Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ormanın karanlık yüzü ...

YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Ormanın karanlık yüzü ... Empty
MesajKonu: Ormanın karanlık yüzü ...   Ormanın karanlık yüzü ... Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 2:05 am

Rüya görüyordum ... Demir bedeni ve kanlı kuyruğu ile bir akrep , kampa doğru ağır ağır yürüyordu . Birden korkunç bir ses yankılandı . " Acemi olan kampı kurtaracak ama kimsenin ruhu bile duymayacak ... " Sanki çok iyi akustiği olan bir tiyatroda bu sözler söyleniyordu . Kan-ter içinde yataktan fırladım .

Rüya isimli mor hançerimi ve dokuz adet fırlatmalık hançerimin bulunduğu bilekliğimi koluma takıp akrebin bulunduğu yere yani ormana doğru ilerlemeye başladım . "Acemi olan " ben olmalıydım kimsenin duyup duymaması önemli değil bu harika bir macera fırsatıydı . Ormanın derinliklerine doğru ilerlerken ilk gecemde gördüğüm satir aklıma geldi . Onu bir daha hiç görmemiştim . Acaba akrep tarafından yenilmiş olabilir miydi ? Birden akrebin ayak seslerine benzeyen araba sesi şiddetinde bir ses duydum . O tarafa giderken sol elime Rüya'yı sağ elime diğer hançerlerimden birini aldım . Derken gördüğüm manzara karşısında tüylerim diken diken oldu . Bir orman perisi akrep tarafından parçalanmış bir biçimde yerde yatıyordu o sırada akrebin normal bir akrep olmadığını fark ettim . Kuyruğu bir yılandı . Yılanda beni farketmişçesine tısladı .

Tehditkar bir şekilde hançerlerimi ona doğru savurdum . Akrep-yılan bana kuyruğundan -yılan olan kafasından- bana altın renkli bir zehir fışkırttı . Zehirden kaçabilmek için sola doğru atladım . Ayağım bir taşa takılmış olacak ki yere kapaklandım . Yılan bana tekrar zehir fışkırtmak için doğruldu ona sağ elimdeki hançeri beceriksizce fırlattım . Bu bana zaman kazandırmıştı . Bu yaratığın zayıf noktası olmalıydı neresiydi bu ! Bir anda gözüme akrebin metal derisi ile yılanın kanlı derisi arasında garip bir bağlantı noktası vardı bu zayıf noktası olmalıydı . Tam hançerimi fırlatacaktım ki akrep-yılan pençelerinden birini yere sapladı -aslında bana hedef almıştı- kaçmayı zor da olsa başarmıştım fakat canavar adeta bacağımda bir yarık açmıştı . Bacağım çok acıyor ve kanıyordu . Yaratık üstüme doğru gelirken Rüya'yı fırlatma pozizyonuna getirdim ve son kalan gücümle fırlattım . Tam yaratığın boynuna saplanmıştı . Yaratık çıldırmış gibi bağrınıyordu . Bir kaç saniye sonra yaratık burharlaşmış hançerim oracıkta duruyordu . Sanki yaramdaki acı canavardan güç alıyordu ki yaratık ölünce yaramın acısı azalmıştı . Topallaya topallaya Hypnos kulübesindeki odama çıktım...

Ormanda geçen bu korkunç macerayı zor da olsa atlatmıştım ...

Ormanın karanlık yüzü ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık Macera 2
» Karanlık Görev (1)
» Karanlık Görev (2)
» Karanlık Miğfer
» Sonsuz Karanlık ile...