Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo Bell (rp1)

2 posters
YazarMesaj
Leo Bell

Leo Bell (rp1) Empty
MesajKonu: Leo Bell (rp1)   Leo Bell (rp1) Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:31 am

Bir gün Marcusla geziyorduk.O Yunan miteolojisine ok düşkündü.Bende ilgilenmezdim.Yine yunan miteolojiden bahsediyordu.Tuhaf ama canavarlar hakkında çok şey biliyordu.(Boylarını ve zayıf noktalarını gibi)Okulda bakçeye gitmeyi sevmiyordum.Tuhaf şeyler görüyordum.Diseksi yüzündendi herhalde.
Zil aldı.içeri girdik.Marcus tedirgindi.Bana ''Eğil'' [color=white]diye bağırdı.Sayesinde okulun kabadayılarından olan Frank'ın attığı kalemden kurtulmuştum.Durun bir dakika.O kalem değildi.30 cm boyunda bir dikendi.
Frank gerçek yüzünü gösterdi.Arkasından 2 metre boyunda kuyruk,3 metre kadarda boyu vardı.
Marcus ''Montikor''dedi.Marcus haklıydı.Yunan Mitelojisi gerçekti.Marcus çantasından bir kılıç çıkardı.Bunu okula nasıl sokmuştu ya.Biz hibirşey sokamıyoduk.
Sonra Marcus canavara saldırdı.Ama canavar tek hamlede Marcusu yere devirdi.Marcus metrelerce sürüklendi.Arkadaşım ( ysni tek arkadaşım) yerde baygın yatıyordu.2 metre zıplayıp
canavarın kafasına indim.İlk defeao kadar yükseğe zıpamıştım.
Canavarın kafasına indim.Canavar taramalı tüfek gibi diken atıyordu.Okulu boşaltmışlardı.Sadecebiz vardık.Kılıcı canavara sapladım.Ama canavar sadece böğürdü.Sonra diken atma hızı saniyede 2 oka çıktı.Zemin kat delik teşikti.Sonra hızla 2. kata Marcusu bıraktım.Sonra canavarı oyaladım.Böylece devam ettik.Ama canavar her kat ıkışında merdiveni yok ediyordu.
Sonra en üst katta mahsur kaldık.Ve birden bina sarsılsı.Deprem oluyor zannettim.Camdan bakınca zemin katın çöktüğünü gördüm.Marcus ayılmıştı.Marcus ''Atla''dedi.Marcus herhalde delirmişti.Altımızda 6 kat vardı.Ama burada kalırsakta ya canavar maması olacaktık,yada bina çökünce altında kalacaktık.Marcus pencereye koştu.Bende onu takip ettim.Ve aynı anda camdan atladık.
Biz atladıktan 2 saniye sonra bina çoktü.Bir arabanın üstüne düştük.Okuldaki garaşdan 1 BMW araba fırladı.Tam stümüze düşüyordu.Tam bize yaklaştığında üstünden atladık.Ve Melez Kampına doğru yola çıktık.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Leo Bell (rp1) Empty
MesajKonu: Geri: Leo Bell (rp1)   Leo Bell (rp1) Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:55 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Leo Bell (rp1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo Bell
» Leo Bell (rp 2.)
» Leo Bell (rp 3.)
» Leo Bell
» Leo Bell