Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benim Hayatım

2 posters
YazarMesaj
david light

Benim Hayatım Empty
MesajKonu: Benim Hayatım   Benim Hayatım Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:59 am

Uyandığımda bir çöp kutusunun içindeydim çöpler yanmıştı ama zarar görmüyordum.Cebimde sadece mp3 çalar vardı ve ayakkabılarımda kanatlar vardı.Çöpten çıktığımda yanımda biri vardı,ölmüştü.Bende oradan uzaklaştım ve tesadüfen biriyle çarpıştık ve beni tanıdı adımı söyledi ama ben adımı hatırlamadığım için bana söylediğini anlayamadım sonrasında beni yerden kaldırdı ve ölmüş kişinin yanına gittik.Bir kızdı ve adam bana:"O senin kardeşindi senin için hayatını feda etti ama ben hiçbir şey yapamadım çok pişmanım."dedi.Kim olduğunu sorduğumda bana ben senin babanım dedi ve gözden kayboldu.Arkasında sadece bir ev adresi ve para bıraktı.Bir taksi çevirip beni o adrese götürmesini istedim gittiğim yer büyük bir malikaneydi.Beni iki hizmetçi karşıladı ve annemin yanına götürdüler.Annem biriyle konuşuyordu:"Lütfen oğlumu bağışla onun yerine beni al."dedi.Konuştuğu kişi beni görünce hemen yok oldu ve annem bana sanki son kez sarılırcasına sıkı sıkı beni sardı ve altın renkli tozlar arasında kayboldu.Sinirden cebimdeki mp3'ü alıp yer fırlattım ve yerden büyük bir kılıç çıktı.Kılıcı elime aldım elime çok uyudu.Arkasında bir düğme vardı.Düğmeye basınca eski haline geri döndü.Şoktaydım iki hizmetçi beni tuttu ama ben sinirden onlara iki yumruk attım ve duman oldular birden herşey duman olup yok olmaya başladı.Küçük bir evde yalnız kaldım ve bir ses:"Sende bizdensin."dedi ve elini uzattı.Kalkınca:"Sende kimsin?" dedim.O bana:"Gel senin her sorunu cevaplayacağız"dedi ve ıslık çaldı.Bir at arabasının üstünde biri geldi ve bana el uzattı.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Benim Hayatım Empty
MesajKonu: Geri: Benim Hayatım   Benim Hayatım Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:06 am

Rp puanı: 40.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Benim Hayatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim pegasusum benim gibi olmalı...
» Yeni Hayatım
» Hayatım Başlarken
» Benim Angel im
» Benim ilk temizliğim