Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir baba ve yeni bir eşya ediniyorumm

YazarMesaj
Diatrisi Demo
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

Bir baba ve yeni bir eşya ediniyorumm Empty
MesajKonu: Bir baba ve yeni bir eşya ediniyorumm   Bir baba ve yeni bir eşya ediniyorumm Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 2:02 am

Kulübeye geleli 10dk uyuyalı ise 2 dk olmuştu.Rüyam bana bir anımı gösteriyordu 8. yaş günümdü bu gün ama bugün aynı zamanda annem ile Bob'un tanışma günüydü.Annem ile Bob'un nasıl tanıştığını bilmiyorum öğrenmekte istemiyordum.Sonra rüyam film şeridi gibi değişti.Bu sefer modern bir biçimde yapılmış yunan tapınaklarıyla dolu bir dağdaydım.Dağın en tepesinde ise tüm tapınaklardan daha büyük olan bir tapınak duruyordu.Ayaklarım beni dağın eteğinde olan bir kulübeye doğru yönlerdirdi. Kulübenin içerisine girdiğimde uykumun geldiği hissettim tuhaftı çünkü zaten rüya görüyordum.İleride ayakta bir adam duruyordu ona doğru gittim.Adam çok etkileyici ve hafif gülür bir biçimde "Hoşgeldin."dedi.Adamı tanımıyordum adamı biraz süzdüm tam konuşacakken adam kahkayayı bastı "Beni tanımadın dimi ?"dedi gülerek."Seni nerden tanıcakmışım ki ?"dedim.Adam hala gülüyordu ve üzüntülü bir ifadeyle "Tabiki hatırlayamazsın çünkü Zeus isanlardan olan çocuklarımızla konuşmamızı yasakladı."dedi.İnannamıyordum karşımda ki kişi Hypnos'du yani babam sonra titrek bir sesle "Ba-Baba."dedim.Babam gine kahkahayı bastı ve "Ya biraz geç anlıyorsun ya da bu olay seni gerçekten şoka soktu."dedi.Gerçektende şoktaydım babamın bir tanrı olduğunu biliyordum ama karşı karşıya gelince iş değişti.Kendimi toplayarak "Beni neden çağırdın?"dedim.Hypnos düşünceli bir tavırla "Hem beni tanıman için hemde..." Hypnos sözünü bitiremeden "Hemde annemle ilgili bilgi vermek için."dedim.Biraz şaşırmıştı ama evet manasında başını salladı ve "Ben senin güvenliğin için her şeyi düşündüm Bob bir satirdi her...."sözünü bitiremeden rüya bunalıklaşmıştı.Uyandığımda odamdaydım yanı başımda bir hediye paketi ve üstünde bir mektup vardı mektubu açtım mektupta "Oğlum diatrisi'ye umarım doğum günlerimde vermediğim hediyelerin yerini tutar, Sevgilerimle Hypnos."yazıyordu hemen paketi açtım içinde gri metalik bir yunan savaş zırhı vardı bide not notta "Bu Uykunun zırhı bu zırh çevresindekileri uyutur ve en kötü kabuslarını gösterir."yazıyordu içimden "Teşekkürler, Baba."dedim.Ve paketi yatağımın altına koydum.

Bir baba ve yeni bir eşya ediniyorumm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni eşya
» Sihirli Eşya
» Baba ?!
» Baba!
» Eşya Uğruna Kerberus