Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp

2 posters
YazarMesaj
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp Empty
MesajKonu: Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp   Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 10:46 am

Sıradan bir gündü.Okuldan çıkmış eve doğru yürüyordum.Başım yine ağrımaya başlamıştı.Yoldaki arabalar,etraftaki binalar üstüme üstüme geliyordu sanki.Buranın tamamen gri olmasından nefret ediyordum.Bu yüzden odam yemyeşildi,hatta 1 ay önce bütün duvarımı sarmaşık deseniyle kaplamıştım kendi ellerimle.Küçük kardeşim çok kıskanmıştı,ben de onun odasının duvarını kalplerle doldurmuştum.Balkonum da yanyana yanyana saksılarla doluydu,yemyeşildi.Yeşilliği seviyordum.Bu şehrin böylesine gri olması bana bunaltıcı geliyordu.
Üvey kardeşim evde yalnız olmalıydı.Gri kaldırımlardaki adımlarımı sıklaştırdım.Dün bitirdiğim Yunan mitolojisini anlatan kitabı düşünmeye başladım.Düşüncelerimi ''Düşünsene,bacaklarının yerine bir yılan vücudun var.İğrenç!!Bu iç çatışmayı burada sonlandırıyorum.'' diye noktalarken çoktan kapımızın önündeydim.Kapıya 1-2 kere vurdum ama Iggy kapıyı açmadı.Lavabodadır herhalde diye düşündüm.Anahtarımı kilitte çevirdim ve içeri girdim.Kız kardeşimin odasına girdim.Orada yoktu.Iggy'nin odasını görünce aklıma yine o gün geldi...
Babam,üvey annemle yeni evlenmişti.Üvey annemin küçük,şımarık bir kızı vardı.Üvey annemden de,ondan da nefret ederdim.1 ay sonra üvey annemi trajik bir araba kazasında kaybettik.Bu babam için büyük bir çok oldu.Hatta kendini oyalamak için bütün ilgisini işine yöneltti.Iggy'ye bu haberi verdiğim günü hatırlıyordum.
Kapısını tıklattım ve içeri girdim.Iggy yatağında oturmuş boş gözlerle önünde yayılmış olan resimlere bakıyordu.Haberi var mı acaba diye düşündüm.Olamazdı.Sabahtan beri odasında duruyordu.Yanına oturdum.Hala sessizdi.Başını çevirdi,o iri mavi gözleriyle bana baktı ve ''Kötü bir şey oldu değil mi?'' dedi.Gözlerine baktım,ne bir oyun ne bir işgüzarlık ışıltısı vardı.Sadece zekası parıldıyordu gözlerinde.''Evet...'' diyebildim sadece,çaresizce.Gözlerim doldu.''Iggy,annen...''.Sürdüremedim cümlemi,kelimeler boğazımda düğümlendi.Başı öne eğikti Iggy'nin.Önündeki resme bir damla gözyaşı düştüğünü gördüm.Resmi eline aldı.Bana döndü ve gülümsedi.''Bak abla.''.Şaşırmıştım bana ilk defa abla diyordu.''Burada annemle alışveriş merkezindeydik.Bak,o telefonda konuşuyor.Diğer resimlere bak...Hepsinde babamla ben varız.O hiç yok abla...Hiç...''.Gözleri doldu.Bense ağlamaya başlamıştım bile.Eliyle gözyaşlarını sildi.''Hiç benimle olmadı o.Kızıyla tek bir resim çektirecek zamanı yoktu çünkü.Her zaman çok meşguldü.Neden böyle olduğunu sorduğumda senin için derdi.Ama ben onun gözlerinin içindeki sevgiyi göremezdim.Çünkü hiç gözlerime bakmazdı o.Renklerini bildiğinden bile şüpheliydim.Bana bakmazdı.Hiç zamanı yoktu...''Ben hiç bir şey diyemiyor sadece onu izliyordum.İleri geri sallanıyor,titriyor,ağlıyor ve sayıklıyordu.Ona sarıldım.Yüzünü kendime çevirdim ve ''Gözlerimin içine bak.Ben seni seviyorum,hep yanında olacağım'' dedim.''Beni sevdiğini nereden bileceğim?'' dedi.Taa içimden gelerek ''Gözlerinin mavisini biliyorum çünkü...'' dedim.O da tebessüm etti ve ''Ben de seninkilerinin yeşilini abla...'' dedi.O gün bütün gece birbirimize sarılmıştık...
Madem Iggy yoktu.Biraz dinlenebilirdim.Odama girdim.Bir tıslama sesi duydum.Odanın diğer tarafından geliyordu.Ve sonra onu gördüm.Kapının eşiğinde donup kaldım.İnsan başı vardı ama kalanı yılandı.Tıpkı o kitaptaki gibi.Karşıma doğru geldikçe kuyruğunun kıvrıldığını gördüm.Gövdesini...Iggy'nin etrafına sarmıştı.Bunu gözdüğümde tokat yemiş gibi olmuştum.Iggy'nin gözleri dolmuştu.''Abla!Kolum acıyor!'' dedi.Kolunun sıkışmış olduğunu gördüm.Yaratığın üstüne birkaç damla kan düştü.''IGGY!!''Elim sarmaşıklarla kaplı kapı eşiğinin üzerindeydi.Birden eşiğe dayanmış olan sol elimden bütün bedenime bir gücün yayıldığını hissettim.His yayıldıkça güçleniyor,güçlendikçe sinirleniyordum.Yaratık bana tısladı ''Sssseni isssstiyorum Anassstacia Leonora Bouveir...Gel...Kızı sssserbesssst bırakayım.''.Canıma tak etmişti artık.Neyseki güç hala içimdeydi.Elimi sıktım.Sarmaşıklar hareket ediyordu.Mükemmel!!!Bunun nasıl olduğunu bilmiyordum ama şimdi bunu sorgulamanın sırası değildi.Iggy'ye zarar vermeyecek şekilde sarmaşıkları o iğrenç yaratığa doladım ve ellerimi sıkabildiğim kadar sıktım.Yaratık bir anda kayboldu.Iggy'nin yanına koştum ve koluna baktım.Arkamdan bir yırtılma sesi geldi.Baktım.2 nemf duruyordu.Iggy bir şey demedi.1.si konuşmaya başladı ''Bizimle geliyorsun Anastacia Leonora Bouveir,melez kampına.'' dedi.Hiç bir şeye karşı koyacak durumda değildim ''Iggy?'' dedim.''O seninle gelemez'' dedi ve elimden tuttu.''Hayır,hayır,hayır!!!Iggy!!!''.Iggy'nin şu sözleri odada yankılandı.''Gözlerinin yeşilini biliyorum abla...''.Son olarak ''Ben de seninkilerin mavisini,birtanem'' diyebildim sadece...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp Empty
MesajKonu: Geri: Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp   Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 3:40 am

Rp puanı: 80.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Anastacia Leonora Bouveir 2. Rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anastacia Leonora Bouveir 3. Rp
» Anastacia Leonora Bouveir-
» Anastacia Bouveir