Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşimle Güzel Bir Konser

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kardeşimle Güzel Bir Konser Empty
MesajKonu: Kardeşimle Güzel Bir Konser    Kardeşimle Güzel Bir Konser Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 7:31 am

Alel acele kulübeme girdim. Bugün Apollon çocuklarının konseri vardı ve ben o konsere geç kalmıştım. Kendim geç kalmam yetmiyormuş gibi kardeşim Marie'yi de geç kaldırmıştım. Ona beni beklemesini bensiz gitmemesini söylemiştim. Yani benim yüzümden oda konserin bir kısmını kaçıracaktı bu gidişle. Kapıdan girip salona geçtiğimde Marie çoktan giyinip süslenmiş ağaç olmuştu. Makyajını çok güzel yapmıştı. Çok hoşuma gitti ama bunu söyleyemeden bana söylenmeye başladı.

" Nerdesin Clay ya? Ağaç oldu burda 15 dakika sonra konser başlayacak ve biz hala burdayız. " dedi saatini göstererek. Diyecek bir sözüm yoktu kardeşim haklıydı.

" Çok çok ama çok özür dilerim hemen geliyorum. Yetişeceğiz konsere merak etme. " diyerek odama üstümü değiştirmeye koştum. Konsere üzerimdeki kıyafetlerle gidemezdim ya. Odaya koşarken bir yandan da bağırıyordum.

" Bu arada makyajın çok güzel olmuşşş. Banada yapmalısın. " Marie'nin gülme seslerini duymam benide mutlu etti. Konsere uygun bir kıyafetimi hızlıca giyinip saçımı yaptım. Biraz parfüm sıktıktan sonrada makyajıma geçtim. Makyajım Marie kadar iyi olmasada güzel olmuştu. Çantamdan birkaç şey çıkartıp bir kaç şeyde koyduktan sonra tekrar salona gittim. Fakat bu sefer saçlarım bozulmasın diye koşmuyordum. Çok hızlı bir şekilde hazırlanmıştım. Saate baktığımda ise 15 dakika geçmişti. Şu anda Apollon çocukları büyük ihtimalle sahnedeydiler.

" Ouw hadi hemen çıkalım. " dedim ve kapıya doğru yürüdüm.
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

MesajKonu: Geri: Kardeşimle Güzel Bir Konser    Kardeşimle Güzel Bir Konser Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 8:03 am

İki saattir kulübede ağaç gibi dikiliyordum.Clay geç kalmıştı.Nerdeyse ağaç olup kök salacaktım.Ben bunları düşünürken Clay birden salona girdi. " Nerdesin Clay ya? Ağaç oldu burda 15 dakika sonra konser başlayacak ve biz hala burdayız "dedim.Bu sırada sinirli bakışlar atıp saatimi gösteriyordum." Çok çok ama çok özür dilerim hemen geliyorum. Yetişeceğiz konsere merak etme. " diyerek koşarak odasına hazırlanmaya gitti.Bir yandan da söyle bağırıyordu " Bu arada makyajın çok güzel olmuşşş. Banada yapmalısın. " Her ne kadar beni kızdırsada yine de güldürmeyi başarmıştı.Clay odada hazırlanırken ben de aynada saçımı kontrol ettim.Hala çok güzel gözüküyordu.Ben aynaya bakarken Clay saçlarını bozmadan koşmaya çalışarak salona girdi.Bu haliyle çok komik görünüyordu.Clay " Ouw hadi hemen çıkalım. " dedi ve kapıya doğru yürüdük.
Dışarıda hafif bir rüzgar vardı.Yani saçlarımızı uçuşturacak kadar...Koşar adımlarla konser alanına ilerliyorduk.Clay arada bana "Hala kızgın mısın?"diyen bakışlar atıyordu.Ben de "Biraz rahatla Clay.Geç kalmışsak ne olacak?Biz de konserin devamının ve apollon çocuklarının tadını çıkarırız."dedim.Rahatlayarak gülümsedi."Haklısın ama bu hızla hiç bir şeyin tadını çıkaramayacağız."dedikten sonra hızlanmaya başladık.Yürüdükçe sesler duyulmaya başladı.
Konser alanına ulaştığımızda etrafın çok kalabalık olduğunu gördük.Aralardan sıvışarak en güzel yeri bulmaya çalışıyorduk.Şarkının ritmi giderek artıyordu.
"Bizi süper bir konser bekliyor."dedim sesimi duyurmaya çalışarak.Clay da kendinden beklenmeyecek bir sesle bağırarak "Evet..Haydi eğlenceye başlayalım Marie"dedi.Ve şarkıları bağırarak söylemeye başladık.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kardeşimle Güzel Bir Konser    Kardeşimle Güzel Bir Konser Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 8:23 am

Konser salonuna girdiğimizde çok güzel bir şarkı vardı. Güzel bir yere geçebilmek için uğraşıyorduk. Salon çok kalabalıktı. En sonunda güzel bir yer bulabildikten sonra şarkıya herkes giibi bağırarak ritim tutturduk. Aynı zamandada dans ediyordum. Çok eğlenceliydi bu. Her şarkı bittiğinde etrafa bakıyor tanıdığım melezlere selam veriyordum ve kardeşimle konuşuyordum. Böyle dört şarkı söylendikten sonra yarım saat dinlenmek için Apollon çocukları mola verdi. Şimdi fazla bağırmadan sesimi Marie'ye ulaştırabiliyordum.

" Şarkılar süperdi ama değil mi? "

" Evet ya harikaydı. " dedi kardeşim. Marie aramıza yeni geldiğinden dolayı bu onun ilk konseriydi. Herkes gibi onunda çok eğlendiğinden emindim. Onu bu konsere getirmekle iyi yapmıştım. Ne kadar biraz geç kalsakta.
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

MesajKonu: Geri: Kardeşimle Güzel Bir Konser    Kardeşimle Güzel Bir Konser Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 6:34 am

Apollon çocukları konsere ara vermişti.Konser çok eğlenceli geçiyordu.Daha yarısı bitmiş olduğu halde o kadar dans etmiştik ki artık ayaklarım ağırmaya başlamıştı.Mola verilmesi iyiydi.Biraz dinlenme fırsatımız olmuştu.Hem Apollon çocukları konsere ara verdiği içn Clay ile rahatça konuşabiliyorduk
" Şarkılar süperdi ama değil mi? "
" Evet ya harikaydı. "dedim.Bu benim ilk konserim olduğu için heyecanlıydım.Ama heyecanım çoktan dinmişti bile.Biraz soluklanırken etrafımı incelemeye koyuldum.Amfitiyatro çok güzel bir yerdi.Çok ince detaylar düşünülerek inşa edilmişe benziyordu.Apollan çocuklarının tekrar şarkı söylemeye başlamasıyla kendime geldim.Clay ile tekrar dans etmeye başlamıştık.Şarkılara eşlik ediyordum.Hiç fark etmeden yarım saat daha geçti.Konser devam ederken aniden birden ses kesildi ve büyük bir gürültü koptu.Biri sahneye çıkmaya çalışıyordu.
"Neler oluyor Clay?"
"Hiçbir fikrim.Az sonra öğreniriz."dedi.Ben de neler olduğunu anlamaya çalışarak etrafa bakındım.
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

MesajKonu: Geri: Kardeşimle Güzel Bir Konser    Kardeşimle Güzel Bir Konser Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 6:24 am

Sahneye çıkmaya çalışan başka bir Apollon çocuğuymuş.Sadece şaka yapmak istemiş.Çocuğun sahneden indirilmesiyle konser devam etti.Böyle yaklaşık iki saat daha sürdü.Konser bittiğinde Claire ile ben ayaklarımızı hissedemiyorduk.Ayakkabılarımızı çıkarıp kulübeye kadar yürüdük.Kulübeye girdiğimizde yorgunluktan ölüyorduk."Çok güzel bir geceydi.Teşekkürler Clay."dedim. "Bişe değil.Bence de güzel bir geceydi.Yarın konuşuruz ,şimdi yorgunluktan ölüyorum.İyi geceler."dedi. "İyi geceler."Odalarımıza doğru yatmaya gittik.

RP BİTMİŞTİR...

Kardeşimle Güzel Bir Konser
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Konser Başlıyor !
» Kardeşimle Tanışıyoruz
» Kardeşimle Okçuluk
» Kardeşimle tanışıyorum! :)
» Kardeşimle Yaramazlık