Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kevin Least

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Kevin Least Empty
MesajKonu: Kevin Least   Kevin Least Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 6:53 am

Hançer kullanmayı çok severdim. Ama kılıç kullanmayı daha önceden hiç denememiştim. Bu yüzden kahvaltıdan sonra hazırlanmak için kulübeme geçtim. Kulübemden bir şarap seçip, kılıç antrenmanı sınıfına doğru yol almaya başladım. Sınıflara vardığımda birçok konuda sınıfın bulunduğunu gördüm. Benim işim ise, kılıç antrenmanı sınıfındaydı. Kapıyı tıklattıktan sonra içeri girdim. Bunu demekten hoşlanmıyordum ama :

- İçeride kimse var mı dedim. Bir süre bir ses gelmemişti, Geri dönmeyi düşünürken içeriden bir tıkırtı geldi. Sanırım eğitimim başlıyordu.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Kevin Least Empty
MesajKonu: Geri: Kevin Least   Kevin Least Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 3:06 am

Bu çocukların sorunu neydi şu uzun koridoru geçtikten sonra kocaman bir alan kapalı kılıç dersliği salonuydu ve bayada ses getiriyorduk. Ama buranın mimaristi kimse dışarı ses gitmemesi için ayarlamıştı. Bende biraz temiz hava alayım derken bir Dionysos çocuğunun kapıya yöneltiğini gördüm. Ağak seslerimden irkilmiş olacak arkasını dönüp bana baktı önce süzdü sonra da yüzü asıldı. ''Beni gören herkes niye ilk başta yüzünü asıyor korkma kafanı klozette falan sokmıyacağım. Afrodit çocukları ile fazla uğraştım diye Afrodit ceza verdi ne yapalım. Derslik için mi geldin yoksa..'' 'derslik için' demesine fırsat vermeden ''Hmm tamam o halde dışarı çıkalım içersi çok basık'' onu dışarı çıkardım ve kulübelerin oraya götürdüm. ''Sorun şu ki siz şarap çocuklarda dikkat eksiliği var sakin değilsiniz öncelikle seni sakinliğe kavuşturalım.'' demeter kulübesinin yanına gelince çim çatıya çıkmasını ve en az 1 saat orada oturmasını istedim. Sonra bende yanına çıktım. ''Konuşma uyuma herhangi bir şeyle uğraşma ama sakince otur'' çok zor bişimi istemiştim.

Kevin Least
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kevin Least
» Kevin Least ( 1 )
» Kevin Least
» Kevin Least
» Kevın J. Leonard