Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zellana L. Ryan

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 12:43 am

Sabah uyandığım zaman canım sıkılmıştı. Yapacak bir iş bulamamıştım. Bende dersliklere gitmeye ve silah ve Zırh yapımını öğreneceğimi düşünerek yola koyuldum. Bu iş ile ilgili hiçbir fikrim yoktu ama öğrenmeyi planlıyordum. Bunun üzerine geldiğimde bir çok kişi iş başındaydı. Bir görevli ararken yapılan silahlara gözüm ilişti. Onları inciliyordum. O kadar güzel ve özenle yapılmıştı ki ! Bayılmıştım. Bir diğerinden diğerine bakıyordum. Hepsi muhteşemdi bunların. Geleceği düşünerek bir süre sonra bende böyle yapmayı umuyordum.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 11:13 pm

Silah ve Zırh yapımı sınıfında bir öğrencime ders veriyordum. Dersim fazla uzun sürmedi. Bir süre sonra bayağı çalıştığımız için dersi bitirdim. Öğrencim sınıftan çıktıktan sonra etrafıma bakındım. Başka bekleyen bir öğrenci varsa müsaitken ona ders vermeyi düşüyordum. Sınıfa göz gezdirirken bir kız dikkatimi çekti. Silahlara bakıyordu. Arkası bana dönük olduğundan yüzünü göremiyordum ve kızı tanıyamamıştım. Yanına gittim ve "Süperler değil mi?" diye sordum. Kız bana döndü ve "Evet!" dedi. Şimdi tanımıştım, bu kız Zell’di. Fazla konuşmuşluğumuz yoktu ama yine de az çok tanıyordum. "Ders almaya mı geldin?" diye sordum. Zell "Evet, ders almak istiyorum." dedi. "Silah mı, zırh mı yapmak istiyorsun?" diye sordum.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:05 am

Arkamdan gelen kız Elena idi. Fazla konuşmamıştık ama tanıyordum az çok. Bana '' Silah mı, Zırh mı yapmak istiyorsun?'' diyebildi. Biraz düşündüm. Aslında silah yapmak daha çok istiyordum ama zırh yapmakta çok çekici geldi. Bir anda karar verdim ve '' Zırh yapmak istiyorum Elena.'' dedim. Bana gülümsedi ve '' İyi,seçim. Çoğu kişi Silahı seçer.'' dedi. Gülümsedim. Ona tedirgin bir şekilde baktım ve '' Şeeyy. Elena bunu ilk deniyeceğim. Fazla zor değildir umarım.'' dedim. Bana gülmsemekle yetinebildi ancak. Ama canımın acıyacağını aynı zamanda da çok zorlanacağımı söylüyordu içimde ki ses. '' Kapa çeneni'' diye mırıldandım kendi kendime. Boş düşünceleri başımdan kovmaya çabalıyordum...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:40 pm

Zell zırh yapımını seçti. Bunu genellikle hiçbir öğrenci seçmezdi. Hep kılıç daha cazip gelirdi. Zell'in zırhı seçmesi beni memnun etmişti. Zell bana '' Şeeyy. Elena bunu ilk deniyeceğim. Fazla zor değildir umarım.'' dedi. Buna sadece gülmekle yatindim. Çünkü zırh yapımı o kadar kolay değildi. Bayağı emek istiyordu. Vakit kaybetmemek için hemen derse geçtik. İlk önce Zell'e na yapacağımızı söylemeye başladım. "Zell ilk önce ilahi bronzu ateşe atacağız ve onun katılaşmasını bekleyeceğiz." dedim. Sonra bir masanın üzerinden ilahi bronzu alıp Zell'e verdim ve ocağı gösterdim. Zell tamam anlamında başını salladı. Çok fazla endişeli görünüyordu. Bunun için eldivenleri verirken "Ben yardım edeceğim." dedim.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:53 am

Eldivenleri giydikten sonra ateşe baktım. Bu pek cazip gelmiyordu bana. İlahi bronzu alıp ocağa doğru gittim. Ter içinde kalmıştım. Çok sıcaktı. Sarı saçlarımın arasından terler akıyordu adeta. Elim titriyordu. Ocağa ilahi bronzu verim ve hemen gittim. Daha doğrusu kaçtım. Eldiveni çıkardım ve ellerime baktım. Eldiven olmasına rağmen kıp kırmızı olmuştu. Bir anda düşündüm vaz geçebilir miydim diye. İçimdeki sese '' Tekrar kapa çeneni'' diye mırıldandım.. Şimdi sırada ne var diye düşünmeden edemiyordum. 5-10 dakika sonra Elena '' Ocaktan alma zamanı geldiii !! '' dedi. Bu iş pek kolay olmayacaktı.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 3:12 am

Zell ilahi bronzu ocağa attıktan sonra oradan uaklaşmıştı. Hiçbir şey söylemedim. Bu normaldi. Bir süre bekledikten sonra ilahi bronz tam kıvamına gelmişti. Bunun için Zell'i çağırdım. İlahi bronzu ateşten almalıydık. Zell hiç istekli görünmüyordu ve kaçacak gibi duruyordu. Onu sakinleştirmek için "O kadar zor değil." dedim. Zell başını sallamakla yetindi ve zorda olsa ilahi bronzu ateşten aldı. Sonra ilahi bronzu masanaın üzerine koyduk. Burada soğumasını bekleyecektik. Zell eldivenlerini çıkardı ve sandalyeye oturdu. Bende onun yanına oturdum ve "En zor kısmı bitti. Şimdi şekil vereceğiz ve ilk parça tamamlanmış olacak." dedim. Zell pek rahatlamış görünmüyordu. Çünkü dediğim gibi bu daha ilk parçaydı.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Zellana L. Ryan Empty
MesajKonu: Geri: Zellana L. Ryan   Zellana L. Ryan Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 5:03 am

Şimdi şekil verme sırasıydı. Ne kadar da zor bölüm tamamlanmış olsa bile içim rahat değildi. Yanii düzgün olmıyacaktı büyük ihtimalle. Yapmayıda bilmiyordum. Keşke hiç gelmeseydim diye düşünmeden edememiştim. Yuvarlak bir hal vericektik ya da elips. Bunun ile ilgili hiç bi fikrim yoktu. Nasıl yapılacağı, nasıl sekil verileceği. Çok zor olucaktı. Hemde çok zor olucaktı..

Zellana L. Ryan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zellana L. Ryan
» Zellana L. Ryan ~
» Zellana L. Ryan ~
» Zellana L. Ryan ~
» Zellana L. Ryan