Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lara Adams

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:26 pm

Derin bir nefes aldım.Pegasusuma binerken ki birçok kere binmeme rağmen yine de kendimi rahat hissetmiyor,korkuyordum.Bunun tek bir çaresi olabilirdi.Pegasus binicilk sınıfı.Kardeşim Claire'nin burada yardımcı eğitmen olduğunu duymuştum.Onun ile daha rahat yapabilirdim.Rahat bir kıyafetler giyinip dersliğin olduğu yerin yolunu tuttum.Nerede olduğunu bilmiyordum.Ya pegasus ahırlarıın yakınlarında yada yardımcı olduğum dersliğin hemen yanında...Bu seçenekler beni epey gezdirecek gibi görünüyordu.Ne olursa olsun,pasusumun yanında rahat etmek isterdim.Pegasusu ile daha iyi anlamayı kim istemezdi ki.Claire ile yolda karşılaşmayı çok isterdim.Ama bu olmayacak gibi gözüküyordu.Biraz aklımı çalıştırmaya çalıştım.Kapalı bir yerde pegasusum ile nasıl ders verebileceklerdi ki! Bu yüzden pegasus ahırlarının yakınlarında ki mekanlara bakmaya başladım.Uzaktan bir tabela gördüm.Çok uzakta olduğum için ne yazdığını okuyamıyordum.Birkaç adım daha yaklaştım.Ama bu bile yetmiyordu.Koşmaya başladım.Tabelanın birkaç adımında durdum.Rahat okudum.

'Pegasus binicilik sınıfı'

Artık burası olduğuna emindim.Rahat rahat içeriye girdim.Bulduğum ilk koltuğa oturdum ve Claire'yi beklemeye başladım.Belki Rose da gelebilirdi ne de olsa o da bu dersliğin eğitmeniydi.Daha sonra kaliteli parfümün kokusunu ve topuklu ayakkabıların çıkardığı sesi farkettim.Bu Claire olmalıydı.Yanıma geldi.Beni burda beklemiyor gibi gözüküyordu.Mavi gözleri ışıl ışıl bakıyordu.Sanki beni rahat hissettiriyordu. "Selam." dedim,sakin bir ifade ile.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 11:13 pm

Kardeşim Lara binicilik dersi almak dersliğe gelmişti. Onu karşımda görünce çok şaşırdım. Hiç beklemiyordum. Banada hiç bahsetmemişti.

" Selam. " dedi. Şaşkınlığımı gizleyemiyerek " Selam. Ne işin var burda? " dedim. Çok saçma sorularımdan birini daha sormuştum. Belki beniz ziyerete gelmişti diyede düşünerek sormuş olabilirdim bu soruyu. Larqa bir kahkaha attı. Bende kendimi tutamayarak gülmeye başladım.

" Ah akıllım buraya niye gelinir. Tabiki de Missy'le daha iyi anlaşabilmek, onu anlayabilmek için geldim. " dedi. O bunları söylerken bende onu inceliyordum. Her zamanki gibi yine çok güzel giyinmişti. Makyajıyla kıyafeti çok uyumluydu. Sonra gözlerimle kardeşimi incelemeyi bırakıp konuya girdim.

" Eeee tatlı Missy nerde? " dedim gözlerimle Missy'i arayarak. Lara heralde sınıfın nerde olduğunu bilmediği için Missy'i yormak istememişti.

" Pegasus ahırlarında. " diye cevap verdi. Ona hadi o zaman oraya gidelim diye bakış atıım. Sonrada birlikte pegasus ahırlarına yürümeye başladık.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 4:29 am

Giderken dedikodu ediyor, birbirimizle şakalaşıyor hatta dalga bile geçiyorduk.Gerçekten bir kardeşimin öğrencisi olmak güzel bir durumdu.Onun yanında kendimi daha rahat ediyordum.Kendi kendime gülümsedim.Etrafa baktım.Pegasus ahırlarına gelmiştik bile.İçeriye girdik.Missy etrafta görünmüyordu. -herzaman ki gibi- ben onu bulmalıydım.Claire'ye baktım. "Gördün mü beyaz atlı prenses.Hep ben onu buluyorum.Bu bile zor oluyor aslında." dedim etrafa göz gezdirerek.An kafasını salladı.Acaba beni anlıyormuydu? Ah,tabii anlardı.O da bu yollardan geçmiştir diye iç geçirdim.Etrafıma baktım.An yoktu.Etrafa daha iyi baktım.Kısa süre etrafa göz gezdirdikten sonra Clay ile pegasusum Missy'in birlikte benim yanıma yaklaştıklarını farkettim.Gülümseyerek onların yanlarına doğru yürüdüm.Clay "Tatlı Missy,erkek avına çıkmış." diyerek kıkırdamaya başladı.Ben de gülmeye başladım.

Gülmemiz sona erince ciddi bir ifade ile Clay'e baktım. "Bu sorunlardan kurtulmak için ne yapmalıyız?" dedim şaka ile karışık.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:54 am

" Bu sorunlardan kurtulmak için ne yapmalıyız? "

" Dinle onu yeter hayatım. Sadece konsantire ol ve dinle. Bak nasıl karşına çıkıveriyor o zaman Missy. " Lara bana anlamamış gibi baktı fakat bir şey demedi. Missy'i sevmeye başladı. Cebimden biraz küp şeker çıkartıp Lara'ya verdim. Lara sevinçle alıp Missy'nin karnını doyurmaya başladı. Missy, Lara2nın elindikelir çabucacak bitirdi. Bu kadar erken bitirmesine çok şaşırmıştım doğrusu.

" Eee benim kızım çok hızlıdır. " dedi Lara gülümseyerek. Sonra ekledi. " Missy'ide bulduğumuza göre şimdi ne yapıyoruz? "

" Aslında bir uçuş yapabiliriz ama önce Missy'le biraz vakit geçirelim. " dedim. " Hmm yelelrini tarıyabilirsin mesela. " diyede ekledim sonra. Çantamdan çıkarttığım tarağı kardeşim Lara'ya verdim. Lara, Missy'i özenle tarıyordu. bu tarayışı çok hoşuma gitmişti.

" Kızz görücüye çıkartmayacağız merak etme. " dedim kıkırdayarak.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:27 am

Gülümsedim.Gerçekten biraz dağılmıştı.Ama tararsam düzeleceğinden kesinlikle emindim.Sakin bir şekilde tarıyordum çünkü eğer canını acıtırsam,kaçardı ve daha şimdiden benden kaçmasını istemezdim.Pegasusumun yelelerini yararken Claire'ye döndüm.

"Onu nasıl dinleyeceğim Claire? Bildiğim kadarıyla sadece Poseidon çocukları konuşabiliyor."

Claire bana baktı daha sonra derin bir nefes alıp kelimeleri birleştirmeye başladı.Bende tarağı Claire'ye verip pegasusumu sevmeye başladım.Missy onu okşamamdan hoşlanmıştı ama asıl ilgi odağı ben değildim.Bu da sorunlarımızdan biriydi.Birtek sorunum o değildi. İnatçılığı,çoğu arkadaşlarıma nefret beslemesi de sorunlarımızdan biriydi.Sanırım beni paylaşmayı istemiyordu.Birden Claire'nin sesi ile irkildim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 10:52 am

"Onu nasıl dinleyeceğim Claire? Bildiğim kadarıyla sadece Poseidon çocukları konuşabiliyor."

Bu soruya yanıt olarak doğru kelimeleri seçebilmek için biraz düşündm. Konuşmaya başladığımda Lara irkilmişti ama ben konuşmama devam ettim.

" Evet biz Poseidon çocukları gibi onların ne söylediklerini duyamıyoruz. Fakat iyicene konsantre olursak ne demek istediklerini anlarız kardeşim. En azından ben anlayabiliyorum ama tabiki Poseidon çocukları gibi olmuyor. Sende konsantre ol ve Missy'i dinle. Ahıra geldiğinde o sana nerede olduğunu söyleyecektir. "

Lara konuşmamı pür dikkat dinlemişti. Kardeşimin Missy'le ilgili bir sorununu çözdüğüm için mutluydum.

" Hmm. O zaman bundan sonra Missy'i kolayca bulacağım. Yalnız benim Missy'le ilgili sorunlarım bunlarla sınırlı değil malesef. " Lara bunları söylerken yüzünde umutsuz bir ifade vardı.

" Haydi söyle sorunlarınıda çözüm bulalım. Ben burada boşuna durmuyorum. "
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 12:35 am

"Arkadaşlarıma nefret besliyor."

Dedim sakin ama üzgün bir sesle.Claire cevap verirken sözünü kestim. "Çün-"
"Bu arada senin pegasusunun adı ne Clay?" Dedim meraklı bir ses tonu ile.Çünkü pegasusunu hiç görmemiştim adını bile duymamıştım.Ama Missy kadar güzel olduğundan adım gibi emindim.Clay,ben konuşmasını kestiğim için uzun süre duraksadı.Sustuğumu anlayınca konuşmaya başladı.

(Kısa yazdığımı biliyorum ama aklıma birşey gelmedi. .s )
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 7:27 am

" Öncelikle benim hala bir pegasusum yok. " dedim. Lara neden benim pegasusumu hiç görmediğini, adını bile duymadığını şimdi anladı. Fakat bir o kadarda şaşkındı. Pegasus eğitmeninin nasıl bir pegasusu olmaz diyen gözlerle bana bakıyordu. Bende merakını giderebilmek için konuşmaya devam ettim.

" Çünkü... Daha tam olarak aradığım pegasusu bulamadım. " Lara benim bu konuda fazla konuşmak istemediğimi anlayarak " Hmm. Anladım. " dedi ve çok anllayışlı bir kardeş oldu. Bu konunun kapandığını anlayınca Lara'nın diğer sorusuna yanıt vermeye geçtim.

" Missy, aslında senin arkadaşlarına kin beslemiyor. Onları senden kıskanıyor. Dur bak tahmin eedeyim. Büyük ihtimalle sen arkadaşlarının yanında koyu ve eğlenceli sohbetllere dalıyorsun. Miss'yle fazla ilgilenmiyorsun.... Değil mi? " Yüzümde bir tebessüm oluştu Ne kadar bu tebessümü silmek istesemde silemedim. Lara'da tebessümle " Eeee şey evet. Birazcık. " dedi. " Eeee tabi o zaman Missy'de haklı oalrak arkadaşlarını kıskanır ve onlara kin besler. Onların yanında Missy'den gururla bahset, onu okşat. Onu ihmal etme. Arkadaşlarndan daha çok önemse. " Lara kafasını sallayark " Bu kolaymış aslında. Yapabilirim. " dedi. İkimizde kıkırdadıktan sonra " Evet artık sorularımız bittiyse şimdi ufak bir gezinitye çıkma vakti. " dedim. Bir ıslık çaldım ve yanımıza Arianna geldi. Arianna, Anna'nın pegasusu olduğu için Lara'da bende onu okşadık, sevdik. Sonra hep birlik te dördümüz uçmak içibn hazırlandık.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 1:23 am

Birlikte havalanmaya başladık.Missy havalanırken bende onu okşuyordum.Onun böyle düşündüğü hiç aklıma gelmezdi.Ama Clay haklıydı.Arkadaşlarım ile konuşurken onu ihmal etmiştim.Onun yerinde bende olsam aynısını yapardım.Hatta kaçardım.Ama Missy büyük bir sabırla beklemişti.Artık böyle yapmayacaktım arkadaşlarımın karşısında onu hep övecek,sarılacaktım.Maceraya çıkarken ona şeker vermeyi unutmayacak,arada sırada pegasus ahırlarına gelip Missy'i ziyaret edecektim.Missy'e sıkıca sarıldım daha sonra boynunu çok sıktığımı farketip kollarımı boynundan çektim.M.ssy,mutluluğunu ifade etmek için olduğu yerde bir kaç kere döndü.Daha sonra hızla Arianna ve An'a yetişti.Yelelerini yavaş yavaş okşadım.Pegasusumu çok seviyordum ve onu kaybetmeye de hiç istemiyordum. "Güzel kızım benim." dedim sakin bir sesle.Daha sonra yelelerini okşamaya devam ettim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:47 pm

Havada kardeşimin Missy'le olan uyumu, hakimiyeti iyiydi. Şimdsi onu biraz zorlamalıydım. Her " Şimdi " diyişimde ondan onun zikzak çizmesini istedim. Lara başta kabul etmek istemesede bunu denemek zorunda olduğunu bildiği için kabul etti. Onun bunu başarabileceğini biliyordum. Her ne kadarda çok çok az sayıda melez zikzak çizebilsede.

" Şimdi. " Şimdileri o kadar ani söylüyordum ki Lara beklemediği için çok yamuk zikzaklar çiziyordu. Fakat bir öncekine göre hep daha iyi bir zikzak oluyordu bu zikzaklar. Lara'ya sesimi duyurmak için bağırarak " Şimdide 'şimdisiz' bir zikzak çizelim. " dedim. Lara, Missy'le birlikte yanıma geldi. Bu zikzak daha basit olacaktı. Öncelikle ona nası bir zikzak çizileceğini gösterdim Arianna. Tekrar yanına gelince " İşte bu kadar. " dedim. Lara'nın bakışları karşısında susmayı tercih ettim. " Hadfi şimdide siz deneyin. " dedim. Lara'yla Missy ilk zikzaklarını çizdi. Cık bu o kadarda iyideğildi. Bir atne daha denemelerini istededim. Tekrar gösterdim. Birtane daha bir tane daha... Biraz sonra artık Missy'le Lara iyi zikzaklar çizmeye başladılar. Gülümseyerek " Harika. Tamam bu kadar yeter. " dedim. Oldukça yorulmuşlardı. Arianna'yı avaşça inişe geçirdim. Yere ayaklarımız değince Arianna'nın sırtından indim. Lara'da Missy'nin sırtından inince konuşmauya başladım.

" Missy'le ilgili bütün sorunlarını hallettik. Öğrenmek istediklerini öğrendin. Missy'i ihmal etme. Onu arkadaşlarının a,yanında dahada çok sev. Onun kıymetini bil. Havada ki hakimiyetinde süper. Çok uyumlu ve kısaknılan bir çiftsiniz. Yardımcı Pegasus Eğitmeni olarak binicilik dersinden seni mezun ediyorum. "

Lara Adams
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lara Adams |2|
» Lara Adams <3
» Lara Adams
» Lara Adams
» Lara Adams -- GörevLer