Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bayrak yarışında olanlar

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Bayrak yarışında olanlar Empty
MesajKonu: Bayrak yarışında olanlar   Bayrak yarışında olanlar Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:17 am

Kulübeye ilk geldiğim zamanlarda bayrak kapmaca yarışı vardı.Çok heyecanlanmıştım ki akşam bir türlü uyuyamadım.O yüzden sabah hemen kalktım ve hazırlandım silahımı falanda alınca hemen gittim daha sabah daha erkendi ya o yüzden sadece bir kaç kişi vardı.Beklemeye başladım zaman geçtikce bir çok kişi gelmeye başlamıştı.Sonunda herkes gelince bölgelerimize geçtik ve yarışı başlattı kheiron.Ares çocuklarını bayrağı koruması için koyduk.Artemis avcıları ise ağaçlarda pusu kurdular.Hephaistos zeus ve athena kulübeleri ise bayrağı kapmaya çalışıcaktı.Zeus kulübesi arka taraftan dolaşıyordu.Hephaistos ve athena ise dümdüz ileri doğru gidiyordu.4 gruba ayrıldık ve o tarafa doğru koşmaya başladım.5 kişiydik.Önüme birden bir dionysos çocuğu çıktı.Ona kılıcımı çıkardım ve saldırmaya başladım.Bir kaç darbeden sonra kılıcını yere düşürdüm ve bayıltım onu bağladık ordan 1 kişi onu esirleri koymak için bulduğumuz yere doğru götürüyordu.Biraz daha ilerledikten sonra önümüzden 3'er 4'er tane oklar geçmeye başladı.Bunların apollon çocuğu olduğunu ok kullanışlarından anladım yanımda summer vardı

Şimdi ne yapıcaz

Kalkanlarınızı çıkarın ve öyle devam edin

Hemen saatimi kalkana dönüştürdüm ve onunla ilerlemeye başladım.Oklar kalkana çarpıyordu bazıları asılı kalıyordu bazıları ise yere düşüyordu.Bayağı yaklaştığımızı düşünüyordum ama kalkandan önümü göremiyordum onlarda ilerlemişlerdi geriye doğru.Bu sefer koşmaya başladık ve diplerine doğru geldik ve hepsini engelledik.Bazıları yaralandı bazıları ise rehin alındı.

Sanki nerdeyse yaklaşmıştık bayrağa çünkü bize doğru gelen melez sayısı iyice artmıştı.Diğer tarafta bizimkiler bayrağı koruyabilmişlerimydi acaba bunu çok merak etmiştim ama herhalde koruyor olmalılar ki yarışın bittiğine dahi hiç bir belirti yoktu.

Biraz daha ilerledikten sonra bir renk gördüm bu bayrak olmalıydı diğerleride görmüş olmalıki o tarafa koşmaya başladı herkes.Tam bayrağa yaklaştık ki bir su dalgası alıp bizi götürdü.Etrafımızda bir göl vardı ama böyle nasıl olmuştu ki gerçekten merak etmiştim.Sonra poseidon ve amphitre çocukları olabileceğini düşündüm.Onlara da saldırmayı denedik ama hep bir su dalgası geliyordu.Sonra su dalgası durdu bu diğer gruptu gelenler.Bayrağı aldık ve yarış bitti

Rp sonu

Bayrak yarışında olanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayrak Kapmaca da Olanlar
» Mezun Olanlar~
» Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar
» Bayrak kapmaca.
» Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular