Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diatrisi

2 posters
YazarMesaj
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

Diatrisi Empty
MesajKonu: Diatrisi   Diatrisi Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:32 am

Sabah uyanınca normal sıradan bir okul günü gibi gözüküyordu ama hayır malesef öyle olmadı.Annemin o sabah ki sesi geldi kulağıma "Hadi Diatrisi okula geç kalacaksın gine."Evet gine napabilirim bazen kafamı yastığa koyuyorum ve sanki 2 dk sonra sabah olmuş gibi genellikle bu uykulardaki rüyam ben annem "gerçek" babam piknikte oluyoruz ama ben asla babamın yüzünü göremiyorum.Nyese kah valtıda annem gine sıradan bir kahvaltı hazırlamıştı Anneme "Günaydın" dedim.Sonra üvey babama baktım ve kasvetli bir ifadeyle "Günaydın" dedim.Aslında iyi maaşı olan bir ithalat müdürüydü hani şuherkesin istediği istediği alan babalar vardır ya işte bu tamda o sınıfa giriyor.Kahvaltıdan sonra arabasıyla beni okula bıraktı.Aslında annemle evlenmesine olumlu bakacak olursam bu araba olurdu hayatımda oturduğum en yumuşak koltuğa sahipti bu araba.Sesimi tazeledim ve ona "Baba beni bugün okuldan alabilirmisin?" diye sordum.Bob'un yani üvey babamın sihirli kelimesi "Baba"ydı.Gayet sevecen bir tavırla "Evet" dedi.okula Vardım burası sıradan bir okuldu işte bir sürü sorunlu çocuk vs. her türlü şeyleri bulabileceğin bir okuldu.Cebir, matematik gibi birkaç sıkıcı dersenten sonra(sanırım 4. ders çıkışı) üvey babam sınıfa kadar gelip beni aldı.Bu tuhaftı çünkü veli toplantılarına bile gelemezdi.Bana annemin beni hemen istediğini söyledi.Sonra bir genellikle iş adamları ve ya geleri çok fazla olan kişilerin geldiği bir kafeye geldik.Buraya en son ne zaman gelmiştim.Ha hatırladım geçen gün eve giderken önünden geçmiştim ama asla içeri girmemiştim.Annem dışardaki bir masada bir iş adamıyla oturuyordu ama adam bana sırtı dönüktü.Annem Bob'a gidermisin işareti yaptı."Ama Mary..." sözünü biteremeden gitmeye karar verdi.Masaya oturdum ama tuhafki adam yüzünü göremeyek bir şekilde yanına oturmuştum.Sanki felç olamuş gibi adamın suratına bakmaya bile yeltenemedim.Annemle adam bir şeyler konuşuyorlardı ama ben hiç bir şey anlamıyordum başımın döndüğünü hissedtim.Annemin beni işaret etttiğini gördüm ama sonrasıda karanlık.Ayılmıştım ama ayağa kalkmaya çalışıyordum.Evdeydim o adam yoktu.Ama bu eveimiz değildi burası annemle benim Bob'la evlenmeden önce kaldığımız evdi nasıl oldu ama burayı hatırlayodum.Duvarlara bakınca bir sürü antik yunanca harf gördüm ama bunların antik yunanca olduğunu bildiğime şaşırmıştım.Hafif yeletenerek anneme "Ne oldu, o adam kim ; Niye burdayız ?" diye soru yağdırdım.Annem "Artık vakti geldi geçti bile Diatrisi aslında bunların 2 yıl önce olması gerekiyordu.Babanın kim olduğunu öğrenme zamanı geldi." dedi.Birden arkasından o adam belirdi.İçini çekerek "Bunu nasıl söyliyeceğim bilmiyorum ama yani..." "ne oluyor burda yahu ?" dercesine onlara baktım.Adam devam etti çok sevecen ve sempatik bir sesi vardı."Bak oğlum..." oğlun mu dedin sen dedim.İçini çekti ve "Evet ben senin babanım."dedi şok olmuştum resmen fark ettimki hala yerde boynum kalkıp bir şekilde yerde yatıyordum.Ve sözüne devam etti"Yunan mitolojisi, olimpos dağı, tanırlar, titanlar hepsi gerçek."dedi.İnanamıyordum dağa önce bir sürü araştırma yapmıştım yunan mitolojisiyle ilgili şoktaydım sanki tüm bildiklerim birbirine karışmıştım."Yani sen bir tanrısın kanlı canlı bir Olimpos tanrısı ?"dedim.Evet manasında başını salladı."Sen bir melezsin."dedi.Karşı çıkıştım "Ne melezi yhau köpekmiyim ben melez diyorsun."diye bağırdım.Sakinleş anlamında elini aşağa indirdi."O anlamda melez değil yarı-insan yarı-tanrı yani annen sıradan bir ölümlü ben ise ölümsüz bir tanrıyım sen ise yarı-tanrısın senin gibilerin olduğu Melez Kampına gideceksin"dedi.Bu sırada annem ağlıyordu ve babam olan kişide bunları çok sağuk kanlılıkla anlatmıştı, sanki bunu binlerce kez yapmıştı."Peki sen hangi tanrısın ?"dedim."Ben...".Sonra yüzüme çarpan suyla uyandım "ne olmuştu yahu rüyamıydı hepsi."Si-Siz kimsiniz ?"dedim.Elinde Yay olan bir tanesi "Biz meleziz ebeveynlerimizden bir tanesi tanrı ben Apollon'un çocuğum."dedi.Ne yani rüyam gerçekmiydi ? Hiçbir şey anlamamıştım rüyamıydı yoksa gine bayılmadan önce yaşadığım bir olaymıydı, yoksa bugün doğum günüm ben unuttumda bu bi süprizmi, yada kamera şakası ?Hiçbir şey anlamamıştım kafam allakbullak olmuştu kafamı yattığım yastığa dayayıp uyumaya çalıştım.Gerçekten uymam lazımdı belki bunlar bir rüyaydı.Keşkeee dedim içimden ve sonrası göz kapaklarımın ağırlaştığı hissettim ve uykuya daldım.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Diatrisi Empty
MesajKonu: Geri: Diatrisi   Diatrisi Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:39 am

Rp puanı: 75.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Diatrisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics