Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosemarie Hathaway

2 posters
YazarMesaj
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 6:19 am

Bugün kendimi çok enerjik hissediyordum.Yeni ve zevkli bir şeyler yapmak için adeta can atıyordum.Yeni bir şeyler öğrenmek istediğim için sanat ve zanaat beceri dersi almaya karar verdim.Hem sanata da ilgi duyardım.Özellikle heykeller ilgi alanıma giriyordu.Üstümü giyinip kulübeden çıktım.Sanat ve zanaat becerileri sınıfına doğru ilerlemeye başladım.Dışarısı güneşliydi.Güneş gözlerimi kamaştırdığı için sınıftan içeri girince hemen ortama alışamadım.
"Merhaba."diye içeri seslendim.Etrafta kimse gözükmüyordu.İçeriden sesler geldi.Bir kız bana doğru yaklaşıyordu."Merhaba günün ilk öğrencisi ."diyerek yaklaşıyordu.Hala kim olduğunu görememiştim.Ama eğlenceli bir kıza benziyordu.Eminim bu dersi işlerken çok eğlenecektik.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 3:45 am

Etraftan sesler gelmeye başladı.Yeni öğrenci gelmiştir diye iç geçirerek odaya doğru yürümeye başladım.Daha birkaç adım attığımda havalı parfüm kokusu burnumu doldurdu.Çok güzel kokuyordu.Bu parfüm ancak bir Afrodit kızında bulunurdu ya da Afrodit kızlarından alan ancak büyük kazık yiyen bir melez...Gülümsedim.Etrafa baktım.Güneş yüzünden karşımdaki kişiyi görememiştim.Ancak melezin sürdüğü kırmızı ruj güneşin sayesinde parlıyor,melezi çok ateşli gösteriyordu.Daha çok yaklaştım.Hey,ben bu melezi bir yerden tanıyordum.Bu kardeşim Rose'du.Beni farkedince gülümsedi.Bende karşılık olarak gülümsedim. "Hoşgeldin,kardeşim." dedim yanına daha çok yaklaştım.Gülümsememi derinleştirdim ve onu süzdüm. "Her Afrodit kızı gibi çok güzel gözüküyorsun." Rose gülümsedi.

"Eee,derse başlayalım mı?" dedim,en tatlı sesimle.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 4:14 am

Kız yanıma yaklaştığında gelenin kardeşim Lara olduğunu fark ettim.Lara'yı gördüğüme çok sevinmiştim.Her zaman ki gibi bugün de çok güzel gözüküyordu.Gülümsedim ve Lara da bana gülümsedi.
"Hoşgeldin,kardeşim." dedi ve yanıma biraz daha yaklaştı.Beni süzdükten sonra "Her Afrodit kızı gibi çok güzel gözüküyorsun." dedi ve en güzel gülümsemesini gösterdi.
"Eee,derse başlayalım mı?" dedi en tatlı sesiyle.Ben de"Tabiiki başlayalım."dedim.Böylece Lara ile birlikte tezgaha doğru ilerledik.
Lara Adams
Lara Adams

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 6:42 am

Kardeşim Rose masaya otururken bende malzemeleri almaya gittim.Malzemeleri aldıktan sonra masaya yöneldim.Malzemeleri masaya koydum ve Rose'nin yanına yaklaştım. "Önce örneklere bakmaya ne dersin?" dedim,Rose bakarak. Rose gülümsedi. "Bana uyar." birlikte heykelciklerin olduğu yere gittik.Heykelciklere bakarsa aklında bazı örnekler kalabilir,ne yapacağını bulabilirdi.Belki bir parfüm,ruj hatta ayakkabı bile yapabilirdi.Biz Afrodit kızlarıydık ne yaptıklarımığımız belli olmazdı.Gülümsedim ve ilk örneği gösterdim.
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 2:08 am

Masaya oturduktan sonra Lara"Önce örneklere bakmaya ne dersin?"diye sordu.Ben de gülümseyerek "Bana uyar." dedim.Lara ile birlikte heykelciklerin olduğu yere gittik.Burada bir sürü heykelcik modeli vardı.Hepsi birbirinde güzeldi.Lara ilk örneği göstererek başladı.İlk örnek bir çanta şeklindeydi.Bir Afrodit kızının elinden çıkmaya benziyordu.İkinci örnek çok tatlı bir yavru köpek heykelciğiydi.Bu heykelciğe bayılmıştım.Daha sonra başka bir heykelciğe geçtik.
Lara Adams
Lara Adams

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 2:20 am

Çanta ile yavru köpek örneklerini geçtikten sonra aydede heykelciğini gösterdim.Üç örnek bize yeterdi.Bende yardım edecektim zaten.Örnekler bittikten sonra masamıza yöneldik.Malzemeleri önceden koymuştum bu yüzden rahattım.Rose'un yanına oturdum ve betonu önüne koydum.Eline gümüş uçlu kalem koyduktan sonra derin bir nefes aldım.Malzemeleri önüne koymuştum ama daha ne yapacağını bile bilmiyordum.Gülümsedim.Bende ona yardım edebilirdim.Kardeşlerimin zevklerini biliyordum heralde.Kardeşlerimdi sonuçta. "Ne yapacaksın kardeşim? Ayakkabı,ruj,parfüm şişesi,ya da yalakalık olsun diye biricik anneciğimizin heykelciği? Veya aklında olan başka fikirler." dedim,gülümseyerek.Cümlem bittiğinde ona göz kırptım ve beklemeye başladım.O kadar zor bir karar değildi.Buraya gelen herkez sadece bir kere gelebileceğini bu yüzden sadece bir hakları olduğunu düşünüyordu.Fakat,burası herkeze açıktı.İster on kere gelsinler bu derslik ona açık olurdu.Rose da düşünüyor gibi görünüyordu. "Eeee? Karar verdin mi?" Rose kafasını salladı ve cevabı vermeden önce hafifce yutkundu.

Rosemarie Hathaway
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway