Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zellana L. Ryan

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 1:05 am

Sabah uyandığımda kabusumu hatırlamakta zorlanmıştım. Ama rüyamda Cazz zor durumdaydı. Beni çağrıyordu yanına. Sabah yapacağım ilk iş belirlenmiş oldu bunun sebebiyle. Kahvaltıda bir kaç ekmek parçasını ağzıma atar atmaz pegasus ahırına doğru koşturdum. Cazz iyiydi. Tüyleri parlaktı. Onu böyle mutlu görünce sevinmiştim. Onu görüp hemen gitmiyecektim tabiiki. Cazz'ı aldım ve pegasusla ilgili daha fazla bilgi almak için dersliklere ilerledim. Cazz heyecanlanmıştı. Aklıma kulübeden çıkmadan önce aldığım çilekler aklıma gelmişti. Çilekleri Cazz'a yedirirken ellerimi yalamıştı ellerimi. Bunu başka bir pegasus yapma iğrenirdim ama Cazz yapınca çok şeker duruyordu. Heyecanlanmıştı Cazz. Eğitmenin gelmesini istiyordum artık. Cazz yerinde duramıyordu !
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 7:39 am

Lia ve Rose'la birlikte kurabiye partisi verirken birinin ders almak için geldiğini duyduk. Lia'da Rose'da bana sen bak dercesine baktılar. Bende bu kurabiyeleri yemeye devam edemeyeceğim için mızlana mızlana içeri gittim. İçeri girdiğimde karşımda Zell'e pegasusu Cazz vardı. " Oooo hoşgeldiniz. Nasılsınız bakalım hanımlar. " dedimm. Yüzümde nedenini anlayamadığım bir mutluluk vardı ve bu mutluluğu bütün çabama rağmen gizleyemiyordum. Zell, kamptaki en yakın arakdaşlarımdan biriydi. Onun ders alamaya gelmesi beni çok memnun etmiştiç Böylecelikle onunla biraz daha zaman geçirmiş olacaktım.

Zell'de aynı içten bir gülümsemeyle
" Biz iyiyiz ablası seni sormak gerek " dedi. " Ben bomba gibiyim. " dedim ve Cazz'ın yanına gittim. Onu biraz okşadım. Yeni çilek yediği ağzının kokusundan anlaşılıyordu. Çileği bende çok severdim. Cazz mutlulukla kişnedi. Bende Zell'e " Ders almaya geldiniz değil mi? " dedim. Zell evet anlamında başını salladı. Bende " E hadi o zaman bir an önce dersimize geçelim. Hmm öncelikle isterseniz bir uçuş yapalım. Sonrada Cazz'la ilgili sorunların varsa onalrı çözeriz. Yada seni pegasuslar hakkında bilgilendiririm. " dedim. Zell tamda bunu istiyormuş gibi " Tamam " dedi. Bir ıslık çaldım. Arianna birkaç saniye içinde yanımıza geldi. Onu biraz okşadıktan sonra " Şurdaki açıklık alanda çalışabiliriz. " dedim. Dördümüz uçmak için gösterdiğim yeredoğru yürümeye başladık.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 6:52 am

Cazz'ı tutmakta zorlanıyordum. İlerideki açıklık alanda uçuş denemeleri yapacaktık. Cazz biraz daha sakindi şimdi. Ona gülümdedim ve '' Oğlum bugün pek yaramazsın..'' dedim. Bana sadece kişnedi. Bu kişnemeyi sürekli olarak seni seviyorum manasına taşımıştım ama süre geçtikçe bunun daha çok nedenmiş anlamını kazandığını anladım. Açıklıkta duruyorduk. Claire bana gülüyordu. Arkadaşım olduğu için şanslıydım. Heyecanlı değildim pek fazla. Karşımda Claire yerine başkası olsaydı işler değişirdi kesinlikle. Claire bana gülümsedi ve '' Öncelikle Cazz ve seni görelim.'' dedi içten bir tavırla. Başımı salladım ve Cazz'ın üstüne bindim. Onu sımsıkı kavrıyordum. Ellerim titriyordu ve heyecanlığımda olduğu gibi sıcaklık ısısı düşmüştü. Cazz ile havaya yükseldik yavaş, yavaş. Biraz daha yükseldikten sonra Cazz akrobasi haraketli yapıyordu. Çığlık atıyordumm ! '' Cazzz! Durrrr!! '' diye bağırmaya başladım. Claire telaşlanmış gibiydi. Zeus'a yalvarıyordum adeta. Kurtulmak için.

Zellana L. Ryan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zellana L. Ryan ~
» Zellana L. Ryan ~
» Zellana L. Ryan
» Zellana L. Ryan
» Fred Ryan