Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Pole

2 posters
YazarMesaj
Ashley Pole

Ashley Pole

Ashley Pole Empty
MesajKonu: Ashley Pole   Ashley Pole Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 4:46 am

Her gece tuhaf bir rüya görüyordum Sleep . Ama sadece tek bir rüya. Tam en önemli yerine geliyordu o aptal okul saatim çalıyordu . Rüyam bir haftadan beri beynimi bir fare gibi kemiriyordu . Ve lanet bir sınav haftasıydı . Hiçbir sınavına konsantre olamıyordum. Zaten dikkat eksikliğim varmış . Ne zaman bir şeye yoğunlaşsam beynim allak bullak oluyordu.

Bir tepeden tırmanıyordum . Tırmanıyordum , tırmanıyordum ve tırmanıyordum.

Arkamda iki koca canavara karşı savaşan bir erkek vardı . Başında bir şapka vardı. Üstünde çamurlanmış bir tişört ve altında yıpranmış bir kot pantolon . Sırtında da küçük bir sırt çantası .

Ama bu işte bir terslik vardı . Erkek çocuk benden en fazla 3 yaş büyüktü . Bunlarla nasıl savaşsın ki ?
Daha doğrusu neyle savaşsın ?

Kısık bir ses duydum , ses kısıktı ama güçlüydü. Çok güçlüydü.
Ses bana '' Koş Ashley ! Güçlü olmak zorundasın '' dedi.
Neden bilmiyorum ama ona itaat etmek zorundaymışım gibi hissediyordum .
Sese yoğunlaşarak '' Sen kimsin?Çık zihnimden !
Beynimde şimşekler çaktı. Görüntüler oluşuyordu . Kocaman bir salonda 10'dan fazla kişi vardı .
Herkes birbiriyle tartışıyordu .
Kızıl saçlı , inanılmaz güzellikte olan bir kadın ''Çocuk bizim geleceğimiz.Onu öldürmeyelim.'' dedi .
Mavi gözleri olan , neredeyse parıldayan adam , kadına sert bir bakış attı .
''Kızım haklı mı sizce ? Kehanetlerle uğraşan Tanrı ! Apollon ! Bize bir yol söyle . Aslında onu öldürmek istemem . ''
Bir dakika !
Ne yani ! Apollon ? Yoksa kızıl saçlı kadın ... Afrodit miydi ? Mavi gözlü kudretli adamda Zeus . Ulu Zeus . Tanrıların Kralı öldürülmemi istiyordu . Gelecekteki önemim de ne ?
Siyah ve hafif kıvırcık saçlı adam ki oldukça yakışıklıydı . Her yerinden pozitif bir enerji saçıyordu. Sanki bedeni çok uzak diyarlardaymış gibiydi . Birden transtan çıkmış gibi gözlerini kırpıştırdı .'' Baba, Afrodit haklı . Onu öldürmemeliyiz.ŞİMDİLİK.''
Birden dünyaya döndüm . Annem ya da babam öz değildi . Ama oldukça iyilerdi . Onlara hizmet ettiğimde .

Kalkıp kahvaltı yaptım . Okula aceleyle gittim . Yazılıdan önce biraz notlarıma bakmalıydım .
Gerçi rüyalarım beynimde dönüp duruyordu.
Okula gittim. Havalı kızlar erkeklerin dedikodusunu yapıyordu . Köşede bir kaç kabadayı çocuk zayıf çocuklardan para istiyorlardı . Uzun boylu ve yakışıklı erkekler basket oynuyorlardı .
Her zamanki okul .

David yanıma geldi . ''Selam Ash!
'Selam David !
Herkes onun benden hoşlandığını söylüyordu . Ama ben benden hoşlanmadığına emindim .
Genellikle beni korumaya çalışırdı . Acaba ona rüyamı anlatmalı mıydım ?

Sınıfa girdim . Lanet matematik sınavı başlamak üzereydi . Notlarıma göz attım .
Mr. Simon içeri girdi . Sınav kağıtlarını dağıttı .
Kağıt ve ben bakışıyorduk .
Dakikalar ilerliyordu . Soruları pek sevmemiştim ama çözdüm .
...35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . Zil çaldı .Kağıtları verdik ve sınıftan çıktık.
David de sanki çok iyi geçmemiş gibi bakıyordu . Ama sınavı pek takdığı yok gibiydi . Endişeliydi .

David'in yanına gittim .
'' Çok mu kötü geçti ? ''
''Hayır Ashley . Bak konuşmamız lazım . ''
''Sonra konuşuruz ... ''
''Şimdi ! '' Onu ilk defa sinirlenmiş gördüm .
''Tamam , sakin ol . Anlat ''
''Sen çok önemli bir kişisin Ashley . Bak . Beni şuanda deli zannediyor olabilirsin . Ama bana inanmak zorundasın . Sen ... Sen bir melezsin . Yani yarı insan - yarı tanrı kanı var sende . Özelsin . Seninle ilgili kehanetler şimdiden ortalıklarda . Canavarlar varlığını hissetmedi . Ama çok uzun sürmez . Belli ki şimdi seni tanrılar koruyor .
'' David, sana inanıyorum . Ya aslında inanmıyorum . Son zamanlarla rüyalar görüyordum . Ne yani onlar gerçek mi ? Annem ya da babam bir tanrı mı ?
''Evet , dostum. Hemen buradan gitmeliyiz açıkçası . Her yerde tehlike var.Ama korkma kamp güvenlidir.Melez Kampı ''
''Ah , peki tamam. Babam ya da annem kim acaba biliyor musun ? ''
''Hayır , sen daha sahiplenilmedin . Korkma en kısa zamanda sahiplenilirsin . ''
Okuldan çıktık ve bir taksiye atladık . Şöför normal değildi. Ahh , bu şöför bir yaratıktı.
David ''Melez Kampı'na . '' dedi . Sanki araba yerinden kımıldamıyordu .
Geldiğimizin bile farkında değildim . Bu kadar mıydı ? Ya rüyamdaki canavar .
Arabadan indik . Önümüzde yürümemiz gerek koca bir dağ vardı .
Arada bir koşuyorduk . Ama sürekli hızlı adım atıyorduk .
Ağaçların arasından kocaman bir yaratık fırladı . Bana doğru kocaman dişlerini gösterdi .
Hah ! Tanrılar beni koruyordu . Eminim buna .
David çantasından bana kocaman bronz bir kılıç fırlattı . Kendiside kılıcını aldı . Kılıç elime rahat olmamıştı aslında . Ama içgüdülerimle canavara doğru darbeler fırlattım . Ama canavarın derisi çok sertti . Mutlaka zayıf noktayı bulmalıydım .
Yada David bulmalıydı .
Dayan Ashley!
O sırada zihnimde sesler tekrar yankılandı .
''Yen onu ! Haydi Ashley ! Zeus çocuğa yardım etsene ! .....''

O sırada başım dönmeye başladı yere yığıldım . Canavar ağzını açarak yanıma geldi . O sırada
'' Boğazının altına vur! '' dedi Tanrılardan birisi .
Sonra kalan son güçümle boğazına kılıçı soktum . Canavar sanki bir altın rüzgarına dönüşmüştü . Hatırladığım son şey buydu .

Uyandığımda yanımda David dikiliyordu . David ! David'in keçi bacakları vardı . Ama üst tarafı normaldi . Bir de çok ufak boynuzları vardı .
''Günaydın kanraman ! 2 gündür uyuyorsun . ''
''Hadi canım !
''Bak sana ne getirdim . Nektar . Tanrı içkisi. İç bunu . '' dedi ve bana uzattı . İtiraz etmeden içtim . Tadı çok güzeldi . Hayatımda içtiğim en güzel şeydi bu .
David bana kampı gezdirdi .
Akşam kamp ateşinde aptal çocuk şarkıları söyledik . Ama eğleniyorduk . Ben yemeğimi kime suncağımı bilmediğim için tüm tanrı ve tanrıçalara sundum .
Kendimi evimde hissediyordum .
O gece kendimi yatağa attığım gibi uyumuşum ...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Ashley Pole Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Pole   Ashley Pole Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:50 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Ashley Pole
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Marin-2
» Ashley Everdeen-3
» Ashley Star
» ASHLEY MARİN.
» Ashley Debra Chandler