Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular

3 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular Empty
MesajKonu: Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular   Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 10:35 pm

Doğa Bilimleri dersinden mezun olanlar bu başlıkta belirtilecektir.

Kara ve Su Bitkileri Mezunları~

*Katherine Nicci Kallias
*Marcela V. Martinez
*Caleste L. Wideen
*Aldrick R. Carter
*August M. Wideen

Şarap Yapımı Mezunları~

*Theodor Carter
*Marcus L. Stanislaus

Vahşi Yaşamda Hayatta Kalma Mezunları~

Astroloji ve Kader Bilimi Mezunları~

*Adreanna B. von Dorff
*Katherina Zoey Night
*Linda Ignacia
*Satellite Morgan

En son Alexa Mai DeLorré tarafından C.tesi Ağus. 06, 2011 10:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular   Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:28 am

Kara ve Su Bitkileri dersi, ders sonuçları:

Katherine Nicci Kallias - 85 (İyi)
Rpn güzeldi, yazım yanlışların vardı, bir yerde kayma olmuş ama onu bilgisayar kaynaklı olarak görüyorum. Yeni olduğunu hesaba katılırsa oldukça iyiydin, ama konuşmaları belirtmek için tırnak işareti koyunca konuşma çizgisi koymaya gerek kalmaz, hatırlatayım.

Marcela V. Martinez - 100 (Harikulade)
Rpni gerçekten çok sevdim! Gözüme çarpan bir yazım yanlışı yoktu, rpne olay da katmışsın, bunu sevdim. Benim kötüleşen durumuma da deyinmişsin rpnde, bu da çok güzeldi.

Caleste L. Wideen - 90 (Harikulade)
Birkaç yazım ve renklendirme yanlışı dışında güzel bir rpydi. Demeter'i de rpnin içine katman hoşuma gitti. Bazı cümlelerde noktayı koyduktan sonra küçük harfle başlamışsın, bu en sık gördüğüm yanlışındı.

Aldrick R. Carter - 95 (Harikulade)
Zorunlu olmadığın halde bu derse katılmışsın, bu katılımın artı puan olarak yansıdı tabii ki. Öncelikle ilgimi en çok çeken yanlışın noktalama işaretlerinin hem öncesinde hem de sonrasında boşluk bırakmandı, noktalama işaretlerinin sadece sonunda boşluk bırakmalısın. Uzunluk olarak iyiydi, anlatımın da güzeldi. İyi bir rpydi.

August M. Wideen - 97 (Harikulade)
Birkaç yazım yanlışı dışında hatanı görmedim. Olay katman hoşuma gitti, gayet özgün bir rpydi. Anlatımını sevdim. Genel olarak güzle bir rpydi.

*Başta Marcela olmak üzere katılan herkesi tebrik ederim. Gerçekten güzel rplerdi.
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular   Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 7:23 pm

Şarap Yapımı ders sonuçları;

Theodor Carter - 97 (Harikulade)
Bir iki yazım yanlışı dışında bir sorun yoktu. Kısa olması yüzünden sadece bir puan kırdım. Zorunlu olmadığı halde bu dersliğe katıldığın için teşekkür ederim.

Marcus L. Stanislaus - 100 (Harikulade)
Uzunluk iyidi. Göze batan yazım yanlışı yoktu. Kurgusal olarak hoştu. Konuşmalarıma verdiğin tepkiler derse renk katmış. Sana da zorunlu olmadığı halde bu derse katıldığın için teşekkür ederim.

*Hepiniz dersi geçtiniz. Puanı 95 üzerinde olanlar sınava katılmak zorunda değildir. Katılıp katılmamak istediğinizi pm yoluyla belirtebilirsiniz.
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular   Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 5:52 am

-Astroloji ve Kader Bilimi Ders Sonuçları-

Adreanna B. von Dorff: "97- Harikulade." Genel olarak güzel bir rp’ydi, okurken keyif aldığımı söyleyebilirim. Gözüme çarpan ufak tefek yazım hataları dışında pek bir yanlışa rastlamadım. Olayları çabuk geliştirdiğin için iki puan kırdım. Onun haricinde kurgu bakımından sevdiğim rp’lerden biriydi.

Katherina Zoey Night: "97 / Harikulade." Özgün bir rp’ydi. Okurken keyif aldım açıkçası. Birkaç yazım yanlışı dışında pek bir hata görmedim. Renklendirme iyiydi, sade ve göz yormayan tonlar seçmen hoş bir görünüm kazandırmış. Anlatımını sevdim, genel olarak güzel bir rp’ydi.

Linda Ignacia: "65 / Orta. "Birçok yerde yazım yanlışı gözüme çarptı, dalgınlıktan olmalı sanırım; “araştırrmadan, değidir, bbir…” vb. gibi harf hataların belli başlıları. Ayrıca -de ve -ki eklerinde sorun yaşamışsın; “yanınada, demekki” genel olarak rastladığım hatalardan. Renklendirme olarak gözü yoran tonlardan kaçınmanı öneririm. Ayrıca belirli bir yazı fontu seçersen, rp’nin düzeni açısından hoş bir görünüm olur. İçerik bakımından hoştu, heyhat genel olarak benim cümlelerimle geçiştirdiğinden bir o kadar da kısaydı. Noktalama işaretlerinde yine sorun yaşamışsın. Kimi yerlerde hem öncesinde hem de sonrasında boşluk bırakmışsın.

Satellite Morgan: "100 / Harikulade." Rp’ni gerçekten çok severek okudum. Dersim için de ki en akıcı rp’nin olduğunu söyleyebilirim. Gözüme çarpan bir yazım yanlışına rastlamadım. Renklendirme konusunda abartılı tonlardan kaçınman güzeldi. Gezegenlerin Romalı Tanrı ve Tanrıçaların isimlerinden esinlendiğini belirtmen ayrı bir hava katmış. Anlatım ve kurgu açısından başarılı bir rp’ydi.

Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular   Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:21 pm

Çok az katılım olduğu için Vahşi Yaşamda Hayatta Kalma dersi bir 6-13 Ağustos tarihleri arasında da devam edecektir. Dün yazmam gerektiğini biliyorum ama aklımdan uçup gitmiş, gecikme için özür dilerim.

Dersten mezun olanlar/ Dersle ilgili duyurular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mezun Olanlar~
» Bayrak yarışında olanlar
» Bayrak Kapmaca da Olanlar
» Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar
» ~ Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar