Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sona McDiable

+6
Stella Fabiano
Rose Denise Harris
Edward Kevin Hawke
Steward Thurstan
Aleda Beth Hwang
Sona McDiable
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:50 am

Künye
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ben.
Sona McDiable
Yaşam Sayım
17
Melez Olmamı Saylayan Tanrı
Babam Ares

Geçmişe Dair...

Küçüklüğüme dair anılarımın pek fazla olduğu söylenemez çünkü sekiz yaşında olduğumu düşündüğüm zamanlarda gözlerimi açtığımda ilk gördüğüm şey altında olduğum yamulmuş metal masa ve beni kurtarmaya gelen yardım ekiplerinin maskeli suratları.İşte bu görüntüler hayata başladığım zaman gördüğüm şeyler.Öncesi yok.İsmimi elimin üstünde baş parmağıma doğru gelen bir dövmeden çözerek koydum ve beynime giren seslerden pek yanılmadığımı fark ettim.Soyadımsa boynumdaki bir dövmeden.Şekli elimdekine oldukça benzer.Her neyse sekiz yaşından on üç yaşına kadar saçma bir yurtta kaldım ve bu yurttayken yapabildiğim en iyi şey bir kaç enstrüman çalmayı öğrenmek oldu.Daha sonra oradan sıkılıp kaçtım ve kendimi sokaklara vurdum.Başlarda ihtiyaçtan hırsızlık yapmaya başladım ama sonraları bunun eğlendirici bir şey olduğunu fark ettim.Yine bir elbise yürütmeye odaklanmışken japon bir amca beni fark etti ve tuttuğu gibi evine götürdü.Kendisi nirvana'ya erişmek üzere olan bir savaşçıymış ama torunun ölümünü bir şekilde öğrendiğinde geri New York!a dönmüş.Aaah benim psikopat eğitmenim Akira-sensei.Seni özledim.Neyse hikayeme devam ediyorum.Beni zorla bir okula yazdırdı ve bu okulun üçüncü yılında bir melez olduğumu öğrendim.İşin ilginç yanı Akira-sensei'de bunu biliyormuş.E son olarak apar topar buraya getirildim.

Aynaya Bakarken...
1.62 boyundayım.Sanırım bu boy ne uzun ne de çok çok kısa.En azından kısa olduğumu biliyorum ve bunun avantajlı bir şey olduğunu öğrendim sevgili senseimden.Uzun sarı saçlarım ve kafasına estiğinde maviden yeşile dönen renkli gözlerim var.Aslında onlar biraz ruh halime bağlı.Sinirli ve bir dövüş esnasında yeşilken,sakin ve mutlu bir zamanda mavi oluyorlar.Boynumda ve elimin üstünde farklı bir alfabeyle yazılmış şekilli yazıalr var ve ben bunları çözdüğümde ismim ve soy ismim olduğunu anladım.Pek kaslı görünmesemde karşımdakiler yaptıklarımı görünce hayretlere düşüyor,ben bunu seviyorum.Hah!Sürekli bir gülümseme bulunur suratımda.Beni tanıyanlar gülümsemelerimin anlamını bilirler ve ruh halimi anlayabilirler.Ama tanımayanlar için gülümsemelerim aldatıcı imgeler olabilir.Ayrıca gözlerinizi dikip bakmayın şöyle.Gerçek hayatta pek normal giyinmeyi sevmem ben.Zırhlar yada eski,kocaman,saraylarda giyilen elbiseleri daha çok severim ben.Arada yırtık gotik kıyafetlerdende olabilir ama kendimi siyaha boyamayı düşünenlerden değilim.Arada kendi tasarladıklarımı yapabilirsem onları da giyerim.

İçimdekiler...
Gülüp eğlenmeyi severim.Alışverişten nefret ederim ama hırsızın tekiyim.Aslında başlarda ihtiyaçtan çalıyordum ama sonraları eğlenceli olduğunu fark ettim.Hatta bir ara sırf eğlencesine "mahallenizin sevimli hırsızı" adlı kartlar bastırdığım bile olmuştur.Ama malum polislerimiz fazla gelişti üç-beş kere içeri soktular beni.Artık oradaki polis abi ve ablalar beni tanıyolar.Bir tanesinin başına çöreklendim ama cidden çok eğlenceli oluyor ona takılmak.Eee sorgulara falan artık o kadar alıştım ki normal hayatımda da fazla rahat biri oldum çıktım.Her neyse arada onların ayak işlerini de yaptım zaten araştırmaydı pusu kurmaydı falan.
Koleksiyonlar yapmayı çok severim.En büyük koleksiyonlarım artık sayısını unuttuğum silah ve kıyafet koleksiyonlarımdır.Bunun haricinde ilginç kapaklı defterler,desenli defter sayfaları,el yapımı ahşap kutular,müzik aletleri,hiç kullanmasamda ağır mücevherlerden oluşan koleksiyonlarımda mevcut.
Şarkı söylemeyi ve beraberinde bir şeyler çalmayı çok severim.Favori müzik aletlerim piyano ve gitardır.Onların yanında yan flüt,bateri ve birazda keman ve çello çalabiliyorum.Müzik denildiğinde zaman benim için durur ve bir şeyler çalıp söylediğimde sanki şu koca dünyada sadece ben varmışım gibi hissederim.Sol elim F'yi düzgün basıyorsa bütün zorlukları aşabilirim sanki.
Saldırı ve savunma sanatlarında kendimi geliştirebildiğim kadar geliştirmeye çalışıyorum.Savaşmayı,bir şeylere vurmayı,birilerini yere sermeyi çok seviyorum ve sanırım bu babamdan gelen bir şey olsa gerek.Akira-sensei'nin küçük salonundayken benden mutlusu olamıyordur sanki.Senseim bile fark etmişti bunu.Tamamen farklı biri olduğumu sezmiş ve bana onu gururlandırdığımı söylemişti!Bu kelimeleri ne yaparak ağzından alıdğımı bilmiyorum ama bana bunu söylemişti!
Neyse işte ben buyum...

Favori Silahlarım...

Vent Sombre -Karanlığın Rüzgarı-
Bu kılıç bana ailemden kalan tek şey sanırım.Daha doğrusu annemden demeliyim.Ekip beni enkazın altından çıkarmayaçalışırken bu kılıca sımsıkı sarılmışım ve bırakmamışım.O zamandan beri sürekli benimle beraber.Onu savurduğumda sanki karanlık bir rüzgar yaratıyo ve ona ismini takmamın nedenide bu zaten.Kılıcı Akira-Sensei'ye gösterdiğimde üstündeki yazıların çok eski zamanlara dayandığını söyledi ve orada yazana göre yazılar kılıca bir zarar gelmesini önlüyormuş.

Serpientes Femenina - Yılanın Zehirli Dişleri -
Bu takımı bana her şeyi öğreten Akira Sensei vermişti melez olmamı öğrendiğimden hemen sonra.Atalarının yaptığı bir takımmış.Panzehiri ve zehirini sadece onun ailesi biliyormuş.Tabi artık bende biliyorum.Kabzasındaki yılanlar doğru hareket ettirildiğinde bıçakta küçük bir tüpün içindeki zehir tüm bıçağa yayılıyor.Bu zehir vücuda -özellikle kana- temas eder etmez vücudu kitliyor ve panzehir zamanında alınmazsa zehri alan kişi ya da şey kalıcı felce maruz kalıyor.

Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:55 am

(icon ekleyeceğim)

~İlişkiler ~

*Gerçek Kardeşler
Steward Thurstan
[b]Gerçekten kardeşim...Hayatta ailemden kimse kalmadığını sanarken bir anda tanrı olan bir babam ve benim gibi kardeşlerim olduğunu öğrendim.Steward benim için gerçekten çok değerli.

*Manevi Kardeşler

*Beni Küçük Kız Kardeşi Olarak Görenler

*Mükemmel Dostlar
Edward Kevin Oswald
Her ne kadar onu pek tanımasam da kanım çok çabuk ısındı.Diğerlerinden duyduğuma göre bir savaş esnasında şuanki halinden daha farklı biri olduğunu hatta psikopatlaştığını falan duydum.Sanırım bu yüzden fazla kanım ısındı.Normalde sevecen biri gibi ama savaşta psikopatın teki.Evet benziyoruz.

Lucianna Fackrell
Onu daha önceden bir yerlerden tanıyormuşum gibime geliyor.Sanırım çok sevdiğim birine benzettim ve belkide bu yüzden onunla ciddi anlamda çok yakın arkadaş.Babamla aralarında bir sorun olduğunu falan duydum ama pek takmadım.Sonuçta bende babamı tanımıyorum ve hayatta kimsem kalmadığında yanımda da değildi -şu baş ağrısı yaratan sesleri hariç tamam yardımcı belki oldu ama yinede- benimde onu ne kadar seveceğim muallakta.

*Sıradan Arkadaşlar

Aleda Beth Hwang
İyi biri gibi ve çok tatlı.Biraz birbirimize benziyoruz sanırım ama onu pek fazla tanımıyorum.Biraz daha fazla takılırsak çok yakın arkadaş olacağımızı düşünüyorum.
Stella Fabiano
Hades'in kızı olduğunu öğrendiğimde ister istemez biraz çekinmiştim ondan -yada bunun nedeni yeni bir melez olmam emin değilim- ama biraz tanıyınca cidden sıcak kanlı olduğunu fark ettim.Onu tanıyanlar da aynı şeyi söylüyor gibi.

Jennifer Amy Parker
Ciddi anlamda çok tatlı bir kız.Bir çok melez gibi onu da pek tanımıyorum (hatta onun hakkında bildiğim en kesin bilgi Zeus'un kızı olduğu.Duyduğumda gözlerim pörtlemişti.mitoloji cahili bir insandım eskiden ama zeusu duyardım sürekli sanırım bu nedenle çok şaşırdım.) ama umarım ileride yakın oluruz.
Satellite Morgan
Onunla kampa geldiğim ilk zamanlar tanıştım denebilir sanırım.Hatta kamptaki ilk maceramı da onunla yaşadım.İyi biri ve oldukça sıcak kanlı olduğunu düşünüyorum.Kampta olduğum zamanlar onunla daha çok takılmak isterim.

*Sadece Sima Olarak Tanıdıklarım

Selly Emily Greene
Güzel biri.Afrodit'in kızı olduğunu duyduğumda pek şaşırmamıştım.Onunla neredeyse hiç konuşmadım ama gördüğümde en azından başımla da olsa selam vermeye özen gösteriyorum.En yakın zamanda onunla konuşup arkadaşlığımı ilerletmek isterim.
*Benden Pek Hoşlanmayanlar

*Benden Nefret Edenler

(ek olarak istenilen bir başlık varsa açabilirim Smile )

En son Sona McDiable tarafından Perş. Eyl. 16, 2010 9:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:03 am

Ares çocuklarıyla iyi anlaşıyorum. Very Happy Seninle de huy olarak benziyoruz. Very Happy Ayrıntılı bilgiye lejantımdan ulaşabilirsin. Very Happy Herkesin baktığı ama yazmadığı lejant varya. Razz Nereye uygun görürsen eklersin, Korelilere karşı önyargın varsa anlarım.
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:14 am

şimdilik sıradan arkadaşlara ekliyorum Smile rp yaparsak rpye göre değiştiririm Smile

ve korelilere karşı ön yargı mııııııı o.O ben miii :S yaklaşık olarak avatarını görür görmez kıza baktı hoşuma gitti diye Smile -izlemeye üşensemde bir dramacıyım v.v hala bof'u atlatmaya çalışıyorum v.v-
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:19 am

saırım beni nereye yazacağını biliyorsun kardeşim
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:25 am

ehem emin değilim aslında Very Happy manevi kardeşlere ekleyeceğim sanırım Smile ama biz normal kardeşiz maneviyat kısmı yalan oluyo Very Happy kardeş kısmı da mı açsam bide :?
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:26 am

Bir icon fişekliyorum ozaman Very Happy

Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:27 am

sen bilirsin kardeşim
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:27 am

beni de unutmadın değilmi ekliycekmisin Very Happy
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:33 am

@Steward
kardeş kısmı açıyorum Smile
@Kevin
eklerim tabi de nereye ekleyeyim sen seç Very Happy
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:36 am

Selam Sona, öncelikle aramıza hoşgeldin Smile

Seninle en kısa zamanda tanışıp arkadaş olmak isterim Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:37 am

sana güveniyorum hangisine eklemek istersen sen beni nasıl görüyorsan ona gör beni oraya koy Very Happy
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:39 am

@Rosamarie Sea
teşekkürler hoşbuldum Smile ve bende çok isterimmm =)

@Kevin
Tamam ekliyorum Very Happy

(yalnız ekliyorum dedim bi düzenleyemedim şu sayfayı Very Happy)
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:40 am

Bana Rose diyebilirsin Wink
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:41 am

taaaamam Smile iyi olur hatta Very Happy normalde isimleri kısaltmayı severim de şimdi yeni üyeyim diye şeyyaptım Very Happy
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:42 am

Very Happy Sohbet bölümündeki yeniler başlığından diğerleriyle de tanışabilirsin Wink Biz hemen eskitiriz seni, birkaç saate tüm kampla kanka olursun zaten Very Happy Very Happy
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:45 am

haha Very Happy:D olur aslında site biraz karışık her şeyi göremedim henüz Smile ama fark ettim sitedekiler gerçekten çok sıcak kanlı Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:45 am

kesin ben daha 5 dakikada herkezle kanka olduğuma göre Razz
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:47 am

Öyleyiz valla Very Happy Hatta Hades çocukları bile aşırı ortam adamıdır, özellikle Stell Razz
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:49 am

@kevin
Kesinlikle sende varsın Very Happy
@Rose
evet arada gezinirken fark ettim onuda Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:59 am

banada lütfen kev de buradaki herkez daha çok lakaplarını terci eder
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:03 am

Very Happy derim ama benim gözüm edward'a daha çok takıldı Very Happy kabülün olursa Ed desem ? Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:23 am

Selam Sona, kampa hoşgeldin Smile Smile

Öncelikle Ares çocuklarının hepsini çok severim, ne de olsa karakter olarak bana en çok uyanlar Ares çocuklarıdır. Bu yüzden seninle iyi anlaşacağımıza eminim, yani umarım iyi anlaşırız, ben seninle yakın olmayı çok isterim, beni istediğin yere ekleyebilirsin Smile

Kişiliğine baktımda gerçekten bana benziyorsun. Üstelik gerçekten yazma işinden anlıyorsun sanırım, betimlemelerine falan bayıldım.. Umarım yakın zamanda benimle rp yapmayı kabul edersin Smile Smile Kısacası, umarım iyi anlaşabiliriz.

Rose, iltifatın için çok teşekkür ederim, sizde öylesiniz Very Happy
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:32 am

teşekkürler hoşbuldum Smile

bende iyi anlaşacağımızı düşünüyorummm Smile ama şimdilik sıradana ekliyorum ? ve bende en yakın zamanda seninle rp yapmayı çok isterimmm Smile güzel şeyler çıkarabiliriz gibime geliyor Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:36 am

Kesinlikle katılıyorum Smile Birlikte rp yaparsak çok iyi şeyler yazabileceğimize inanıyorum Smile Smile
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:38 am

beeeendee Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:40 am

Very Happy Very Happy Very Happy
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:41 am

Very Happy Very Happy Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:47 am

Ed desende olur nasıl istiyorsan bu arada eklediğin yer için ayrıca teşşekür ederim Very Happy ben o kadar psikopatlaşıyormuyum yaa Shocked dur bi dakka ah evet öyle oluyorum Razz
Sona McDiable

Sona McDiable

Sona McDiable Empty
MesajKonu: Geri: Sona McDiable   Sona McDiable Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:20 pm

abartı yapmış olabilirim ama karakter kartına bakıp öle yazdım Razz ben ve sona abartıyı severiiiiiiiiz Very Happy -şimdi niye ikiye ayırdım bilmiyorum Very Happy-

Sona McDiable
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sona McDiable
» Günüm sona ererken...