Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diatrisi Demo

YazarMesaj
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

Diatrisi Demo Empty
MesajKonu: Diatrisi Demo   Diatrisi Demo Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 11:02 pm

Kampa geleli 4 gün olmuştu ve ben hala mızrağımı kullanmayı bilmiyordum bunun için Kherion'a gittim o da kılıç antremanı sınıfında mızrak, kılıç, hançer ve kalkan kullanmak için dersler alabilceğimi söyledi.Bende birkaç meleze yolu sora sora dersliklere geldim.Kapıya geldiğimde ağzımdan damaklığımı çıkarıp mızrağa dönüştürdüm ve içeri girdim etraf bir sürü tahta bebek ve benzeri antreman yapabileceğimiz mankenlerle doluydu.İçeri sesizce girdim etrafı biraz inceledim ve sıralardan birine oturdum mızrağımıda yere bıraktım.Neden bilmiyorum ama öğretmene seslenmek gelmemişti içimden.Sonra sırada uyumaya başladım tuhaftı ama ben bir Hypnos çocuğuydum.Uyanınca hemen dışarı baktım ve derin bir "Oh" çektim çünkü en fazla 10dk uyumuştum.Sonra tekrar uykuya daldım uyumadan hemen önce uykum geldiğinde "Sağol baba ya."dedim.Sonra aniden bir kız sesiyle uyandım kız alaycı bir sesle kıkırdıyarak "Hey burası kılıç antremanları sınıfı uyumak için kulübene gidebilirsin."dedi.Hemen uyanarak kıza döndüm ve uykulu bir sesle "Özür dilerim."dedim.Kız bu sefer kahkalara boğuldu.Kendini toparlayarak bana "Sen Hypnos çocuğu olmalısın yoksa asla burda uyumazdın."dedi.Bende evet manasında başımı salladım kız mızrağı işaret ederek "Bu senin mi?"dedi.Evet manasında başımı salladım kız sonra bana dönerek "Hadi derse başlayalım."dedi.

Diatrisi Demo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diatrisi Demo (3. Rp)
» Diatrisi Demo
» Diatrisi Demo - Görevler
» Diatrisi
» Diatrisi 2