Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Bir Sorun.

2 posters
YazarMesaj
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

Küçük Bir Sorun. Empty
MesajKonu: Küçük Bir Sorun.   Küçük Bir Sorun. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 10:22 am

Tanrıçam, oyun başlıklarına bir ara kural getirmiştiniz. Bir kişi yazdıktan sonra iki post beklemek zorundaydı. Yeni gelenler, açıklamaları okumadıkları için her bir posttan sonra yazıyorlar. Uyarmama rağmen devam edenler var.

Bir de sadece ifade yollanan mesajlar var. Onlar da çok gereksiz bence. Bununla ilgili bir şeyler de yapılabilir mi? Boş yere fazladan post yollanmış oluyor.

Bu ikisini belirtmem gerektiğini düşündüm. Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Küçük Bir Sorun. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Sorun.   Küçük Bir Sorun. Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 3:14 am

İkisi benim de dikkatimi çeken kural ihlalleri Kate, ne yazık ki artık herkese pm ile uyarı yapmaya yetişemiyorum. Elimden geldiğince önlemeye çalışıyorum ben, siz de denk geldikçe gereksiz mesaj yollayan veya üç kişi kuralını bozan kullanıcıları uyarmaya devam edin. Smile

/kilit.
http://olimpos.my-rpg.com

Küçük Bir Sorun.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir sorun/ öneri
» Sizdede sorun var mı ?
» Sorun / Şikayet
» Küçük bir öneri...
» Yine Sorun Çıkarıyorum