Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys

3 posters
YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys Empty
MesajKonu: Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys   Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 9:46 am

Bu kadar seyirciye karşılık bir düello... Evet, bu hiç beklemediğim bir düello olacaktı. Zaten karşımda Xavier'in olması beni yeterince şaşırtmıştı, bir de bu kadar çok seyircinin arena'ya gelmesi benim iyice tereddüt etmeme sebep oldu. Yine de biliyordum ki bu kadar seyircinin olması, kampta tanındığımızı ve bu düelloyu merak ettiklerini gösteriyordu. Tabi bir de destek için gelenlerde vardı, özellikle kardeşlerim. Derin nefes aldım ve yanıma düzelttirdiğim kılıcıma baktım. Elime tam oturuyordu ve hareketimi kolaylaştırıyordu. Bu yüzden başka bir kılıç seçmek yerine kendi kılıcımı kullanmayı kabul etmiştim. Gülümsedim ve etrafıma baktım, aslında henüz tam olarak arenaya çıkmamıştım. Son hazırlıklarımı yapıyor ve arenaya açılan kapıdan dışarısını gözetliyordum.

Birden hakemin isimlerimizi söylemesiyle çok az zamanımın kaldığını ve hazırlanmam gerektiğini çok iyi anlamıştım. Son kez kendimi kontrol ettim; kılıcım, kalkanım ve üzerimdeki kıyafetlerim tamamdı. Artık önemli olan tek şey iyi kılıç kullanmaya kalmıştı. Ne de olsa suyu ikimizde kullanamayacak, sadece kılıçla idare edecektik. Derin nefes aldım ve tekrar ismim okunana kadar heyecan ile bekledim. Aslında kısa olan ama bana çok uzun gelen bekleyişin ardından sonunda ismim okundu ve arenanın ortasına doğru ilerlemeye başladım. Karşı tarafımdan da Xavier bana doğru geliyordu. İkimizde ortaya gelince durduk ve birbirimize selam verdik. Evet, hiç böyle bir arenada düello yapmamıştım ama başlangıçta neler olacağını da çok iyi biliyordum. Birbirimize selam verdiğimiz sırada arenadan isimlerimiz söylenmeye ve çeşitli sloganlar kullanılmaya başlanmıştı bile. Bu beni hem sevindirmiş, hem de korkutmuştu. İlk düello'm olduğu için rezil olmak istemiyordum, hem de bu kadar çok seyircinin önünde.

Meraklı gözlerle arenaya baktım. Bir sürü melez gelmişti, neredeyse her kulübeden tanıdığım herkesi görmüştüm. Arenayı tararken ilk gözüme çarpan Anna oldu. İkizimi gördüğüme o kadar çok sevinmiştim ki içim birden cesaretle dolmuştu. En alt yani bana en yakın kısımdan beni izliyor ve ismimi bağırıyordu. Benim ona baktığımı fark edince gülümsedi ve dudaklarını kıpırdatarak Başaracaksın. gibi bir şeyler mırıldandı. Ona onay verircesine başımı salladım ve gülümsedim. Aslında başaracağıma o kadar emin olamasam da en azından ikizimin yanımda olduğunu biliyordum. Bu da bana cesaret kazanmamı sağlıyordu. Ardından gözlerimi Anna'dan ayırarak arena da dolaştırmaya devam ettim. Lucy, Sere, Sat, Mana, Ashley, Ravelo, Fenix ve bir çok arkadaşımı arenanın değişik yerlerinde görünce gülümsemeden edemedim.

Sonunda gözlerimi arenadan ayırarak rakibim, aynı zamanda üvey kardeşim Xavier'e çevirdim. Onunla daha önce karşılaşmıştık ve iyi anlaştığımızı düşünüyordum. Tabi iyi ya da kötü anlaşmamızın şu an bir önemi olmadığının farkındaydım. Bir düelloya başlamak üzereydik ve bütün düşüncelerimizden sıyrılıp sadece düelloya ve hamlelere konsantre olmamız gerekiyordu. Bende aynısını yaparak çok kısa bir süre içinde gözlerimi kapadım ve aklımdan bütün düşünceleri silerek Xavier'e ve hakeme baktım. Artık ikimizde hazır gibi gözüküyorduk ve beklediğimiz tek şey hakemin başla işaretiydi...
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

MesajKonu: Geri: Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys   Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:47 pm

Hafif esen rüzgarın karşısında gözünü kapadı. Artık bakmaya dayanamıyordu; içini saran o heyecan ve korku karışımı lanet olası o duygu, bunu yapmasını engelliyordu. Neden bu işe karışmıştı? Evet, kendisine defalarca sorduğu bir soruydu bu. Ama yanıt her zaman aynı oluyordu. Sadece, zihnini saran bir sessizlik... Korktuğu şeyin belli olduğu kesindi zaten. Kaybetmek. Saçma olduğunu düşünebilirdi bazıları. Ama onun kaybetmeye alışık olduğunu söylemek çok zor. Sonucun ne olacağını tahmin edebiliyordu. Bu yüzden kaybedeceğini bildiği işlere de girmiyordu. Üzerinde ki o baskı, onu farklı bir düşünceye itiyordu tabii. Fakat rakibinin saldırı tekniği hiçbir fikri yoktu. Evet, şaka falan yapmıyordu. Yani, gerçekleri söylemesi gerekirse, rakipler onun için fark etmezdi. Ayrım yapacağını da hiç sanmazdı. Artık sakin olmasını hatırlatan duyguya tepki olarak, gözlerini açtı en sonunda. Rüzgar; onun için fırtınaya dönmüştü. İçinde olan ve bitmek bilmeyen bir fırtınaya. Elleri ilk olarak başına gitti. Kendisini hiç bu kadar kötü hissettiğini hatırlamıyordu. Lakin, karşısında ki manzaranın büyüsüne kapılıp gitmişti... Arenayı defalarca görmüş olmasına rağmen, hiç bu kadar... -Ah!- Kalabalık olduğunu görmemişti. Yüzlerce melezin arasından belki de sadece sevgilisinin gözüne ilişti. İstemsiz olarak gülümsedi. Evet, şuan ona fazlasıyla ihtiyacı olduğunu söyleyebilirdi. İçinde ki tuhaf arzu karşısında gözünü sevgilisinden ayırdı. Etraf, ona Coliseum'dan farksızdı. Burası, onun Colisium'u idi. Binlerce, seyircinin gözü onlardaydı. Onlar? Gözlerini Colisium'undan ayırarak, karşısında ki bedene baktı. Beklediği kişiydi tabii; Eliesha. Arkadaşı sayılırdı. Daha çok yeni tanışmalarına rağmen, rakibinin okçuluk konusunda berbat olduğunu anlamıştı. Xavier da, o lanet olası iyi niyeti yüzünden bazı (!) teklifleri reddedemiyordu. Seyircilerin, onun ismini söylemesi, onda küçükte olsa bir umut ışığı yaratmıştı. Bu küçük umut ışığı, onda beklediğinden de farklı sonuçlar yaratabilirdi. Cebine gitti ilk olarak eli. Hançeri duruyordu tabii; fakat bu düelloda hançer kullanmayacak kadar da bilgisi vardı. Gülümsedi. Aslında bu ilk düellosu değildi. Fakat düellolarında hiçbir zaman hakemler olmamıştı. Bu da onu korkutuyordu. Yenilmek. Özellikle herkesin önünde yenilmek ve küçük duruma düşmek! Sadece ayrı bir hava atmak amaçlı taktığı, güneş gözlüğünü bir tarafa fırlattı. Eh, onun farklı bir tarzı olduğu söylenebilirdi. Gülümsedi. Bu en sevdiği numaraydı işte. Herkesin gözü elinde ki kaleme bakıyordu. Bu çocuk "yine" ne yapıyor derlermiş gibi bir havaları vardı. Xavier da gözünü elinde ki tükenmez kaleme dikti. Bunu uzun zamandır yapmamıştı. Genellikle hançerini kullanırdı. Tabii zor durumda kaldığında ancak bunu kullanırdı. Hafifçe gülümseyerek kalemin kapağını açmaya başladı. Kalemde büyümeye. Elinde ki nesne, ağırlaşmaya başlıyordu. Sonunda (!) elinde bir yaba belirmişti. Daha doğrusu bir üçlü yaba. Her neyse. Genelde o şeylere pek fazla takmıyordu. Babası vermişti bu yabayı; Bu da başka bir hikayeydi. Her neyse. Yabayı sıkıca kavrıyordu; belki de kazanmasının tek nedeni olacak şeye fazla güveniyordu. Ümidini hiçbir zaman yitirmezdi. Kendi gözünde yenilmezdi; başkalarının gözünde ise, kendini beğenmiş bir kaybedendi. Evet, dış görünüşten, çok daha farklı yorumlar yapmak doğaldı. İlerlemeye başladı rakibine doğru. Selam vermesi gerekiyordu kurallara göre. Başkasının önünde eğilmek... Pek ona göre olmadığı söylenebilirdi. Dişini sıkarak eğildi rakibinin karşısında. Kulağı ise sadece hakemin başlama işaretindeydi. Yabasını sıkıca tutmuştu; Saldırmaya hazırdı. İçini tuhaf bir güven duygusu sarmıştı. Başarabilirdi. Eh, herkesin azda olsa bir şansı vardı değil mi?

Spoiler:
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys   Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 9:29 am

İlk Tur Puanları:

~ Eliesha, ufak tefek yazım hataları dışında iyi bir rp'ydi. Betimleme de daha fazla olabilirdi. Başlangıç rp'sini yazmanın zorluğunu göz önünde bulundurarak puanımı veriyorum; 5.

~ Xavier, betimleme açısından rakibine göre daha başarılı bir rp'ydi. Ufak anlatım bozukluğu ve yazım hataları dışında, bir sorun göremedim. İlk tur puanı; 6.

*İkinci tura geçildi.
http://camelot.hareketforum.org/
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys   Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:33 am

~ Eliesha Keys, 3 gün geçtiği halde hala yazmadığı için, kazanan Xavier Raven Swan!
http://camelot.hareketforum.org/

Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eliesha Keys
» Eliesha Keys
» Eliesha Keys
» Xavier B. Christensen
» Eliesha ve Rpler