Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıkıcı mı Eğlenceli mi?

+4
A. Anna Bianca Sentius
Claire Angel Deeply
Lara Adams
Alexandra Bethany Daniels
8 posters
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Empty
MesajKonu: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 5:01 am

Öğle vakti bir sürü eşya gelmişti ve tüm kardeşler bir düzen kurmaya çalıştık. Tüm eşyaları kaldırdık ve büyük bir ortam açtık. En azından tüm kampı alabilecek bir ortam. Sonra etrafı boyamaya başladık o bizim bilindik süslü kulübeden çok insanların eğlence yerlerine benzemişti.

Erkeklerin sayesinde o canım yüksek tavanlardan bizim süslü avizeler yerine rengarenk spot ışıkları yerleştirildi. En sonda güzel bir ses sistemi kurduk. Şöyle kulübenin köşesine de benim DJ'lik yapabilmem ve herkesin benim anonslarımı duyabilmesi için araç gereç (Mikrofon, kulaklık, turntable)... En sonunda kahkahalar atarak kardeşlerime döndüm. "Bence bu parti süper ötesi olacak!" dedim ve onlar Turntable'ı koyabilmek için yüksek yere taşırlarken bende elimdeki tabelayı asmak için kulübenin girişine çıktım:

Bu gece burası kendine güvenen Dansçı Melezler ve onları izlemek ve sergileyecek dansları olan melezler için ayrılmıştır.
Gülmek, eylenmek, zıplamak ve tıkınmak dışında gelenler içeri giremez!

İçerisi ben gelene kadar çok değişmişti. Neredeyse tüm sistemler kurulmuştu ve duvarlar bitmişti. En sonunda gülümseyerek mutfağa girdik ve yemekleri hazırladık. Soğan halkaları, meyve suları vs. En sonunda bir barmen (her ne kadar barmenler içki sunsa da bizimkisi tıkınılacak şeyler sunacaktı) olarak nöbetleşe kardeşler karar verdik.

En sonunda ise hpimiz giyindik ve ben müzikleri ayarlamak için köşeme çekildim. Sonra yanıma gelen kardeşim Lara'ya "Sence Flo Rida-Low iyi mi?" dedim. Bana gülümsedi ve "Bence o ikisi olmaz Ama örneğin Britney Spears- Three ile Down'u karıştırırsan iyi olur." dedi. "Sende biliyormuşsun da suskunmuşsun kızın!" dedim gülerek. Ardından ekledim:" Giriş müziği Menudo-Midnight." dedim. Lara da evet anlamında kafasını sallayarak oradan uzaklaştı.
Spoiler:

!Ps!Lütfen partiye gelirken süslü püslü gelmeyin. Bu parti dans ve eğlence için. Örneğin: break dansçıları gibi. İstenirse kıyafet spoiler içinde gösterilebilir.

Spoiler:
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 5:41 am

Bugün çok güzel bir gündü.Bizim,Afrodit kızlarının herzaman yaptığı gibi bir parti düzeniyorduk.Büyük bir uğraşıdan sonra kulübemiz parti için hazırdı.Ama bu sefer farklı bir tür deneyecektik.Süslenmeyecek ,rahat kıyafetler giyinerek dans yeteneğimizi sergileyecektik.

Spoiler:

Saçımı önemsiz bir şekilde topuz yaptım.Ve kendimi aynanın karşısında bakmaya başladım.Birkaç melez yerlerini almaya başlamıştı bile.

En son Lara Adams tarafından Çarş. Şub. 02, 2011 7:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 6:22 am

Bugün kulübemizde bir parti düzenliyorduk. Ama bu parti diğerlerinden çok farklı olacaktı. Bu partiye süslenilmeden gelinecekti. Bu düşüncede anca bizden çıkardı zaten. Partinin dekarosyon işine All bakıyordu. Bende içerde bazı işlerimi hallediyordum. İşimi bitirdiğimde kardeşlerime yardım için salona girdim. Çok ama çok güzel olmuştu. Başta burası bizim kulübemiz mi diye düşündüm. Sonra All'in bana gülümseyerek " Nasıl olmuş? " sorusuyla bizim kulübemizin olduğunu anladım.

Şöyle bir etrafıma bakındıktan sonra süper bir parti geçireceğimizi çoktan anlamıştım bile. Yemekler için mutfağa gidip diğer kardeşlerime yardım ettim. Her şey hazır olduğunda sıra giyinmeye gelmişti. Dolabımı açtım ve rahat edebileceğim şeyler giydim. Çok hafif bir makyajdan sonra saçımı topladım. Hazır olarak salona gittiğimde bir çok melez yerini almıştı bile.

Spoiler:
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 6:38 am

Bu gün bir parti düzenliyorduk.Alex kulübeyi harika bir biçime sokmuştu.Ben üstümü değişip geldikten sonra Lara'yla bir şeyler konuştuklarını gördüm.Sonra müzik başladı.Alex'e bağırdım"Alex!Hadi dans teme vakti!"dedim ve güldüm.Alex'te güldü,ardından dans etmeye başladık.Profesyoneller gibi dans ediyorduk,özellikle Alex çok güzel dans ediyordu.Çok eğleniyorduk.

Spoiler:

En son Anna Blair Johnsson tarafından Perş. Şub. 03, 2011 12:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 11:18 am

Bugün Alex beni kulübelerinde yapılacak olan bir partiye davet etmişti. Ancak bu parti diğerlerinden farklı olacaktı. Bu partiye spor tarzı kıyafetlerle gelinecekti. Partide de sadece dans ve eğlence olacaktı. Bu fikir hoşuma gittiğinden davetini hemen kabul etmiştim. Şimdi ise partiye gitmek için hazırlanıyordum. Süslenmeyeceğim için pek zaman harcamama gerek kalmamıştı. Bir t-shirt ve eşofman altı ile hazırdım işte. Şimdi tek yapmam gereken parti için Afrodit Kulübesi'ne gitmekti. Kulübeye vardığımda içeridekiler dans etmeye başlamışlardı bile. Ben de hemen aralarına katıldım. Eğlenceli olacağa benziyordu.

Spoiler:
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 10:48 pm

Claire bana bir parti olacağından söz etmişti. Afrodit Kulübesi kızları bir dans partisi veriyorlardı. Bu bir dans partisi olduğu için raht giyinmek gerekiyordu. Dolabımı açtım ve üstüme rahat bir kombinasyon seçtim. Gayet şık ve sportif olmuştum. Partiye biraz erken gitmeyi düşünüyordum. Böylelikle hem Claire'ı biraz daha fazla görecek hem de partinin hazırlanmasına yardım edecektim.

Afrodit Kulübesine geldiğimde dışarıda asılı olan tabelayı gördüm. "Doğru yerdeyim" diye düşündüm kendi kendime. Kapıdan içeri girdim ve şok oldum. Burası tam bir parti mekanı olmuştu. Afrodit Kulübesini daha öncede görmüştüm ama hiç bu hale gelebileceğini düşünmemiştim. Şaşkınlıkla kulübeyi inelerken Claire yanıma geldi "Hadi gel dans edelim" dedi ve beni kolumdan çekiştirerek kalabalığın arasına soktu.

Spoiler:
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 1:44 pm

Kızlardan aldığım davet üzerine sevinçle Afrodit kulübesinin yolunu tuttum. Üzerime rahat bir şeyler giymiştim çünkü Alex bana bunun bir break dans partisi olacağını söylemişti. Dünyanın en şık elbisesini giysem bile Afrodit kızları arasında sönük kalacağımı bildiğim için kendimi hiç kasmadım. Bol bir füme bluz ile aynı renk bir tayt ve kıyafetimle uyumlu spor ayakkabılar giymiştim. Süs olarak sadece hiç çıkarmadığım baykuşlu kolyem boynumda yer alıyordu. Saçlarımı açık bırakmıştım ama yanıma birkaç toka almayı ihmal etmemiştim çünkü yapacağım danslar sırasında terleyip onlara ihtiyaç duyabilirdim. Aynanın karşısına geçtiğimde kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradım çünkü tahmin ettiğimden çok daha kötü görünüyordum ama bunu önemsememeye karar verdim. Afrodit kulübesinin giriş kapısına insanı daha ilk saniyede güldürmeyi başaran bir tabela asılmıştı. Hemen kapıyı çaldım, beni bana oranla çok şık giyinip biraz da makyaj yapmış olan Claire karşıladı. Onunla selamlaştıktan sonra içerideki kalabalığın arasına kaynamaya karar verdim. Isınana kadar bir süre dans eden melezleri seyredecek, sonra ben de pistteki yerimi alacaktım.

Tipim: Razz
Spoiler:
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 7:36 pm

Kıyafetlerimi düzelttikten sonra kendi koltuğuma oturdum.Herkez kendi halinde konuşuyor,dans ediyordu.''Yarışma zamanı!'' Diye bağırdım.Herkez bağırmamla birlikte dans alanından uzaklaşmış,kenarda bekliyordu.Ben ve birkaç melez jüri olmuştuk.Dansçı melezleri sıraya dizdik.''Eveet.'' Dedim ve ilk melez geldi.Tanrı aşkına!Bu bir dansmıydı?Öncelikle kıyafeti hiç mi hiç uyumlu değildi.Hem break dans etmiyor,diskoda dans ediyor gibiydi.Tersleyen bakışlarımla kızın yanına gittim.Omzundan tuttuğum gibi kapının önüne götürdüm.Ona kulübede asılı olan tabelayı gösterdim.''Okudun mu canım?'' Diye sordum.Kız eveet anlamından kafasını salladı.Onu ile attım.''Üstünü ve dansını değiştirmediğin sürece buraya giremezsin.'' Dedim ve kulübeye girip koltuğuma tekrar oturdum.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 7:08 am

Ben içeri girdiğimde parti çoktan başlamıştı.Herkes rahat kıyafetlerini giymişti.Bense biraz süslüydüm yine de.İçerisi şarap kokuyordu.Hayret Lara buna nasıl izin vermişti acaba?
Acıktığımı hissettim ve atıştırmak için mini bar'a yöneldim.Cipslerden bir tane ağzıma attım.
Birden enerjim yerine geldi ve dans pistine yöneldim.Eh buraya kadar gelmeden öce dans dersleri alıyordum.Sonra birden fark ettim ki dans yarışması başlamıştı.1. olma ihtimalim vardı.
Jürilerden izin aldım ve katıldım.Sıra bana geliyordu.Doğaçlama yapacaktım tabi.Beni çağırdılar ve sahneye yöneldim."Hazır mısın?" diye sordular ve ben "Evet" deyince başlattılar müziği.Güzel yaptığımı hissediyordum.Beni beğenenler vardı sanırım.Bana "Vuuhuuu" diye bağırıyorlardı yani en azndan ben öyle anladım insan yemek yerken konuşursa böyle olur;iğrenç.Dansım bittiğiinde selam verdim ve dans pistinden ayrıldım.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Sıkıcı mı Eğlenceli mi?   Sıkıcı mı Eğlenceli mi? Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 3:44 am

Biraz kibar bir parti olmuştu bence. Azıcık coşmalıydık. Zaten mikrofonun başında bendim ve müzikleri ben yönetiyordum. Yarışmada da bitmek üzereydi. Hemen aklıma bir fikir geldi. Neden olmasın... "Bayanlar baylar işte şimdi yapacağımız şey kulübeler arası. En iyi dans eden kulübeyi bulma vakti gelmedi mi? Dans etmek isteyen gruplar şarkıları ile beraber çıksın. Ama önce: Afrodit Kulübesi ve Karşılarına kim çıkarsa!Şarkı:Beginnn" diye anons yaptım ve güvenilir birine ortamı emanet edip piste indim. Şarkı kamaydı ve seçim benimdi.

Müzik yavaş yavaş başladı ve aynı anda parande atıp zıpladık. Kampa gelmeden ve geldikten sonra bulunduğum bir dans grubu vardı. Orada yeterince dans ediyordum. Bir süre sonra coştuk ve fıskiyeleri açıp dans etmeye başladık. Islanmıştık, herkes ıslanmıştı ama eğleniyorduk.

Spoiler:

Sıkıcı mı Eğlenceli mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sıkıcı gün
» Sıkıcı Doktorluk
» Sıkıcı bir yarış-9.görev
» Sıkıcı bir gece ve iki melez...
» Sıkıcı bir çalışma odası toplama çalışması (Denetleme - 2 için)