Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eliesha Keys

2 posters
YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Eliesha Keys Empty
MesajKonu: Eliesha Keys   Eliesha Keys Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 4:56 am

Kampa geleli uzun bir süre olmasına rağmen, henüz eğitimlerime başlamamıştım. Aslında bunu ilk geldiğimde yapmalıydım ama ortama alışmam beklediğimden de uzun sürmüştü. Yine de bunu daha fazla aksatmamak için üzerime rahat bir şeyler giyerek kulübeden çıktım. İlk ne dersine gireceğim hakkımda bir fikrim olmasa da derslikleri dolaşmak ve hangi derslerin olduğunu görmek istiyordum. Gerçek hayattaki gibi matematik, fen dersi olacak değildi ya? Dersliklerin olduğu bölüme geldiğimde bütün derslikleri gezmeye başladım. Kılıç , büyü teknikleri, okçuluk, pegasus... İlk önce bana gerekli olan dersi almam gerekiyordu ve iki ders arasında kalmıştım. Büyü ve kılıç... Sonunda suyu az da olsa kullanabildiğime karar verip kılıç dersliğine girdim. Kılıcımı iyi ki de yanımda getirmiştim. Derin nefes aldım ve kapıyı tıklatarak içeri girdim. Ama içeri girdiğim de eğitmen olmadığını görerek iç çektim ve eğitmeni beklemeye başladım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Eliesha Keys Empty
MesajKonu: Geri: Eliesha Keys   Eliesha Keys Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:33 am

Lucy ile karşılıklı oturmuş kahvelerimizi yudumluyorduk. O her zaman ki gibi tarih kitaplarından birini okurken ben yine mitoloji hikayelerine dalmıştım. Ancak artık Yunan mitolojisini bırakmıştım. Çünkü neredeyse tüm mitolojiyi ezbere biliyordum. Bu yüzden Roma mitolojisi ilgimi çekmişti. Bitirmeme az kalmasına rağmen oldukça eğlenceliydi. Bildiğim kadarıyla Roma melezleri de vardı. Onlarla iyi anlaşmayı düşündüğüm için onların hakkında bilgi sahibi de olmalıydım, her ne kadar Yunan melezi olsam bile… Tam hikayelerin içine dalmıştım ki Lucy bahçeye çıkıp öğrenci olup olmadığını kontrol etmemi rica etti. Bende biricik ablacığımı kırmayacağım için bahçeye çıktım. Öğrenci olmadığını düşünecektim ki yeni bir melez dersliğe gelmişti. Bu Amphitrite kızı Eliesha’ydı! Gerçekten eğlenceli bir melez olduğunu biliyordum. Onunla ilk geldiği gün tanışmıştım. Sarı saçları her zaman ki gibi güneş ışığında parlıyordu. Üstelik yanında kılıcını da getirmişti. Yanına koşarak gittim ve sarıldım. ‘‘Eliesha hoş geldin! Eğitime geldin değil mi? O zaman eğitmenin ben olacağım ona göre!’’ Bir yandan da gülüyordum.
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

Eliesha Keys Empty
MesajKonu: Geri: Eliesha Keys   Eliesha Keys Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 5:36 am

Eğitmenimin Sere olduğunu gördüğümde neredeyse sevinçten havalara uçacaktım. Onunla geldiğim ilk gün tanışmış ve çok yakın dost olmuştuk. Bana gelip sarıldığında bende ona sarıldım ve gülümsedim. Karşımda eğitmen diye açıkçası Sere'yi beklemiyordum ama bu çok eğlenceli olacağa benziyordu. Gülümsemesine karşılık vererek "Tabi ki ders almaya geldim ve karşımda seni bulduğuma çok sevindim." dedim gülerek. Onun eğitmenim olmasını bu kadar hiç istememiştim daha önce. Ardından konuya girerek "Ee ne öğreteceksiniz bugün bana eğitmenim?" diye sordum şakayla karışık bir şekilde. Böyle konuşmak bana tuhaf geldiği kadar komik de geliyordu ve Sere'de gülmeden duramamıştı.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Eliesha Keys Empty
MesajKonu: Geri: Eliesha Keys   Eliesha Keys Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:20 am

Eliesha gibi bir öğrencim olduğu için gerçekten şanslıydım. ‘‘Ee ne öğreteceksiniz bugün bana eğitmenim?’’ Şakayla karışık olan sorusuna cevap vermek için biraz düşündüm. Eliesha’nin silahının kılıç olduğunu görünce gülümseyerek konuşmaya başladım. ‘‘Kılıç getirdiğin için kılıç derslerine başlıyorum Ell.’’ der demez hemen kulübeye gidip birkaç kılıç aldım. Geri döndüğümde Ell merakla bana bakıyordu. ‘‘Ell, şimdi kendini kılıcını bırakabilirsin. Bu kılıçlardan sana en çok uyanı al.’’ Ell biraz bekleyişten sonra kendine uygun olan kılıcı seçti ve onaylamamı bekler gibi bana bakmaya başladı. Gerçekten seçtiği kılıç tam ona göreydi. Gülümseyerek bende kılıçlardan bir tanesini kaptım. Karşısına geçip 2 metre uzakta durdum. ‘‘Evet, şimdi bana saldır bakalım. Hareketlerime dikkat et ve aynı şekilde sende onları denemeye çalış.’’ Gülümseyerek bana saldırmasını bekledim.

Eliesha Keys
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eliesha Keys
» Eliesha Keys
» Xavier Raven Swan vs. Eliesha Keys
» Eliesha O' Hara
» Eliesha ve Rpler