Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıkıcı gün

2 posters
YazarMesaj
Zoi Anadyontai
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Zoi Anadyontai

Sıkıcı gün Empty
MesajKonu: Sıkıcı gün   Sıkıcı gün Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 5:09 am

Uyanmıştım.Korkunç bir rüya görmüştüm.Banyoya gidio yüzümü yıkayınca sakinleştim.Gidip ormanda biraz dolaştım.Sıkıldığımı fark edince en yakın arkadaşım Arc'ın yanına gitmeye karar verdim.Kapıyı birkaç kez çaldım ama kimse açmadı.Tam gidecekken ''Selam Zo.'' diyerek kapıyı açtı.Arkama baktığımda yeni kalktığını üstündeki pijamadan anlamıştım.(ee gece tanrısının oğlu gündüz uyuyacak tabi.)Sonra cevap verdim ''Selam Arc.Acaba içeri gelebilirmiyim bu gün çok sıkıcı geçiyor.'' dedim.Esneyerek bana cevap verdi ''Tabi gelebilirsin ama bana bir saniye verir misin?'' dedi.Tamam manasında başımı salladım.1-2 dakika sonra dışarı üstünü değiştirmiş ve iyice uyanmış bir şekilde dışarı çıktı ve beni içeri aldı...
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Sıkıcı gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı gün   Sıkıcı gün Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 5:10 am

Tüm kardeşlerim gibi sabah uyuyordum aslında biraz fazla uyudum çünkü kolum az da olsa ağırıyordu.Kapıyı birisi kıracakmış gibi çaldı sinirle kapıyı açtım gelen Apollon kulübesinde ki arkadaşım Zo'ydu.Bana bir kaç saniye vermesini istedim, içeir girip pantalon ve melez kampı t-shirtini giydim.Sonra kapıyı açıp içeri davet ettim.İçerinin gece yarısı gibi görünmesinden ürkmüş gibiydi ona fark ettirmeden güldüm.Mini bara gidip bir kaç abur cubur, içecek ve patlamış mısır alıp beni takip etmesini söyledim.Sinemanın kapısını açtım Zo sinemayı görünce nefesi kesilecekmiş gibi oldu.Onu aşağa inmesi için zorladım hemen en öndeki bir koltuğa orurdu bende yanına oturdum.Abur cubur ve içecekleri aramıza koydum ve filmi açtım.Film kulübemizin klasikleşmiş korku filmlerinden biriydi.Zo korkmuş olacak ki getirdiğim hiç bir şeyi yemedi ben ise gülümseyerek filmi izlemeye devam ettim.
Zoi Anadyontai
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Zoi Anadyontai

Sıkıcı gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı gün   Sıkıcı gün Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 5:13 am

Filmi izlemeye başlayınca ağzım tam anlamıyla açık kalmıştı.Film tam bir Nyks çocuğunu yakışır biçimde gece izlenecek filmlerdendi.Korku filmi.Normalde korku filmlerinden korkmam ama bunda doğrusu epeyce korkmuştum.Filmin gerçekten çok korkunç olmasından ya da bu filmi ilk kez izlediğimden olabilir.Filmi izlerken bir an kusacakmış gibi oldum ama kendimi tutmayı başardım.Film bana çok uzun gelsede güzel bir filmdi.Ama bana çok uzun geldi.Herhalde disleksi olduğum içindir dedim ve dışarı çıktım.Dışarı çıktığımda birde ne göreyim.Güneş batıyordu.Demek ki film gerçekten de güzel ve uzundu.Kapıdan çıkarken Arc arkadan seslendi Zo, eğer akşam uyku falan tutmazsa korku filmi izlediğin için,''dedi ve hafif güldü''bizimle birlikte arenaya gelip kılıç antrenmanı yapmaya gelsene.''dedi bana ve gülümseyerek cevap verdim ''Eğer uyku tutmazsa ,ki büyük ihtimalle tutmayacak,tabii ki arenaya gelirim.''diyerek vedalaştım ve kulübeme geri döndüm.

Sıkıcı gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sıkıcı mı Eğlenceli mi?
» Sıkıcı Doktorluk
» Sıkıcı bir yarış-9.görev
» Sıkıcı bir gece ve iki melez...
» Sıkıcı bir çalışma odası toplama çalışması (Denetleme - 2 için)