Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zellana L. Ryan ~

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan ~ Empty
MesajKonu: Zellana L. Ryan ~   Zellana L. Ryan ~ Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:08 am

Kulübemde sıkıcı dergilerin sayfalarını bir sağa bir sola çevirirken kardeşim Ryan bana gülümsedi ve '' Heyy Zell, burada niçin bekliyorsun? Yeni derslik açıldı. Bence bakmalısın.'' dedi. Bunun üzerine dergimi koltuğun üstüne bıraktım ve üstüme bir şeyler geçirdim. Gülümseyer dersliklere doğru gittim. Dövüş sanatları sınıfıydı burası. İlgi çekici gözüküyordu. Ama melez olmadan önce bunun hakkında kötü anılarım vardı bunlardan dolayı ders almaya ne kadar çekinsemde içeri girdim.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Zellana L. Ryan ~ Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan ~   Zellana L. Ryan ~ Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:37 am

Zellana içeri girdiğinde çekingen bir tavırla etrafına baktı. Dövüş sanatları ile ilgilenen melezlerin sayısı artıyordu ve bunun için seviniyordum. Eh, kimse her zaman silahlarıyla savaşamazdı ya? "Hoşgeldin Zellana, neden içeri girmiyorsun?" Zellana yine çekingen bir tavırla içeri girdi. "Selam, Dövüş Sanatları Sınıfı değil mi?" "Evet, sanırım ders almak istiyordun?" "Ee, evet. Yani sanırım." Gülümsedim ve onu içeriye aldım. Eline de klasik melez kampı eşofmanlarını tutuşturduktan sonra"Tamam Zell. Şimdi bu eşofmanları giydikten sonra bana hangi dövüş sanatından ders almak istediğini anlatırsan sana yardımcı olabilirim." dedim. Odadan çıktım ve Zellana'nın hangi sanatta ders almak isteyebileceğini düşündüm. Çünkü bu birçok melezi düşündüren bir konuydu. Ne yazık ki çoğu hiçbir dövüş sanatı hakkında bilgi sahibi değildi.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan ~ Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan ~   Zellana L. Ryan ~ Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:44 am

Çekingenlikle durarken Zack gelmişti. Biraz konuştuktan sonra hangi dövüş dalını yapıcağımı sormuştu. Biraz tedirgen tavırlarla '' Boks. Evet bununla ilgili kötü anılarım ama yenmeliyim. '' dedim gülerek. Bana bakarak '' Hımm iyi bir seçim. Peki bu dvüş dalıyla ilgili az çok bilgin var mı ? '' dedi. Biraz durakladım o anda. '' Boks karşılaşmaları ringde yapılır. Ringte kırmızı mavi ve tarafsız beyaz köşeler vardır. Sporcular ait oldukları köşeden, hakem ve doktor ise jüri masasına yakın olan beyaz köşeden ringe çıkar.'' dedim. Bunları melez olmadan önce öğrenmiştim. Zack sempatik bir tavırla '' Ehh az çok bir şeyler biliyormuşsun.'' diyebildi. Soyunma kabinlerine gittim o sırada. Eşofmanlarımı giydiğimde bana çok bol geldiklerini anlamıştım. 1-2 beden büyüktü en azından. Kollarım eşofmanın içinde kaybolmuş bir halde dışarı çıktım. Zack gülmemek için kendini zor tutuyor gibiydi.

Zellana L. Ryan ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zellana L. Ryan ~
» Zellana L. Ryan
» Zellana L. Ryan
» Zellana L. Ryan
» Fred Ryan