Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı?

2 posters
YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı? Empty
MesajKonu: Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı?   Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı? Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:07 pm

Ağabeyim kılıç dersinden sonra odama çekilip biraz dinlendikten sonra hem arkadaşım hemde yiğenim olan Diatrisi'yi ziyarete gitmeyi düşündüm kendisi Hypnos'un oğlu ve işi gücü günün 23 saat 59 dakikası uyumak.Ha bide neden bir dakika az, sonuçta onlarda yemek yiyor.Üstüme bir t-shirt ile kot pantolunu giyip kulübeden çıktım.Kulübelerimiz pek uzak değidldi.Kulübeye varınca bilerek kapıyı sert çaldım ki uyansınlar.Şaşırmıştım normal bir kapı açma zaman diliminde kapı açılmıştı açan tabikide Diatrisi'ydi çünkü o diğerlerine kıyasla daha az uyurdu.Biraz sesizlik oldu ardından "Merhaba Diatrisi, içier davet etmicen mi?dedim gülerek.Sonunda cevap vermeye yeltendi ve "Ha, senmiydin Arc bende kapıda uyumuşum özür dilerim hadi hemen içeri gir."dedi.Bu sözünün ardından kahkayı bastım ama kahkahamı bitiremeden esnemeye başladım bu kulübe insanı ölene kadar uyuturdu, hemen en yakında ki koltuğa oturdum Diatrisi'de mutfağa gitti.
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı?   Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı? Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:18 pm

En yakın arkadaşlarımdan biri beni ziayrete gelmişti ben ise kapıda uymuştum çok utanç vericiydi.O koltuğa oturuken bende mutfağa gidip bir tepsiye biraz meyve suyu ve annemin tatlılarından getiridim.Salona geldiğimde Arc uyumak üzreydi tepsiyi masaya koyup onu dürttüm ve gülümseyerek "Bak Arc, işte bizim kulübe adamı öldürene kadar uyutur."dedim.Birden Arc korkmuş gibi irkildi ve "Meyve suyu ve pastalar için teşekkürler."dedi ve pastadan bir ısırık aldı.Ardından konuşmaya başladık kampa geldiğimizden beri ne yaptıklarımızı felan anlatıyorduk.Aradan bir Arc uyumak üzere oluyordu ama uyandırıyordum bazende o beni uyandırıyordu.
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

MesajKonu: Geri: Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı?   Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı? Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:38 pm

Evet Diatrsi'yle iyi anlaşıyorduk kampta yeni olduğum için tek arkadaşım oydu.Getirdiği pasta gerçektende mükemmeldi.Ama saat epeyce geçiyordu ve yemek saatinde burda uyumak istemiyordum üstelik her an diğer kardeşleri uyanabilirdi.Meyve suyumu bir dikişte içtikten sonra "Her şeyin için teşekkürler Diatrisi ama şimdi gitmem lazım."dedeim.Diatrisi biraz şaşırmıştı ama "Görüşürüz."diye bildi.Kulübeden çıkıp kendi kulübemin yolunu tuttum.

Tak! Tak! Aranızda uyanık olan var mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poseidon'la olan akrabalığım...
» Açık Olan Kulübeler
» Zack ile maceraya girşicek olan var mı?
» Babama Olan Kızgınlığım ve Kötü Empusalar
» aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim