Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosemarie Hathaway

2 posters
YazarMesaj
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 3:44 am

Kampta boş boş dolanıyordum.Aklıma uzuzn zamandır Honeyi ziyarete gitmediğim geldi.Hemen pegasus ahırına doğru yöneldim.Tatlı pegasusumu çok özlemiştim.Ahırdan içeri girince biraz yürümem gerekti.Honey ahırın en köşesinde duruyordu.Honey beni görünce gözleri parladı ve kanat çırpmaya başladı."Merhaba kızım.Seni uzun zamandır göremiyordum.Burnumda tütümüşsün de haberim yok." Bembeyaz tüylerini okşamaya başladım.Honey de kafasını bana doğru uzatıp "Ben de seni özledim."der gibi baktı.Onun gözlerine bakınca bir karar aldım.
Pegasus binicilik dersi alacaktım.Böylece Honeyle daha çok vakit geçirebilecektim.Hem de pegasusumu doğru bir şekilde kullanmak isterdim.Honeyi yanıma alıp pegasus binicilik sınıfına doğru yola koyuldum.
Pegasus binicilik sınıfına girdiğimde içeride kimse gözükmüyordu.Honeyle biraz etrafa göz gezdirdikten sonra bana doğru yaklaşan bir kız gördüm.
Merhaba.Sen Rose olmalısın.Ders almaya mı geldin?"
"Evet,Honeyle daha çok vakit geçirmek istiyorum"Honeyin başını okşadı.Ben ilk dersimi almak için çok heyecanlıydım.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 11:05 am

Derslikte Lia ve Rose'la oturmuş koyu bir sohbet ediyorduk. Baya bir konuştuktan sonra Lia ders almak isteyen olup olmadığına bakmak için kalktı. 10-15 dakika sonra geri dönen Lia, bana baktı ve " Güzeller güzeli kardeşin Rose geldi. Eğitim almak istiyor. Senin yanında daha rahat eder. İstersen sen ilgilen kardeşinle. " dedi. Gülmseyerek " Memnuniyetle. bu yiiliğini hiç unutmayacağım. " dedim ve içeri kardeşim Rose'un yanına gittim. İçeri girdiğimde Honey'de Rose'da arkası dönük bir biçimde konuşuyorlardı. Daha doğrusu Rose konuşuyor Honey dinlemekle yetiniyordu.

Arkalarına iyicene yakklaşınca
" Selammmm. Ben geldim. " diye bağırdım. Amacım kardeşimi korkutmaktı ve bu amaç doğru bir şekilde tamamlanmıştı. Rose birden arkasından gelen ani sesten korkmuştu. Kardeşim dişini öne iterek arkasını döndü ve " Yuhhh ödümü patlattın. " dedi. Beni gördüğünde ise yüzünde gülümseme oluştu. Ben de ona gülümseyerek Honey'in kulaklarına doğru eğildim ve " Hoşgeldin Honey. Nasılsın bugün bakalım? "dedim ve Honey'i okşamaya başladım. Honey bana tatlı bir kişnemeyle cevap verdi. Kardeşime döndüğümde ise " Sen buraların yolnu bilirmiyidn ya? " dedim kıkırdayarak. Kardeşim Rose bana kelimelrle cevap vermek yerine bakışlarıyla cevap evrmeyi tercih etti. Sonra konuşmaya başladı.

" Honey'i sanırım biraz ihmal ettim. Sonra dedimki kendi kendime neden biz Pegasus binicilik dersine gitmiyoruz ve işte burdayız. "
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 4:23 am

Yanıma gelen kız "Hemen şimdi geliyorum."dedi ve içeri girdi.Bende bu sıradan Honeyin tüylerini okşamaya devam ettim.Bir yandan da Honeyle konuşuyordum.Tam konuşmaya dalmışken arkamdan bir ses " Selammmm. Ben geldim. "diye bağırınca ödüm koptu.
Arkamı dönünce kardeşim Claire ı gördüm."Yuhhh ödümü patlattın. "dedim.Şoku atlattıktan sonra gülümsemeye başladım..
" Hoşgeldin Honey. Nasılsın bugün bakalım? "Claire Honeyin tüylerini okşamaya başladı.Sonra bana dönerek" Sen buraların yolnu bilirmiyidn ya? "deyince hemen etkili bir bakış fırlattım.
Honey'i sanırım biraz ihmal ettim. Sonra dedimki kendi kendime neden biz Pegasus binicilik dersine gitmiyoruz ve işte burdayız. "dedim.Honeyi gerçektende çok ihmal etmiştim."Madem Honeyi bu kadar ihmal etmişsin hemen derse başlamaya ne dersin?deyince hemen evet anlamında başımı salladım ve gülümsedim.
"Hadi,o zaman dersimize başlayabiliriz."
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:51 am

Cebimden birkaç küp şeker çıkarttım ve kardeşime Honey'e yedirmesi çinuzattım. Rose elmde ki küp şekerleri alıp Honey'e yedirmeye başladı. O yedirirken bende konuşmaya başladım.

" Honey, diğer pegasuslardan farklıdır. Onu ihmal etmemelisin. Yoksa Honey sana çok çabuk küser. " dedim. Rosebeni dinleyip başını sallıyordu tamam dercesine. Honey, Rose'un elindeki bütünküp şekerleri bitirdikten sonra kişnedi. Bu seferde çantamdan tarak çıkartıım. " Tüylerini tara istersen. " diyerek Rose'a uzattım. Rose elimdeki tarağı alıp Honey'in bembeyazz tüylerini taramaya başladı.

" Çok güzel gözleri var değil mi? " diye sordu Rose. Honey'in gözleri bal rengindeydi. " Evet gerçektende muhteşemler. "

" Honey'le havada bir uçuşada çıkacakmıyız Clay? " Gülümseyerek " Evet ama önce Honey, yediği küp şekerleri sindirmesi gerek. Birden onla uçmaya gidersek rahatsızlanır. " dedim.
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 8:12 am

Honey Clayın verdiği şekerlere bayılmış gibi görünüyordu.Afiyetle yiyordu.Ben ise Honeyin tüylerini Clayın verdiği tarakla tarıyordum.Çok hoşlanmışa benziyordu.O kadar çok şeker yemişti ki her an patlayabilirdi.
"Honey her halde biraz daha şeker istiyor.Ama bugünlük yeter.Eğer biraz daha yerse sindirmesi zor olur." "Haklısın.Bu kadar yeter Honey.Hem daha seninle güzel bir uçuş yapıcaz.Eğer hava atmak istiyorsan yeter." Honey bu sözler üzerine şekeri yemeyi kesti.Havalı bir uçuş yapmaya meraklı gözüküyordu.
Honey ne kadar havalısın böyle.Gerçi o gözlerle hava atmamak mümkün mü?Bu sözler üzerine Honey kişnemeye başladı.Biz de Honeyin kişnemesiyle beraber Clay ile kıkırdamaya başladık.
"Hadi bakalım.Honey şekerleri sindirdiğine göre sende çok meraklı olduğuna göre derse başlayabiliriz.Havalı bir uçuşa hazır mısın?Honey "evet"diyen gözlerle Claya bakıyordu.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Rosemarie Hathaway Empty
MesajKonu: Geri: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 11:59 pm

" Peki o halde siz burda bekleyin ben Arianna'yı getireyim. "

Honey'le Rose'un yanından ayrılıp Ariaana'yı aramaya başladım. Kısa bir süre sonra Arianna yanıma geldi. Onu biraz sevdikten sonra kardeşimin ve Honey'in yanına geri döndüm. Arianna'nın sırtına binip kardeşime Honey'in sırtına binmesini söyledim. O da binin ce ikimiz havalandık. Havada yarım saat falan uçuş yaptık.

Rose'un Honey'de ki hakiiyeti yeterince iyiydi. Birkaç hareket gösterdim ona. Daha sonra " Hadi bu kadar yeter aşağı inelim. " dedim.

Aşağı indiğimizde konuşmaya başladım.

" Honey'le iyi bir iklisiniz. Honey çok şanslı. Hakimiyetinde iyi. Honey'i birdaha ihmal etme tamam mı? Yardımcı Pegasus Eğitmeni olarak seni Pegasus binicilik dersinden mezun ediyorum. "

Rose, bunları duyunca sevinçle bana sarıldı. " Ço.. Çok teşekkürler... " Rose'la Honey'İ kulübeye uğurladıktan sonra içeri geçtim.

RP BİTMİŞTİR!..

Rosemarie Hathaway
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway-2-
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway
» Rosemarie Hathaway