir his vardı kılıç ok zeka strateji tamam da büyü teknikleri sınıfı bu biraz tuhaftı.kulübemden çıktım ve sınıfa doğru gitmeye başladım içeri tereddütle girdim.Etrafıma bakındım burası fazlasıyla sessizdi.İçeri girdim ve

''Merhaba'' dedim
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:40 am

Yeni bir öğrenci daha gelmişti. Oturduğum masadan kalkarak "Hoşgeldin, ben Alexis... Hypnos kızıyım." dedim. Aniden konuşmamla önce biraz korksa da "Selam. Ben David, Athena'nın oğluyum." dedi. Aha, ben de kime benzetiyorum diyordum. Her Athena çocuğunda olduğu gibi gözlerinden zeka fışkırıyordu. "Eeee? Özel gücün ne?" diye sordum. Bugün burası çok sessizdi ve biraz ders vermek eğlenceli olacaktı.
David Tyler
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:19 am

Biri yerinden doğrulup bana doğru geldi bu kızın kim olduğunu bilmiyordum ama gördüğümden emindim.Bana şöyle dedi "Hoşgeldin, ben Alexis... Hypnos kızıyım." bende "Selam. Ben David, Athena'nın oğluyum." dedim.Bir kaç saniye durduktan sonra "Eeee? Özel gücün ne?" diye sordu bana anlatmaya başladım.''Erişmek istediğim bilgiler zihnime geliyor.'' Peki bu güç tam olarak nasıl işliyor ''Merak ettiğim o konuyu düşünmem yetiyor ama nesne kullanıcaksam ayrıca o nesneye bakmalıyım sonra direk zihnime o resimler geliyor böylelikle 5 dakika boyunca o işte harika oluyorum.''
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:29 am

Bir süre düşündüm. İlginç bir güçtü. "Gücünü böyle detaylı anlatabildiğine göre daha önce kullandın. Peki nasıl geliştirmek istiyorsun? Ya da gücünün zayıf noktalları neler?" diye sordum. Çoğu kişi zayıf noktaları güçlendirmek isterdi, ya da yan etkileri gidermek. David gücünü bu kadar iyi bildiğine göre cevabı da biliyor olmalıydı.
David Tyler
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:38 am

''Evet bir çok kez kullandım bu işte daha yeni olduğum için tek kullanışta bile çok enerjim gidiyor.Ve bu bilgiler zihnimde fazla durmuyor bu da zayıf yanım savaşırken birden gücüm giderse yenilebilirim.Bunları geliştirmek istiyorum mümkünse'' diye sordum ''Tabi ki mümkün gel eğitimine başlayalım hazırsan'' dedi. ''Tamam hazırım'' dedim.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:04 am

Öncelikle basit bir şeylerden başlasa iyi olurdu. Kağıda adını bile duymamış olduğunu umut ettiğim bir olay yazdım ve "Peki, şimdi senden istediğim şey bununla ilgili zihnine gelen düşünceleri hızlıca yazman. Yazın kötü olsa da önemli değil." dedim.
Kâğıtta 'Malazgirt Savaşı' yazıyordu. David bunu okuduktan sonra bir saniye bekledi ve yazmaya başladı.
David Tyler
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:07 am

Malazgirt savaşı bunu duyar duymaz onu düşündüm ve resimler zihnime gelmeye başladı.resimler bitince yazmaya başladım.Malazgirt Muharebesi, 26 Ağustos 1071 tarihinde, Büyük Selçuklu Hükümdarı Alparslan ile Bizans İmparatoru IV. Romen Diyojen arasında gerçekleşen bir savaştır. Alp Arslan'ın zaferi ile sonuçlanan Malazgirt Muharebesi, "Türklere Anadolu'nun kapılarını açan temsili savaş" olarak bilinir.Bunların devamını da yazdım.Ve kağıdı ona doğru uzattım ''Harika olmuş bunların bir anda bulabilmen etkileyici'' dedi
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 10:43 pm

Gücü gerçekten inanılmazdı. Ayaklı ansiklopedi gibiydi resmen! "Tamam, şimdi zihnine gelen bilgilerin çabucak kaybolmaması için bir yöntem bulalım." dedim. Biraz düşündükten sonra klasik ama etkili bir yöntem olan kazıma yöntemini önermeye karar verdim.
"Zihnine gelen bilgileri bir taşa kazıdığını hayal etmeni istiyorum. Bu sayede bilgileri zihninde tutman daha kolay olur. Taşa kazınan yazıları yazarken önceki yazdıklarının silinmemesine dikkat et." dedim ve kâğıda yeni bir şey yazdım: Mısır Piramitleri
David Tyler
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 11:36 pm

Dediğini fazla anlayamamıştım ama genede aklımda tutmayı denedm ve mısır piramitlerini düşündüm.Resimler geldi.Hemen yazmaya başladım.''Mısır Piramitleri , Mısır’da yer alan eski piramit şekillerde yapılardır. Mısır’da 100’den fazla piramit vardır. Piramitlerin çoğu Eski Krallık Dönemi'nden Orta Krallık Dönemi’ne kadar firavunların mezarı için inşa edilmiştir. Bilinen en eski piramit 3. Hanedan döneminde inşa edilen Basamaklı Piramit’tir. Bu piramit ve etrafını çevreleyen bloklar; mimar İmhotep tarafından tasarlanmıştır. Ayrıca bu yapılar dünyanın en eski şekilli taşlardan inşa edilmiş yapısıdır. En çok bilinen piramitler Gize’de bulunmuştur. Birkaç Gize Piramidi inşa edilmiş en büyük yapılardandır. Gize Piramitleri’nin en büyüğü olan Keops Piramidi şu ana kadar zarar görmeden ayakta duran, Dünya’nın Yedi Harikası’ndan biri olarak görülmektedir.''Bunların gerisinide yazdım.Yazarken aynı zamanda aklımda tutmayı denedim.Cidden işe yarıyor gibiydi.Bunu 5 dakka sonra da sordu zihnime bilgiler gelmeden yazmaya başladım her şeyi.Bazı kelimeler eksikti ama genede yazabilmiştim.Ve hala aklımdalardı.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 3:15 am

Tahminim doğru çıkmıştı, kazıma taktiği işe yarıyordu. "Şimdi bunu biraz daha zorlu bir bilgide yapmanı isteyeceğim. Bu seni yoracaktır, ancak yorulmamak için de bir yol bulmamız gerek ve ben ne kadar yorulduğunu bilmeden bir şey söyleyemem." dedim.
Mısır Piramitleri yazısının da üstünü çizdikten sonra biraz düşündüm ve kesin olmayan bir şey yazmaya karar verdim. 'Atlantis' Kesin olmadığı için birçok fikir ortaya atılmıştı ve hangisinin doğru olduğunu bilmek imkansıza yakındı.
David Tyler
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:59 am

Atlantis işte zor yerden sordu.Hemen resimler gelmeye başladı ama bir sorun vardı atlantis için bir sürü fikir vardı o yüzden hepsi gelmeye başladı.Şimdiye geçmiş olması gerekirdi ama hala geçmedi hala resimler geliyordu.Daha şimdiden yorulmaya başladım.Artık dayanamıyordum nerdeyse tüm bilgiler gelmişti nerdeyse yarısı saçma sapan şeylerdi.Elime güçsüz bir şekilde kalemi aldım ve yazmaya başladım.Yazının yarısı bitmişti ki kağıda baktım ve saçma sapan şeyler yazdığımı gördüm.Ve sonra yere yığıldım denilebilir.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:08 am

Ovvv, bu biraz fazla zor olmuştu sanırım. Sandalyeden düşmeden tuttum ve sabit durmasını sağladıktan sonra biraz rahat bıraktım. Kâğıdı aldığımda bir çoğu saçma olan yazılarla karşılaştım. Gerçekten de fazla yüklenmiştim.
Ben o ayılana kadar eski öğrencilerin dosyalarıyla uğraşmaya başladım. Ah, ne kadar da çok dosya vardı böyle! Uyandığında mahcup bir gülümsemeyle "Çok yüklendiğim için üzgünüm. Ama her gün seninki gibi güçlerle karşılaşmıyorum." dedim.
David Tyler
David Tyler

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 7:14 am

Uyandığımda alex biraz korkmuş bir şekilde "Çok yüklendiğim için üzgünüm. Ama her gün seninki gibi güçlerle karşılaşmıyorum." dedi.Ama suç onda değildi.''Sorun değil bende her zaman bu gücü kullanmıyorum''. dedim.Ve gülümsemeye çalıştım.bir yere gitti ve geldiğinde elinde bir şişe nektar vardı.''Bunu iç iyi olursan dersine devam ederiz.'' dedi.Hemen nektarı alıp içmeye başladım anında iyi hissettim.''Ben iyiyim devam edebiliriz.'' dedim.''Tamam o zaman diğer konumuza geçebiliriz''. dedi
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

David Tennant Empty
MesajKonu: Geri: David Tennant   David Tennant Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 6:54 am

''Tamam o zaman diğer konumuza geçebiliriz'' dedim. David şaşkınlıkla bana bakarken "Eh, sanırım seninle işimiz şimdilik bitti. Her ne kadar hayali şeylerde zorlansan da -hatta biraz saçmalasan da- çalışarak bunu da aşabilirsin. Zaten Athena çocuğu olduğundan çalışmaman imkansız." gülümsedim. "David Carter, Büyü Teknikleri Sınıfı'ndan başarıyla mezun olduğunu bildirmekten mutluluk duyarım." dedim. Sınıfa tekrar gelebilirdi tabii, hatta bu gücü için daha iyi olurdu. Ama seviyeler olduğunu hayal edersek ilk seviyeden mezun olmuştu ve bu da önemli bir gelişmeydi.

David Tennant
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Tennant
» David Tennant
» David Tennant
» David Tennant (1)
» David Tennant