Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kevin Least ( 1 )

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Kevin Least ( 1 ) Empty
MesajKonu: Kevin Least ( 1 )   Kevin Least ( 1 ) Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 1:11 am

Her gün kahvaltıdan sonra pegasusum Mor Leke'yi ziyaret ediyordum.Ama onun dertlerini anlayamıyordum.Demek ki bu konuda eğitim almam gerekiyordu.Hemen kamp danışmanlarına nasıl eğitim alabileceğimi sordum.Onlar da bana dersliklerden pegasus eğitimi almamı söylediler.Bende onlara teşekkür ederek hemen ahırlara doğru yol aldım.Ahırda hemen Mor Leke'yi buldum ve onu dışarı çıkardım.Pegasus Binicilik Sınıfı'na doğru yol aldık.İçeri girdiğimde beni bir kız karşıladı.Olsa olsa benden 1-2 yaş büyüktü.Bana gülümseyerek:
Merhaba,Ben Cornelia dedi.Bende ona gülümseyerek:
Bende Kevin.Dionysos'un oğluyum. Ya sen ?

Bana aynı gülümsemeyle:
Bende Poseidon'un kızıyım.Aynı zamanda pegasus eğitmeniyim dedi.
Pegasusumla nasıl konuşabileceğimi öğrenmek istiyordum dedim.
Tamam pegasusunun adı ne ?
diye sordu.
Bende Mor Leke dedim.Bunun üzerine Cornelia..
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Kevin Least ( 1 ) Empty
MesajKonu: Geri: Kevin Least ( 1 )   Kevin Least ( 1 ) Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 1:06 am

Bugün derslik çok boş diye düşünüp kulübeme döneceğim sırada kapı açıldı ve içeriye bir öğrenci ve pegasusu girdi. Bunun üzerine pegasusu olan Mor Leke'nin yanına giderek onu okşadım ve "Merhaba güzel pegasus. Şimdi sakin dur tamam mı?" diye söylediğimde aldığım cevap beni çok şaşırttı. Benimle biraz ilgilenin. Bu cümle karşısında gülmemek için kendimi zor tuttum ve "Kevin pegasusun biraz mm.. şımarık. Çok ilgi bekliyor. Yani onu sık sık ziyaret et, biraz kamptan çıkar onu." dedim. "Tamam da ben zaten bunu yapıyorum." Ah, işte bunun bende farkındaydım ama bunu pegasusuna söylersem huysuzlaşırdı. Bu yüzden Kevin'ı ikna etmek çok daha kolay geliyordu. "Tamam ama sen yine de biraz da sev onu." dedim ve başını tamam anlamında sallamasıyla sözlerime devam ettim. "Bak sen benim gibi onları duyamasan da bazı belirgin şeyler vardır. Mesela onun yanına her gidişinde sevmelisin. Elma ya da küp şeker verebilirsin. Eğer çok huzursuz olursa bunun bir sebebi vardır ama öncelikle sana naz mı yapıyor yoksa gerçekten mi kötü anla. Bunu nasıl anlarım dersen onu zamanla anlaştıkça tanırsın. Başka türlü anlaşmanızın bir yolu yok." dedim ve pegasusunun yanına gidip onu sevmesini işaret ettim. Acaba merak ediyordum, sadece buraya bunları duymak için mi gelmişti yoksa daha iyi binmeyi mi öğrenmek istiyordu..

Kevin Least ( 1 )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kevin Least
» Kevin Least
» Kevin Least
» Kevin Least
» Kevın J. Leonard