Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

(^_^) Stella Fabiano (^_^)

+21
Hermia Aigian Cocteau
Eduard Ryan Longrange
Myrna Tudor
Cornelia Fackrell
Cristina Black
Dryope Glauce Charon
Robert Harris
Alexandra Bethany Daniels
Serena Su Hanzadeoğlu
Cassandra Masen
Lara Adams
Keith Matt McMillen
Ange Morgan Lamartine
Jennifer Amy Carter
Satellite Morgan
Sona McDiable
Rose Denise Harris
Lucianna Fackrell
Hector Sentius
A. Anna Bianca Sentius
Stella Fabiano
25 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

(^_^) Stella Fabiano (^_^) Empty
MesajKonu: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 1:53 am

Bir takım düzenlemelerin vakti gelmiş Smile

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu tuhaf ruh halinin içinde nasıl olupta bu kadar arkadaşa sahip olduğumu hep merak etmişimdir.

Ad-Soyad: Stella Fabiano
Lakabım: Stell ama Persephone bana Nicole ismini verdi =) Abim Robyn’de Küçük Cadı der =P
Yaşım: 16
Silahım: Fırtına. Zeus’un Jenny’ye verdiği kılıcın ikizi. Gerekli durumlarda gerçek şimşek olabiliyor yani. Çok şanslıyım, hem şimşeğin hemde yeraltının gücünü kullanabiliyorum =) Birde lanetli silah adıyla da anılan Kıyamet var, onu babam verdi, Zeus’un şimşeği kadar güçlü olduğunu söyledi. Eh, Hades yalan söyleyecek bir tip değil tabi =)
Doğum Yerim: Doğma büyüme New York ama San Francisco’ya taşınmak istiyorum

Rütbem: Melez
Tanrı Ebeveynim: Hades Twisted Evil
Tarafım (tanrı, titan): Tanrılar
Bildiğim diller: İngilizce, günümüz Yunancası (Jenny, en iyi bildiğimiz dili yazmayı unutmuşsun) Latince

Özel Yetenek: Genelde çoğu Hades çocuğunun yapamadığı gölgeleri hissetmek gibi bir gücüm var. Bu sayede nesnelerin ve hareket eden her cismin yerini saptayabiliyorum. Bir zamanlarda ölümsüz olmak gibi bir gücüm vardı. Zeus gücümü elimden alıp beni yine melez yapınca da öfkemin çok kuvvetlendiğini hissettim. Yeraltına dair aklınıza gelen her şeyi en iyi şekilde yapabilirim.

Pegasus: Siyah İnci onun adı. Yıllar önce ölmek üzereyken babam bulmuş onu ve kampa teslim etmiş (Birde Hades’e duygusuz derler, başka hangi tanrı vaktini bir pegasusa harcar ki??) Bu yüzden o diğer pegasusların aksine sadece Hades çocuklarını sever, bilhassa beni =D

Kişisel Özellikler: Tam bir Hades kızıyım öncelikle. Beni bir kere hırslandırırsanız gözüm hiçbir şeyi görmez. Rekabete dayanamam, en iyinin kendim olduğunu düşünürüm. En kötüsü gerçekten çok kinci bir yapım var. Cesurumdur, en iyi arkadaşım Athena’nın kızı Lucy olduğu için artık mantıklı düşünüp planlar da kurabiliriyorum. Arkadaşlarımı asla terk etmem, daima onlara yardımcı olmak için çabalarım.

Fiziksel Özellikler: Hiç Hades’e benzemem. Tenim açık renklidir, saçlarım sarı, gözlerimde griye benzeyen mavidir. (En azından puslu bakışlarım beni birazcık ele veriyor =P) Boyuma gelince, itiraf ediyorum çok uzun sayılmam. Hatta oldukça kısayım.

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İyi Özelliklerim: Dostlarımı asla yarı yolda bırakmam. Daima kendime güvenerek işe başlarım, zeki ve çevik olduğum için düşmanıma karşı daima avantajlıyımdır. Gücün savaşı kazandıran tek şey olmadığını bilirim, (Lucy ile takılmaktan olsa gerek =P) bu yüzden artık savaşırken stratejimi mutlaka önceden yaparım. İyi kılıç kullanırım, babamdan gelen özelliklerimi kullanma konusunda da çok başarılıyım.

Kötü Özelliklerim: Asla aklı başında bir melez olmadım. Olabileceğimi de sanmıyorum. Bir zamanlar tek arzum kendimi diğer tanrılara kanıtlamaktı, ama artık bu amacımı gerçekleştirdim. Her şeyin ve herkesin efendisi olabilmekle kafayı bozmuştum ve bu isteğim hiç beklemediğim şekilde gerçekleşti. Şimdi kalan kötü yönlerim; eşyalarımı paylaşmaktan pek hoşlanmam. Öfkelendiğim zaman gözüm hiçbir şeyi görmez. Hırsımdan gözüm kör olmuşsa taptığım babamı bile hiçe sayarım. Delilik edip Zeus’a kafa tutarım. İnatçıyım, kendi dediğimin dışında başka hiçbir söz dinlemem. Bir kere beni kendinize düşman edinmişseniz bir daha kurtuluşunuz yok demektir. Anlayacağınız eksilerim artılarımdan fazla =/

Melez Kampından Önce: Babamın ben doğduktan sonra bizi hiç ziyaret etmemesi yüzünden annesi tarafından tartaklanan ve sürekli cezalandırılan bildiğiniz acıların çocuğuydum ben. Psikopat annem babamın gelmeyişinin sebebinin ben olduğumu bilir, aklınıza gelebilecek her türlü cezayı bana uygulayabilirdi. (Küçükken beni hep karanlık çatı katına hapsederdi. Ama oradan hiç korkmadım, malum, karanlık benim genlerimde var. Bu yüzden annem yeni bir yol denedi ve beni bahçedeki çitlere kelepçeledi. Hem oynayan çocuklara katılamıyor, hemde güneşin altında hiçbir gölge olmadan pişiyordum) Derslerimde rezalettim. Disleksi ve DEHB olmanın zararları işte. En sonunda dolaşırken bir satire rastlamam hayatımı büyük ölçüde değiştirdi. Tabi bazı şeyler hiç değişmez.

Melez Kampından Sonra: Kampa geldiğim andan itibaren ben nereye düştüm yaa? Diye düşünmeye başlamıştım. İlk başta kılıcım Fırtına yüzünden herkes beni Zeus’un kızı sanmıştı ama Hades dayanamadı ve onun kızı olduğumu herkese gösterdi. Tabi hal böyle olunca beni kimse sevmedi. Ama bir Athena kızı (bu sen oluyorsun Lucy) benimle tanıştı ve inanılmaz bir şekilde en iyi arkadaşım oldu. O günden beri tuhaf maceralar içinde koşuşturup duruyoruz =)

En Yakınlarım: Lucy, kardeşlerim ve diğer arkadaşlarımdan sonra bana yalan söyleyip dursa da babam geliyor.

Düşmanlarım: Zeus, Zeus, Zeuuuss!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sevdiklerim*

Uyku =P
Lucy ve diğer tüm dostlarım =)
Babam ve Persephone <3
Çılgın partiler !!!
Doğa, orman, müzik, plaj
San Francisco I love you
Yeni maceralar
Zeus’la uğraşmak =P
Cehennem tazılarımla oynamak
Empire States’in görevlisi Frank’a sataşmak
Cips ve kola (Hangi melez sevmez ki!)
Drakonlar, Medusa ve kardeşleri Stheno’yla Euryale, Nemea aslanı ve minator =D (farklı bir eğlence anlayışım var =P)

Sevmediklerim*

İlk sırayı en büyük düşmanıma ayırdım: ZEUS!!
Hmm, sanırım annemden de pek hoşlanmıyorum
Her türlü ders
Eğlence düşmanı insanlar
Ukalalar
Sirenler körfezi
Kabuslar

Spoiler:

Spoiler:

En son Stella Fabiano tarafından Ptsi Mart 14, 2011 10:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 27 kere değiştirildi
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:12 am

Ben olurum seninle arkadaş Very Happy Very Happy Very Happy Razz
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:15 am

Arkadaş olmama gerek yok Herhade biz kardeşiz
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:16 am

Yok zaten arkadaşız da espri olsun diye dedim Smile
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:41 am

Stell'im canımmmmmm benimmmm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lejanta gerek yok, zaten her özelliğini çok iyi biliyorum Very Happy

İyiki 1,5 yıl önce kano gölüne gitmişim ve seninle tanışmışım Very Happy

Ve o su perisi ortaya çıkıp ekşın yaşamamızı sağlamış. Off nerden aklıma geldiyse o şimdi Very Happy

Şöyle bir düşündüm de, ne geçmişimiz var seninle yahu Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 7:32 am

Gerçekten haklısın Lucy, biz neler neler yaşadık ya Smile İyki tanışmışız kano gölünde, sensiz ne yapardım bilmiyorum :/

Anna, çok sağol Smile Güzel espiriydi Razz

Hec, tabi ya, biz kardeşiz Very Happy Very Happy

Eee, başka yorumda bulunacak olan??
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 7:33 am

Önemli diil Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:34 am

Evet, yorumlarınızı bekliyorum...
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:42 am

Aaa Stell ben yazmamışım hala senin lejantına Very Happy

Kendimi çok ayıpladım şimdi...

Seni çok seviyorum, zaten uzun süredir yakın dostuz Smile Hoş zaten biz kuzeniz de Very Happy Ben tüm Hades çocuklarını çok seviyorum, cesaretinizi hep kıskanmışımdır... Üçünüzle birlikte çıktığımız labirent görevini hatırladım da, aşırı eğlenmiştim Very Happy

Karakterini de çok beğeniyorum, iyiki tanışmışız Smile Rp yazmayı en çok sevdiklerim listesinde ilk 3'e giriyorsun Razz Amaan tamam anladın işte, seviyorum seni uleeeyn! Very Happy Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:51 am

Hahaha, harikasın Rose Very Happy Very Happy

Bende seni çok seviyorum kuzen, seviyorum uleyynn!! Razz Razz Var mı sana yan bakan tongue tongue

Sende öylesin Rose, yorumların için çok teşekkür ederim, bir ara yine görev yapmamız gerektiği hissine kapılmaya başladım, kesinlikle yapmalıyız artık Smile Smile
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:00 am

Ehehe Razz sen bunu söylerken bile babamın sarayında yapmaktayız zaten Razz

Ama cidden organize edelim yeni bir kehanet yaaa, bizim tayfa ne zamandır yapmıyoruz öyle bişeyler *.*
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:02 am

Yenilerden de çağırırız, hem kampa daha çabuk ısınırlar, hemde görevleri tamamlanmış olur Smile Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:12 am

Bana uyar kızlar Smile Aslında ben diyorum ki şöyle 10-15 kişi bir kehanet görevi yapalım Razz Kampı inletelim Razz

Tamam, o kadar kişi de çok olur sanırım ama, beşten fazla kişilik bir grupla denemek isterim Smile
Sona McDiable

Sona McDiable

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:41 pm

yenilerden lafını görünce atladım geldim bende Very Happy -umarım rahıtsızlık vermem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] -
(ve şunu fark ettim ben cidden büyük olmuşum :/ )
neysem karakterinin hoşuma gittiğini daha önceden söylemiştim zaten -sanırım Very Happy- tekrar söylemiş olayım ^.^ ...ve gittim Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:51 pm

Yok canım olur mu öyle şey Sona, iyki geldin Smile Smile

Teşekkür ederim bu arada, gitmene grek yok ya, kalabalirsin Razz Razz

Bencede Lucy, harika olur Very Happy Very Happy
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:58 pm

Selam Stella!!!
Zaten tanışıyoruz hatta en iyi arkadaşlarımdansın ama lejant ziyaretsiz olmaz değil mi? Smile
http://www.platis.forummum.net
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:08 pm

Heyo, geldiğin için çok teşekkür ederim Sat Smile Smile

Lejant ziyareti, harika bir şey Smile Smile

Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:15 pm

Bence de [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çok popülersin yaa ne çok arkadaşın var Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:17 pm

Ahahaha, çok sağol, seninde gayet çok arkadaşın var Smile Smile
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:53 pm

Ben senin lejantına yorum yapmasam da olur Stell, gayet iyi tanıyoruz zaten birbirimizi Razz Razz
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:17 am

Ben de geldim! Very Happy

Arkadaşlarından biri olmaya niyetlendim Stell Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:43 am

Sen zaten benim arkadaşlarımdan birisin Ann Smile Smile

Jenny çok kabasın yaa ben sana yazmıştım Razz Razz Şaka yaptım kuzen, düşünüp başlığa yazman yeterliydi Very Happy Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:42 pm

Sende benim Stell Smile
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:44 pm

Sağol Ann Wink Wink
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:27 pm

Bende bir ziyaret edeyim dedim. Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:03 am

Hoşgeldin Jeff Smile Smile
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:09 am

Hoşbulduk. Razz
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:44 pm

Merhaba Stell lejantın çok hoş olmuş

bende bir ziyaret ediyim Very Happy
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:50 pm

Sağol Sell, hoşgeldin Smile Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: (^_^) Stella Fabiano (^_^)   (^_^) Stella Fabiano (^_^) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:53 pm

Hoşbuldm Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

(^_^) Stella Fabiano (^_^)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Stella Fabiano - Görevlerim
» Stella Fabiano'nun Kampa Dönüşü...
» Stella'nın geçen yıl ki maceraları (Çok uzun oldu, isterseniz başlamayın bile:D)