Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosemarie Hathaway

YazarMesaj
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:26 am

Sabah kalktığımda kendimi bir garip hissediyordum.Sanki her an kötü bir şeyler olacak gibi geliyordu.Belki temiz hava iyi gelir diye hemen üstümü giyindim ve dışarı çıktım.Hava güneşliydi.Yani beni düşündüğümün tam tersine güzel bir gün sinyalleri veriyordu.Kampta boş boş dolanmaya başladım.Etrafta gezinirken devamlı etrafı kolluyor,tehlike var mı diye kontrol ediyordum.
Tedirginliğimi nasıl atabilirim diye düşünürken neden bu kadar tedirgin olduğumu anladım.Bir afrodit kızı olarak pek savaşmayı bilmezdim.Bu yüzden hemen ok atma teknikleri dersi almaya kara verdim.Bu kararı verince rahatladım.Artık kendimi o kadar da savunmasız hissetmiyordum.
Daha önce pek ok atmamıştım.Ama başka nesneleri isabetli atmakta iyiyimdir.Bu yüzden okçuluk dersi almak için ok atma teknikleri sınıfına doğru yöneldim.İçeri girdiğimde "Kimse yok mu?" diye bağırdım.Galiba birisi benim sesimi duymuştu.Bana doğru yaklşan ayak seslerini duydum.

Rosemarie Hathaway
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway