Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amacımız gezmek.

2 posters
YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Amacımız gezmek.  Empty
MesajKonu: Amacımız gezmek.    Amacımız gezmek.  Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 5:41 am

Bugün canım kamptan çıkıp dolaşmak istiyordu ama bunun tek başına bir eğlencesi olmayacağını biliyordum. Bunun için kardeşim Kate'ye benimle gelip gelemeyeceğini sorduğumda işinin olduğunu ve bugünlük beni tek bırakacağını söylemişti. Buna ne kadar çok üzülsem de belli etmeden işini halletmesini söyleyerek kulübeden çıktım. Evet, yine tek başımaydım. Aslında kamptan bir sürü arkadaşım olsa da onları çağırmaya çekiniyordum. Her şeye rağmen Afrodit kızlarının beni kırmayacağını düşünerek Clay'ı çağırmak için kulübelerine doğru ilerlemeye başladım. Eh Afrodit çocuklarının hepsi birbirinden iyiydi ve ben iyi anlaşsam da Clay'ın yeri bende ayrı olduğu ve onunla çok eğlendiğim için onunla gezmek istiyordum. İçimden umarım işi yoktur diye hem dua ediyor, hemde etrafımdan geçen melezlere gülümseyerek selam veriyordum. Sonunda Afrodit kulübesine ulaştığımda kapıyı tıklattım ve Clay'ın kapıya çıkması için dua ettim. Ama pek düşündüğüm gibi Clay çıkmadı onun yerine Thay çıkmıştı. "Selam Thay, Claire burada mı?" diye sordum. Aslında Thalia'yı da çok sevmeme rağmen ilk baştan beri aklımda Claire'yi çağırmak olduğu için ona seslenmesini istemiştim. Thalia bana gülümseyerek "1 dakika bekle Esha hemen çağırıyorum." dedi ve içeri doğru ilerledi. Kulübe de olduğu seviniyordum. Thalia içeri seslenmek için giderken bende arkasından onu izleyerek Clay'ın bir an önce dışarı çıkmasını beklemeye başladım.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Amacımız gezmek.  Empty
MesajKonu: Geri: Amacımız gezmek.    Amacımız gezmek.  Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 6:30 am

Thay yanıma geldi ve " Esha seni çağırıyor. " dedi. Neden geldiği hakkında hiçbir fikrim olmadan Esha'nın yanına kapıya gittim.

Sıcacık bir gülümsemeyle
" Hoşgeldin Esha. " dedim. Esha da aynı sıcak gülümsemeyle " Hoşbuldum. " dedi. Sonra konuşmaya devam etti. " Eee şey benim canım sıkılıyorduda kaptan çıkıp dolaşmak istiyorum. Bana bu yolculuğumda eşlik edermisin? "

Esha'nın bu soruyu bana sormasına çok sevindim. Kamptaki en yakın arkadaşlarımdan biriydi. Onunla daha önceki gezilerimizde çok eğliniyor, gülmekten ölüyordum. Bu gezininde onlardan birini bildiğim için " Tabikide hem yalnız dolaşmak olmaz. Bekel hemen geliyorum. " dedim. Sevinçle odama üstümü değiştirmeye gittim. Kısa bir şort üstünede pembe bir bluzumu geçirdiğim gibi aynamın karşısına geçtim. Biraz makyaj yapıp saçımı taradığımda ise çantamı kapıp Esha'nın yanına gittim.

" Çok bekletmedim umarım. "

" Yok tatlım. Hadi hazırsan çıkalım. " Kulübeden çıktık ve kolkola yürümeye başladık. Meraktan çatlayarak asıl soruyu sordum: " Eeee nereye gidiyoruz? " ve Esha'nın cevabını bekledim.
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

Amacımız gezmek.  Empty
MesajKonu: Geri: Amacımız gezmek.    Amacımız gezmek.  Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 11:33 am

Clay'ın benimle gelmesine çok sevinmiştim. O hazırlanırken bende biraz Thay'la muhabbet ettim. Clay geldiğinde beraber kulübeden ayrılarak yürümeye başladık. Onunla her gezimiz çok eğlenceli olduğu için şimdi de çok mutluydum. Sonunda Clay nereye gidiceğimizi sorduğunda gülümseyerek ona döndüm ve "Bugün kampta takılmak istemiyorum Clay, aklımda Hoover barajı var, oraya gitmeye ne dersin?" diye sorduğumda ilk önce şaşırdı sonra da sevinçle "Tabii süper olur." dedi. Kampa geldiğim ilk günden beri beni en sıcak karşılayanlardan biriydi Clay ve birbirimizi çok iyi anladığımız için, genelde fikirlerimizde aynı oluyordu.

Sonunda ahırlara geldiğimizde hemen Alexsis'in yanına giderek onu sevdim ve şekerlerden verdim. Clay'a baktığımda o da pegasusunu seviyordu. Ona dönerek "Hadi gidelim mi?" diye sordum. Başını tamam anlamında sallayıp pegasusa binince bende aynı şekilde pegasusuma bindim. Ahırlardan çıkıp havada ilerlemeye başladığımızda pegaususlarımıza "Hoover barajına gidiyoruz." diyerek bizi oraya götürmelerini sağladım. Her ne kadar pegasuslarla konuşamasam da onların beni anladığına ve yolları bildiklerini biliyordum. Hava da biraz daha ilerledikten sonra Clay'a döndüm ve "Ee Clay nasıl gidiyor, kampta bilmediğimiz neler oluyor anlat bakalım." dedim ve ikimizde kıkırdamaya başladık. Clay diğer Afrodit kızları gibi olmayıp oldukça cesur olsa da onunda istemeden de olsa her şeyden haberi oluyordu ve kampta yabancı gibi dolaşmaktansa bu daha iyi bir şeydi.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Amacımız gezmek.  Empty
MesajKonu: Geri: Amacımız gezmek.    Amacımız gezmek.  Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 10:08 pm

" Hemen anlatayım. Hımm öncelikle seviglilerden haber vereyim. Ena'yla MArk, Kardeşim Thay'la Karl, Sofiş'le Dav sevgili oldular. Ayrıca süper bir haberim varrrr. Pers bana evlilik teklif etti. "

Esha çok şaşırmış ama bir okadarda sevinmiş bir ifadeyle " Neee evlilik teklifi mi etti. Şimdi sen evleniyormusun? " dedi. " Evet. Yani. Sanırım Very Happy Çok mutluyum. " dedim. Dedikodu başlayınca bitmez Esha bana " Nasıl etti? Nerde etti? Sen ne dedin? " diye soru yağmuruna tuttu. " Evet dedim tabikide. İzmir'de etti. Hiç beklemiyordum. Şok oldum. " dedim.

Böyle dedikodu yaparken dalmışız. Hoover Barajı'na gelmemizle bu dedkoduları bıraktık. " Eeee şimdi ne yapacağız? " diye sordum Esha'ya.

Amacımız gezmek.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amacımız eğlenmek
» Biraz Gezmek...
» Sadece gezmek istemiştik