Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lara Adams

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:53 am

Bugün Sat veya Lucy ile antreman yapacaktık.Eskiden Sat ile çalışma yapmış,ama yarıda kesmiştik.Şimdi onu tamamlayacaktım.Yüzümü yıkadım ve hiç makyaj yapmadan pembe spor kıyafetlerimi ve uygun olması içinde beyaz spor ayakkabılarımı giydim.Kardeşlerimi orada bırakarak hızla Arena'nın yolunu tuttum.Kılıç kullanmada çok iyi olmak istiyordum.Ama bu Afrodit kızı için biraz farklıydı.Bu yüzden orta seviye bile olsam benim için yeterliydi.Aslında bir düşününce kılıç kullanmanın bir Afrodit kızına ne kadar garip gelirdi.Ama kardeşim Anna ile çok farklıydık.Macera yaşamayı severdik.Yaklaşık tüm kamp ile macera yaşadığımı sanıyorum ama Kampta bir çok melez var.

Birden bir ses beni bu düşüncelerden çıkarttı. "Selam." Etrafa baktım,çoktan Arena'ya gelmiştim bile.Umarım eğlenceli ve verimli zaman geçirirdim.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 7:55 am

O sabah güneş tam tepede parlıyordu, öğlen olmadığı halde. Bu güneşte arenaya gidip öğrencileri çalıştırmak bazılarına işkence gibi gelse de ben seviyordum. Hatta öğrencilerin gelme günlerinde arenaya birkaç saat erken gitme gibi bir huyum oluşmuştu ama bugün bu sıcaklığın etkisiyle biraz mayışmış olacağım ki, normal saatte kalktım. Üzerime siyah bir kapri ile beyaz bir bluz geçirdikten sonra kılıç dersliğine doğru ilerledim. Arenaya geldim, tam oturacakken karşıdan arenaya giren Lara'yı gördüm ve gülümseyerek selam verdim. "Selam!" Lara da gülümsedi. "Selam!" Anladığım kadarıyla yarım kalan eğitimini tamamlamaya gelmişti. Ona eski kullandığı kılıcını uzattım ve ısınma amaçlı önüne her zamankinden pirinç bir drakon koydum. "Lara, zaten bu işi biliyorsun. Isınma amaçlı şu heykeli parçala, ardından dersi birkaç antremandan sonra bitiririz." dedim gülümseyerek.
http://www.platis.forummum.net
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:48 am

Açıkcası Sat'ın gülümsemesi beni daha çok rahatlatmıştı.Çünkü daha öncede gelsemde çok ciddi olacaklarını sanıyordum.Derin bir nefes aldım ve kılıcımı önde tuttum.Sonra birden kılıcımı yere indirdim.Olmuyordu işte!Yapamıyordum!Korkuyordum.Güneş ışığından Sat'ı pek iyi göremiyordum ama yüz şeklini çok merak ediyordum.Birden Sat yanıma yaklaştı.Kılıcı elimden aldı ve eliyle kılıcın tutma yerini parmaklarıyla iyice kavradı.Eliyle kılıcı tuttuğu elini gösterdi ve bana döndü. "Kılıcı böyle tutmalısın." Kafamı salladım ve kılıcımı elinde nazik bir şekilde aldım.Pirinç drakona dikkatli bir şekilde baktım ve kılıcımı Sat'ın gösterdiği şekilde tutarak Drakonun kafasını hızla kestim.Gülümsemeye başladım.O kadarda zor değildi.Ama unutmamam lazımdı,bu sadece pirinç drakondu.Kim bilir gerçek drakonlar bunlardan kaç kat daha güçlü olacaktı.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:32 pm

Lara, zaten önceden kılıç dersliğine gelmişti. Pirinç drakonu hemen parçalayamamasının sebebi ise sadece uzun zamandır kılıç kullanmamasıydı ki, bu sorunu hemencecik halletmişti zaten. "Bence eskileri bu kadar hatırlamak yeter Lara." diyip gülümsedikten sonra kiklopların bulunduğu atölyeye doğru ilerlemeye başladım. Yine aynı şey oldu, eski kikloplar gözlerini yeni kikloplardan birine diktiler. Uzun zaman sonra konuştuklarını gördüm. "Gitsene, çok zevkli olacak." dedi birisi. Ardından çaylak kiklop hevesle başını salladı ve eline ona küçük gelen kılıcı vererek arenaya doğru ilerledik. Zavallı kiklop, bana sürekli sorular sorup duruyordu, bu da beni güldürüyordu. Arenaya vardığımda bizi bekleyen Lara'yı gördüm ve gülümseyerek ikisini başbaşa bıraktım. "Düello başlasın o zaman, iyi olan kazansın." diyip kıkırdadıktan sonra Lara ile kiklopcuğun kapışmasını izlemeye koyuldum.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:31 am

Şaşkın bakışlarım kikloptan,Sat'a döndü.Elim ile çaylak kiklopu gösterdim. "Tanrı aşkına Sat!Ben bununla mı savaşacağım?" Sat hevesle kafasını salladı.Oflaya puflaya kiklop ile kapışmamıza geri döndüm.Etrafında dönmeye başladım.Amacım ise onu az olsada korkutmaktı.Kiklopun gözü benimle birlikte dönüyordu sanki.Derin bir nefes aldım ve hızla kılıcımı kiklopa attım.Kiklop,beklenmeyecek bir hızlılıkla kılıcımı aldı ve bana döndü. "Opsss." diye mırıldandım.'Şimdi öleceğim.' Diye iç geçirirken kiklop kendinden beklenmeyecek iyilik ile kılıcı bana verdi.Ağzım açık kalmıştı.Ama bozuntuya vermeden ayağa kalktım ve kılıcımı sıkı tutarak kiklopun üstüne yürümeye başladım.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:04 am

Kiklop ondan beklenmeyecek şekilde Lara'ya yardım etmişti. Bu düelloyu Lara'nın kazanmasına ve koca kiklopun ağlayarak atölyesine dönmesine sebep olabilirdi ama saf kiklopcuk elbette bunu bilmiyordu. Onları izlemeye başladım. Lara kılıcını gevşek tutuyordu sanki, onun dışında mükemmel kullanıyordu. "Kılıcını kaptırma! Kılıcın senin, sadece senin. Başkasının değil. Verme, düşürme. Başkası sana yardım etse bile, her zaman böyle olacak değil ya." dedim Lara'ya bakarak. Bunun üzerine kılıcını sıkılaştırdı. Komutlarımı dinliyordu, zaten onun iyi bir öğrenci olduğu su götürmez bir gerçekti. İzlemeye devam ettim. "Yenebilirsin onu, sadece bir kiklop." dedikten sonra kiklopun yüz ifadesinden üzüldüğünü anladım ve durumu kurtarmaya çalıştım. "Güçlü ve büyük bir kiklop." dedim. Lara zaten neyi kastettiğimi anlamıştı, bu yüzden kasmaya gerek yoktu.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:21 am

'Ne kadar zor olabilir ki!' Diye iç geçirdim.Kiklop bana küçümser bir bakış attı ve konuşmaya başladı.Sanırım bana çenesi düşük bir kiklop gelmişti. "Hadi gelsene,melez." Gerçekten çok sinir bozucu bir kikloptu ve ona vurmak için can atıyordum.Tabii bu okadar da kolay değildi.Kiklop,son derece esnek ve hızlıydı.Ayrıca iyi kılıç kullanıyordu.Onun zayıf yönünü bulmalıydım.Kiklop kılıcını aldı ve benim kılıcımın yere düşmesi için kılıcıma kılıcı ile vurdu.Ama kılıcımı okadar çok sıkı tutmuştum ki sadece titredi.Ama kiklop bozuntuya vermeden tekrar üstüme gelmeye başladı.Kılıcını üstümden geçirdi.Bunu çok yaşamıştım.Eğildim ve kılıcından kurtuldum.Bu sefer kılıcı altımdan geçirdi.Ama bu benim en iyi yaptığım şeylerden biriydi.New Yorkta yakışıklı erkeklerin üstünden zıplardık.Kiklop birden geri çekildi.Tabii ben bunu fırsat bilip hemen ona laf sokmaya başladım. "Hadi tek göz,yoksa korktun mu?" Kiklop gözünü elledi sanırım tek gözlü olması onu biraz da olsa utandırıyordu.Galiba onu incitmiştim.Ama onun en zayıf yönünü bulmuştum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 7:00 am

Kiklop üzülmüştü, ama sinirlenip daha da hırslanacağı yerde daha az mücadele etmeye başlamıştı ve Lara tek hamleyle onun kılıcını düşürünce hemen oradan uzaklaştı. O kiklopu daha sonra teselli edebilirdim, şimdi Lara'yı taçlandırmalıydım. Ona döndüm ve gülümsedim. "Koskoca kiklopu ağlattın, mükemmelsin Lara." dedim gülümseyerek. Şimdi ise sırada eğitmenle düello bölümü vardı. Lara'ya döndüm ve gülümsedim. "Hazırlan Lara, şimdi biz düello yapıyoruz." diyip gülümsedikten sonra onun kılıcını aldım ve temizlemeye başladım. Herkesin temiz bir kılıçla düello yapmak hakkıydı. Önce onunkini temizledim, sonra da kendi kılıcımı kınından çıkartıp kendiminkini temizledim ve arenadaki yerimi aldım. "Haydi bakalım, başlıyoruz." dedikten sonra gülümsedim ve ilk hamlenin Lara'dan gelmesini bekledim.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 11:53 pm

Kiklopu alt ettikten sonra açıkcası baya bir havalanmıştım.Ama Sat beni yenebilirdi.Derin bir nefes aldım ve Sat'ın etrafında dolanmaya başlamıştım.Korkuyormuydum?Hayır,çünkü Sat'a güveniyordum.Gülümsemeye çalıştım.Ne kadar zor olabilirdi ki?Ah tamam,bunu birkaç kez yaşamıştım ve kolay olduğu söylenemezdi.Gözlerimi kaşıdım ve Sat'ın yanına yaklaştım.Kılıcımı altından geçirmeye çalıştım.Ama Sat büyük bir hızla zıpladı.Bu işte iyiydi.Kılıcımı kafasına doğru savurdum ama Sat eğildi ve kılıcıma tekme vurup yere düşürdü. "Tanrım,herzaman mı?" Diyemeden duramamıştım.Acaba Sat'ta bana geri verecekmiydi?Tıpkı kiklop gibi.Vereceğini umarak en tatlı ifademi takıp Sat'a bakmaya başladım.

Sat benim yüz ifademi takmıyor gibi gözüküyordu.Sabrım taşmaya başlamıştı.En sinsi ifademi takındım ve kılıcımı almak için koşmaya başladım.Sat kılıcı ile bana hafifce vurdu.Yere yapıştım.Harika,şimdi yerlerde sürünerek kılıcımı almaya çalışacaktım.Ama Sat kılıcımı boynumda tutuyordu.Kaçmam ile birlikte bana zarar verebilirdi.Şimdi ne yapacaktım?
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 6:33 am

Lara'yı deniyordum, sadece kiklopun yaptığını her zaman ona yapmayacaklarını göstermek amacıyla. Yoksa ben ders için bile olsa Laraya bunu asla ve asla yapmazdım. Bir süre katı bir ifade takındıktan sonra Lara'nın kılıcını yerden aldım ve ona verdim. "Bak Lara, kılıcını sımsıkı tut. Sanki, sanki biri elinden en değerli mücevherini çalıyormuş gibi." dedikten sonra bir Afrodit kızına verilebilecek en iyi örneği verdiğimi düşündüm. Onu yerden kaldırdım. "Hadi şimdi deneyelim." dedikten sonra Lara ayağa kalktı ve üzerindeki tozları silkeledi. "Şimdi daha deminki hareketin aynısını yap." dedim ona gülümseyerek. O da hareketini tekrarlamaya başladı. Kılıcını altımdan geçirmeye çalıştı, ardından kılıcını kafama doğru götürdü; eğildim ve kılıcına vurdum ama düşürmedi. Biraz şaşırmıştım açıkçası, bu kadar çabuk beklemiyordum. "Evet Lara, işte böyle. Haydi devam edelim." diyip gülümsedikten sonra Lara'ya döndüm ve hareketlerini devam ettirmesini bekledim.
Lara Adams
Lara Adams

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 5:26 am

Kılıcı okadar çok sıkı tutuyordum ki,kılıcın şekilleri elimde iz bırakmıştı.Derin bir nefes aldım.Ne yapacağımı bilmiyordum.Çok fazla hareket bilmediğim için sadece bir adım geri çekilmek ile yetindim.Sat ben uzaklaştıkça bana yaklaşıyordu.En sonunda bu işten vaz geçip Sat'a doğru kılıcımı doğrultmaya başladım.Sat bunu beklermiş gibi kılıcıma kılıcıyla sert bir darbe indirdi.Kılıcım hareket etmedi,sadece titredi.Şaşkınlıkla bir kılıcıma birde Sat'a baktım.Sat devam etmemi beklermiş gibi gözlerimin içine bakıyordu.Anladığımı göstermek
için kafamı salladım ve Sat'ın üstüne doğru yürüdüm.O kadar çok heyecanlıydım ki,nefessiz kalınca nefesimi tuttuğumu anlamıştım.Sat ise normal bir biçimde duruyordu.Tabii o alışmıştı.Ya bana ne demeli.Birden Sat'ın sesi ile irkildim. "İlk hamleyi benim yapmamı istermisin?" Kafamı evet anlamında salladım.Sat kılıcını eli ile sıkıca kavradı ve üstüme doğru gelmeye başladı.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Lara Adams Empty
MesajKonu: Geri: Lara Adams   Lara Adams Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 9:47 am

Yavaş yavaş düellomuz ilerlemeye başladı. İlk hamleyi ben yaptım, ardından hemen Lara üzerime saldırarak daha demin denediğimiz hareketleri kusursuzca uygulamaya başladı. Artık üstüme üstüme korkmadan geliyordu. Bu da beni biraz korkutuyordu açıkçası. Düelloda yenilmek istemiyordum ve karşımda cidden sabahki Lara yoktu. Kısa sürede çok şey öğrenmişti, mezun olmayı hakkediyordu. Ona baktım ve kılıç hamlesini savurduktan sonra durdurdum, kılıcımı yere attım ve gülümsedim. Bu, bıraktığımın bir işaretiydi. Lara'nın yanına giderek kolunu havaya kaldırdım. "Lara Adams, seni kılıç kullanma dersinden mezun ediyorum!" diye bağırdıktan sonra bütün etrafımızdaki melezler Lara'ya bakarak alkışladı. Ben de kılıcımı yerden alarak kınına koydum ve koşarak Lara'nın yanına gittim. Beraber kulübelerimize dönebilirdik.

Ders Rp'si Bitmiştir.

Lara Adams
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lara Adams |2|
» Lara Adams <3
» Lara Adams
» Lara Adams
» Lara Adams -- GörevLer